já su kluk z Moravy a nesnášám cigány.

25. srpna 2009 v 22:25 | Liňy
7.8.09 | Doma | 18:22
Jako všichnu můžou vyjít ze cviku snad, ne? Vždyť přece když člověk dlouho kupříkladu.. Nehraje na klavír tak se to zapomene. Platí to i s psaním?
Co já vím se s tím srát nebudu ne, prostě píšu svoje sračky.

Atraktivní pičo. Asi tak moc jako když sem tuhle zvracela jak hovád před Komárovým barákem. Prostě nepoučitelná, nenahraditelná a marná. Ani nevím kudma sem se dostala k babi. Jen si pamatuju že sem šla za Tinou, protože ona očividně věděla kde jsme a kam máme jít a říkala sem si

"Máš jeho zapalovač. Se neposer. Ale proč ne? Aspoň něco. Se neposer."

Tak sem se mu omluvila, abych si jako má drahá *podle něj děvka* nevysloužila "Stop na další akci." Prej mě bere na vědomí a za slovo. To si jako myslí že jen tak zbůhdarma plácám nevímco? Ts. Mě nezná. Já ho taky v podstatě ne. Ale prej sem v tý Miss nebyla do počtu, ale protože sem krásná.
A pak kdo tu mele hovna. Mimo mě samozřejmě. [ on. ]

Proč se mi líbí všechna muzika co se líbí jemu? Co já vím. Je to zarážející a zvláštní.
Strávila sem půlku dneška stahováním božských albumů Lostprophets. Půlku dne jen proto že moje zajebaná Mozilla se vypla těsně před koncem stahování. Hlavně že mám staženou nejnovější a nejbezpečnější verzi.
Je to zarážející a zvláštní. Že se mi chtělo.

Ayu mě nenávidí. Ne že by mi to nebylo líto ale sem v nějakém otupělém stádiu. To mám furt z toho chlastu a včerejšího matčiného záchvatu. Se tu málem posrala. Ale tak přece místo rádia tyvole nebudu otci dělat párky k večeři, to by byla kulturní sebevražda. Kdybych šla možná bych včera nebyla tak dojebaná kura. Couž. Slovy toho co se mi sere do mé snoubenky.

Je mi tě líto, asi to s ním máš těžký. Někdy asi neumím poradit pořádně, ikdyž bych chtěla. Neměj mi to za zlý, protože já sem na tom předpotopně co se tohodle týče a ty to víš. Víš to a nesereš na mě a proto tě mám tak strašně ráda .

Kejt volala. Sem jí názorně do telefonu předvedla mou nasranou matku. Znova sme probraly že sem byla na sračky jak hovado. A zejtra už se vrací dom, tak mi záviďte :). Jako nejsem jediná koho Radim nasral, teda, nasral, Katku nasral že asi nebude mít na čajku čas, mi je to jen líto.

Teoreticky bych se měla jít poněkud zkulturnit jestli má má drahá sestřenice s bratrancem v plánu se stavit. Hm. S Titie zkejsnem u rádia a Lex dostaně noťas. Nejsem já geniální? Vím, vím.. Vždyť i ty Kooks sem si našla tou nejsložitější cestou ikdyž stačilo se zeptat, žeano. Ale tak to sem já.

typický kozoroh.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.