děti zítřka nepotřebují dnešek, protože žijí hříchem včerejška.

25. srpna 2009 v 22:45 | liňy ♪
9.8. | doma | 18:55
Jsem naivní a nevadí mi to. A vím to o sobě že jsem naivní. Nechovám se tak, že bych byla naivní ale myslím tak. V situacích co se týkají mě jsem až přehnaně realistická a podceňuju se a vidím všechno v tom nejhorším světle. Ale jinak se koukám na problémy ostatních přes růžové brýle a vždycky si myslím že se to nějak vyřeší a všechno skončí dojemným happyendem. U sebe v to samozřejmě doufám taky ale uvědomuju si, že je to píčovina na entou. U ostatních ne. Jsem prostě v tomhle hrozně optimistická, naivní a slepá.

Chci.

Poslouchám si tu to co mi doporučil ať si poslouchám. Sem ráda že ho znám a ne jen kvůli mým večerním stavům o kterých ví ti co semnou občas tráví večery. A hlavně snoubenka, žeano. Sem ráda že ho znám i proto, že má božský vkus a když se podělí o nějaké tipy, je to lepší než Vánoce. A to mi věř. Kdo jiný poslouchá něco co je přesně ve stylu co se ti líbí a ty to neznáš? Nikdo. Takže. Co víc si přát pro tuto chvíli.

Chci.

Nevím jestli se mi víc líbí Fever You Can't Sweat Out, nebo Pretty. Odd. Je to celkem těžké se rozhodnout. Líbí se mi že mám tak příšerně povrchní a hloupé problémy, když vduchu řeším dilema, pro mě, monstruózních rozměrů. Někdy jsem celkem šťastná za to že jsem člověk jednoduchý, a za to jak myslím. S myslí jiných jedinců by mě mé problémy už asi donutily smýšlet o nehezkých způsobech ukončení mého bytí. Jsem ráda za to co jsem. Teda, aspoň někdy.

Chci.

Chtělo by to pohledat kde mám ksakru brýle a konečně začít pořádně balit. Stejně se z našeho celého výletu těším nejvíc na tu cestu, ta totiž bude největší výzvou roku kámo, takže se máš na co těšit. Už to vidím tyvole. Zabloudíme hned za rohem. Těším se na to jak budem chodit "běhat" a nadávat na to že tu mikinu nosí jen k takovým debilním účelům. To je přece hotové plýtvání. A taky se těším na to jak budem všechno pořádně dokumentovat, jak nám poradil..

Chci.

Mám takový pocit, už celý den, že něco strašně chci. Jen nemůžu na nic přijít. Možná už toužím po tolika věcech najednou že to nejde pojmenovat. A nebo prostě jen nevím co. Nevím co chci. To by ke mě sedělo.

ty nudle sou studené.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.