but I always thought I would end up with you.

25. srpna 2009 v 22:55 | liňy ♪
18.8. | DOMA | 13:37
Už nikdy nikdy nikdy nebudu pít whisky. Je to strašná sračka a to sem si jen cucla. Fuj ten humus snad ničím nepřebiju. Achné. Ale tak, zkusit se musí všecko, žejo? Já snad budu zvracet jak moc je to fuj.

Včera sem chytla nesnesitelnou rozplývací náladu. Tímto se ti omlouvám Han, protože sem musela být opravdu psychickou přítěží. Neboj, vzala sem si na to bloček a popsala nevímkolikstránek super žvástama. Ale tak, lepší než s tím srát tebe, ne? A u toho psaní sem přišla na to že se mi líbí úplně nesmyslné věci, které ale daného člověka činí v mých očích ještě víc skvělým.

Chcu Wayfarerky. Nutně. Červený. Abych je mohla mít a těšit se na to až v lednu budu mít čočky a budu je moct nosit. Klidně bych je pak nosila i v zimě. Protože ty brýle jsou nejkrásnější věc na světě a matka mi ty z Tesca nechtěla koupit, ikdyž byly tak hříšně levné, sedly my, byly červené a děsně seksi. No jó. Jen počkejte až budu mít čočky. To budu se slunečníma brýlema chodit i spát. Jo prostě.

Nebaví mě když nikdo nepíše články. Nemám co číst a nudím se. Já vím že bych si měla balit věci, ale čekám až mi doschne ten vysoce přitažlivý lak na nehty v úžasném odstínu perleťového tyrkysu. A až doschne tak si musím stejně udělat další vrstvu a pak ještě vrstvu průhledného. Sem děsně zaneprázdněnej člověk, víš?

Začínám víc a víc litovat že sem nebyla na RFP. Protože být tam, splní se mi milión miliónů přání. Jako vidět všechny ty koncerty na kterých byly tuny lidí a dostat se do předu bylo nejen teoreticky ale i prakticky nemožné, ale komu to vadí. Ach, The Kooks. Ach, Arctic Monkeys [ kteří tam prý stáli celkem zaprd ale to je jedno ]. Ach, Bloc Party. Ach, Placebo. Ach, nevímkdovšechno.

Zítra v sedm ráno do Prahy. Do Prahy a já se ani nějak netěším. To bude tím že sebou nemám ani miliardu na utrácení, no jo. Ale tak, nějaká ta pětistovka se snad najde. Budu od pátku do úterý přebývat v Malé Bukové. U Příbrami. Bez internetu. To bude teprv seksi, víš?

Jak se na to tak koukám, nejsem asi nenáročný člověk co se financí týče. RFP, Wayfarerky, Vans hromadavěcí. No jo, rodiče chtěj génia tak ať platí, ne? [ Kdybych psala smajlíky tam jich napíšu hromadu vysmátých hned za tohle. Jen abyste věděli že je to vtip, ironie a tak a že nejsem tak moc rozmazlený fracek. ]

Otec mi už asi čtvrt roku doporučuje abych si našla brigádu když sem nak nenáročná. Jemu se to řekne, co asi tak mám ve čtrnácti dělat ne? Magor prostě. A furt mě s tím bude srát. Moje sestra říkala že brigády se hledají v březnu, v dubnu, takže bych jí asi měla vzít za slovo a s přicházejícím jarem začít shánět práci nějak na léto. Já ale fakt nechcu někde dělat sama. Bych třeba kopečkovala zmrzlinu, to by mě bavilo. Jo. Na to bych si asi aji zvykla.


the world just chewed her up and spat her out.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.