komáre, chcípni!

26. srpna 2009 v 23:44 | liňy ♪
Nemám dobrou náladu. Jako, mám dobrou náladu a v podstatě mám skvělou náladu a tak ^^ ale jsem jako u vytržení protože se cítím nejenže poslední dobou značně opomíjená ale teď už i totálně tyvole v prdeli protože ta hloupá informatička co má zkušenosti s dálkovými vztahy má synka typičo. A to je tedy dost tragické, protože se cítím už opravdu divně když i taková milá a atraktivní slečna [ ne že bych na tom byla nějak lépe nebo tak něco ^^ ] už má patnáctiletého synka s kterým se líbá vole někde ve Frýdlu. Nelíbí se mi to. Jako ona mi je fuk, ale já mi nejsem fuk ^^. [ !! ] Ta co má zkušenosti s dálkovými vztahy mi právě poslala fotku jejího vyvoleného. Připadá mi v celku odporný a má děsivé vlasy co se jí líbí. Sice se říká, že proti gustu žádný dišputát ale on je fakt dost.. Hnusný. Jsem bezohledná, co?

Dnešek byl velmi vydařený den. Strávila sem ho s Pai, Kač, Kiki a Veru a bylo to fajn ^^. Strašně se mi líbilo jak sme naháněli toho kluka v podchodu, jestli to teda je, nebo není Vrabec. [ hihi ] Bylo to vtipné jak sem lítala po podchodě jako největší špión v okolí a tak. A pak se mi taky líbilo jak vedle nás hráli, teď už třeťáci, poker ^^ a že tam byl ten co mlátí flaškou Páiu do hlavy a ujistila sem se že se mi skutečně nelíbí tak moc jak to tvrdím celou dobu. A ta kofola tam nebyla k zahození a myslím že odteď tam budu trávit většinu svého volného času, pokud budu zrovna mít u sebe dvacku, žeano.

Ta co má zkušenosti s dálkovými vztahy mi řekla že se prý s tím co má štylové boty ve všem doplňujem. Je blbá, já to tvrdím furt.

Nemám v lásce svoji matku. Mám vyšurovaný pokoj jako nikdy a ona mi tu vleze a nadává na to že je na papíře popel z mých vysoce aromatických vonných tyčinek. Ještě ke všemu mi chtěla zatrhnout zítřejší sportovní [ ehm. "sportovní". ] akci na kterou se mimochodem moc těším i přes to že budu první část programu pouze sedět na lavičce a smát se tomu jak ti ostatní hrajou fotbal, protože já sem dřevo a fotbal nikdy nikdy nehraju ^^ a druhou polovinu programu budu sedět s Lukáškem a koukat a zbytek zúčastněných bude hrát stolní fotbálek pro změnu. Už se moc těším jak si ze mě Lukášek bude dělat srandu a tak ^^.

I just can't look it's killing me. And taking control.

Mám tu na stole už dvě flašky od Kubík Waterrr jahoda, protože je to to nejžůžovější pití a je bez konzervantů ^^ jako by mě zrovna to zajímalo, žejo. A ukázala mi ho Kač a já ho teď chcu pít až do konce života a ono má ještě nejmíň další dvě příchutě, pomeranč a citron, ale ona jedna flaška půllitrová stojí 13,- a nejsem si jistá jestli mi budou tamty chutnat a za tu cenu si radši koupím tu jahodovou, žeano. Musím se od někoho napít až bude mít nějakou tu jinou příchuť a podle toho posoudím, zda se vzdám té jahodové ^^. Což mi připomíná že mám chuť na vodu se šťávou.

Mňam, pomerančová! Kač se mi neska smála při zjištění toho že mám fotku hodného střelce na iPodu. No co. Vzteky sem neska stejně kvůli ní rozlámala náš prstýnek co máme s naši crew. A teď sem z toho smutná že sem to udělala ale ona mě tak vytočila a já si na celý ten incident vzpoměla a bylo mi z toho špatně a vůbec. Prostě sem ho rozlámala na čtvrtky ale všechny ty kousky mám takže z nich za pomoci kleští udělám očka a dám si je na nějaký nárameček. Jo.

I want someone provocative and talkative but it's so hard when you're shallow asi a shower.

Pořád sem na sebe mírně naštvaná a dneska mě Kač naprosto ohromila svou dedukcí. To s tím hokejistou a oblíbeným číslem mě tak dostalo, že sem to doopravdy mohla trumfnout jen a pouze tím že sem uhodla to tetování ^^. To je zase moje dedukce, víš? Ale tak ono to bylo celkem logické a sedící k jeho stylu tak všeobecně, předloktí bylo jediné vyhovující místo po tom co říkal že piercing by chtěl do rtu. To k sobě prostě patří.

Jsem smutná, protože dneska u nás měla Pai spát. Jako doopravdy spát, ne jen jakože, jako dycky. Naši mi to dovolili ale Paini né. Protože vona neumí ponocovat s Bee normálním způsobem a musí u toho o půl pátý mít zapnutej komp a neumí mluvit potichu a její máma je teď na ní naštvaná a nechce ji pustit k nám. Což je opravdu škoda protože zrovna dneska sem smažila k večeři kuřecí nugetky a kdyby tu byla, tak si může dát semnou a měla by k tomu tu mírně přesolenou bramborovou kaši ze sáčku a mohly bysme si vytáhnout noťas na střechu a koukat kolem protože dneska je totiž venku relativně teplo. Ale ona neumí ponocovat v klidu, takže náš plán ztroskotal a já sem opět a zase smutná.

Sem si neska koupila v dé emku takový seksi zvýrazňovačovský lak na nehty, růžový. Dala sem za něj celých padesát korun a teď tady loupu z nehtů můj atraktivní červený, který se mi dneska tak krásně bil s oblečením, ostatně jako mé celé oblečení se bilo barevně spolu, že Pai ^^ a chcu si to přelakovat tím novým růžovým. A mám náladu na Course of Curves.

A líbí se mi jak to ten hodný zpívá ^^

Nebaví mě jak si většina lidí obeznámených s mou situací myslí, že věci co se líbi jemu i mě se MI líbí kvůli NĚJ. Už mě to fakt nebaví, jako. Kupříkladu ty brýle, jo? Mi se líbí už od března co sem je objevila v Tescu a ještě předtím sem chcípala z toho jak je měl Edward v Twilightu a ještě předtím sem chcípala z toho jak je nosila Audrey. Takže v podstatě nad nimi slintám už tak rok, od minulého září. Teď si je pořídí on, já se zmíním o tom že se mi strašně líbí a hned je to kvůli něj. Skvělé. Pak mě neberete vážně a myslíte si že se mi to ve skutečnosti nelíbí a kdyby je neměl on tak po nich ani nemrknu ale to není pravda! Doufám že už to konečně všichni pochopili. [ !! ] [ a platí to nejen u těch brýlí ] Ale mimochodem on v těch brýlích je děsně seksi ^^.

Can I hold you one last time?

Vůbec netuším co si zítra vemu na sebe, protože už skoro nic co by se tak senzačně barevně tlouklo v zásobě pro Pai nemám ^^. A já ráda nosím věci co k sobě absolutně neladí a nejradši mám své alternativní ponožky. Dneska sem s nima měla asi fakt šlehu ale já je měla do té čajky, chápeš ne? Nemůžu za to že jednou za milión miliónů let je čajka zavřená a já pak v nich musím být celý den a vypadám jak mladší, menší a divnější sestřička nějakého klauna. Můj plán s tyčinkama se zdařil. Matka tu nevydrží ani minutu a tvrdí že prej ze mě bude feťák nebo tak něco a říká to úplně vážně. Asi se jdu zastřelit nad tím jak je blbá.

Zjišťuju že s rodičema už nemůžu normálně mluvit dýl jak patnáct minut v kuse. Když mluví déle, naprosto nechápu ty předpotopní názory a všechno. Už asi dva týdny přemýšlím nad tím, jak to udělat abych mohla aspoň na týden bydlet u babičky. Všude bych to měla úplně blízko a pořád bych byla v tahu a venku a všecko. Semtam bych si vyslechla něco jako jak to bylo strašné po válce, jak si ničeho my mladí nevážíme, jak mám hrozné vlasy, jak sem hubená a že ten Alex má ale štěstí ve všem a byl by pokoj. Mohla bych se cpát domácíma obědama na které bych mohla chodit v kolik chcu a mohla bych v koupelně trávit bezohledně moc času. Ach, jak já chcu aspoň týden vypadnout od nich.

Mám sto chutí zapálit těch vonných tyčinek ještě tak padesát. Ať se třeba udusí tyvole.

Víš že sem neska musela mít v uších schválně na plný pecky Arctic Monkeys? No co, tak sem to nechtěla slyšet. Neslyšet to bylo mnohem obtížnější než si myslíte, protože Kač seděla hned vedle mě a hrozně to řvalo a mi furt vypadával zvuk z pravého sluchátka tak sem s tím dycky musela hroutit abych ho nahodila zpátky a neslyšela o čem mluví. Tragické. Proč ti to připadá tak divný že to nechcu vědět? Prostě nechcu, no. Vole viděla sem to a složila sem se, nepotřebuju to slyšet znova, víš? ^^ A ještě s detailama. To mě podrž. Myslím že ta tvá strašně chutná a taktní poznámka ti na ukázku mé reakce stačila, ne?

Prý mám zítra uklízet protože přijedou sourozenci. Na hlavu uklízet kvůli sestře s bratrem, žejo. Srát na všecko.

Máti má svoje pití ségra má svoje pití.
 


Komentáře

1 Kejt Kejt | Web | 27. srpna 2009 v 10:50 | Reagovat

Hej,vážně promiň za tu né moc chutnou poznámku:) Ale ty mě přeci znáš:D Ono to bylo jen tak ze srandy, já vím, že na tom není nic k smíchu, ale byl to prostě jenom joke:) Je mi líto toho prstýnku:-D Teď je naše crew /vole/ o něco chudší :D
Komáre-Komáre-Komáre-Komáre-chcíípni:-D  

2 pavly. pavly. | Web | 27. srpna 2009 v 11:00 | Reagovat

jééé linduško ani nevíš jakou si mi udělala radost že nejsou to budoucí třeťáci ale budoucí páťáci. teda kromě toho co mě mlátil flaškou že. já chci taky vidět toho zoufalce co chodí s tou co má zkušenosti s dálkovými vztahy !! a já chci taky svoje vonné tyčinky. >.< já bych to jako ale asi slyšet chtěla. prostě tak. i když teďka už se k tomu radši nechcu vracet. jako k tomu mojemu víšjak. ale já tě chápu jako. áááá jak já se těším do školy ! a na ten dnešní fotbálek asi nepůjdu moc se mi tam nechce. ^^

3 the marlboro the marlboro | Web | 27. srpna 2009 v 21:07 | Reagovat

a víš, jak tomu říkám já?
seksy design. ^^

4 the marlboro the marlboro | Web | 27. srpna 2009 v 21:08 | Reagovat

a ten článek dlouhej bych si přečetl ale na fejsbuku mně vyšlo že sem na 92% línej. takže promiň.

5 Linni Linni | Web | 27. srpna 2009 v 21:17 | Reagovat

[3]: no jó já su holt měkká holka ^^ seksi :D
a to s tím fejzbukem je jenom výmluva!

6 the marlboro the marlboro | Web | 27. srpna 2009 v 22:01 | Reagovat

[5]: jo je. máš pravdu.
kurňa, neumím lhát ><

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.