našla jednu věc ve které milionkrát nepředčil očekávání. první a poslední.

28. srpna 2009 v 0:55 | liňy ♪
A já jdu psát děsivě poučný článek a vůbec ^^. A nějak mě nesere že je čtvrt na jednu a já teprv začínám a moje psaní dlouhých článků bývá práce na pár hodin, tudíž zase půjdu spát nevímkdy a to zítra přijedou mí drazí sourozenci a můj bratr možná doveze Wii. [ !! ] Jako já doufám že na mě nezapomněl protože já budu muset zřejmě jen tak tvrdnout doma. A to tvrdnutí bych si mileráda proložila tím že budu hopsat naproti televize s ovladačem ve stylové bílé barvě, máchat sebou jako idiot a hrát tenis. ^^

Dneska se skoro po sobě staly hned dvě tragické věci. Jako moc a moc tragické! Zaprvé se stalo že sem zjistila že Cute is what we aim for, naprosto excelentní skupina [ děkuji Radime ] se osmnáctého srpna, tudíž před deseti dny přesně [ !! ], rozpadli. A to je strašně tragické vzhledem k tomu že se mi děsivě líbí jejich texty protože tam mají strašně úžasné věty co tak krásně sedí a zní to pěkně a ten zpěvák má úžasný hlas a přízvuk a tak. Už nebudou žádné nové hezké písničky ve kterých budou životní moudra typu

i've become what a mother wouldn't want in a son
and i have done a few things i regret
but practise makes perfect
practise makes perfect sense to me


a to je vážně, ale vážně tragické. Tou druhou, pro mě již méně tragickou věcí [ no, spíš sem na to zvyklá ] je, že náš drahý arministrátor sítě opět, ano, opět, zablokoval Facebook. Takže teď zase den budu bez něj, teda snad jen jeden den a né dýl a budu si říkat že jsem naprosto odříznutá od civilizace a ták. A to bude taky dost nahovno a nebude mě to bavit a budu všecky otravovat na ajsku, páč nebudu mít fejs. To je ale. Khovnu.

Jsem na sebe naštvaná protože sem rozplakala Pai a já nechtěla. Opravdu moc se ti omlouvám a ta kombinace té pěkné písničky a toho mého happyendu nebyla úmyslná a vůbec. A protože já jsem netaktní už od narození tak sem ti to musela prostě napsat ten můj vysněn happyend, který byl mimochodem lepší ale než tvůj happyend protože se nemusel cenzurovat, víš? ^^ A navíc mě to napadlo prostě spontánně a jen tak! Stejně si mě s tím mým happyendem moc potěšila ikdyž, již zmiňovaná část nebyla přístupná. Ne že bych si stěžovala ale tím si to dost odbyla. Né sranda ^^. Já tě mám tak ráda že mi děláš takovou radost a tak..

Teď si mimochodem ten můj happyend pro Pai čtu znova a ona by to byla opravdu pěkná scéna kdyby se stala, kdyby ona ještě chtěla jeho, kdyby on vůbec někdy chtěl ji a nevyužil ji jen [ jako všechny. ] a kdybych ho vůbec nevymyslela tak je svět šťastnější. Na co sáhnu to zeseru. Talent?

[ zřejmě zveřejním Pain happyend pro mě ^^ mám na to náladu ]

budete spolu na té posteli a on tě bude pusinkovat a bude říkat že to nevěděl že si do něho až takový blázen a bude se ti omlouvat za to s tou jednou dotyčnou a bude ti říkat že nechtěl aby ses trápila a že ti všechno vynahradí a dál je to mládeži nepřístupné. [ :D ]

[ tak, zveřejněno, to je ale vtipné co? ^^ ]

Teď sem si dočetla cos mi psala s tou romantickou chvíli a brečím pro změnu já ^^ sme to ale dvojka, co? A ty mi zítra jedeš pryč a mi je to líto ale doufám že si to ještě všechno počteš než odjedeš a vůbec a já nechcu abys jela pryč a vůbec.

Přečetla sem teď asi milión miliónů našich zpráv ještě z června a musela sem se tak smát, když si uvědomím že je to dva měsíce co bylo ještě všechno tak nějak jinak. Úplně vidím před sebou jak s Kii říkáme " Tyvole serem na to já tu nevydržím. Dem na obchůzku? " a jak si pak házíme náš obvyklý okruh naskrz školou. Prosrě mám živě v paměti jak mi ráno ona říká že neska mají změněný rozvrh a že mají tělocvik když jsme dole a že když si pospíšíme tak je stihnem ^^. Ten osudný den sme je stihli asi třikrát a nejvíc vtipný byl ten náš záchvat když nás jeden ze dvou vyhlížených [ ten můj ] už potřetí zahlédl a jak šel po schodech nahoru tak se sám pro sebe tak smál a my se smály protože nás viděl. No a já měla zase na jednu hodinu pokoj.

Strašně vtipné mi příjdou ještě ty chvíle celkem dlouho předtím, typu

To je ten co vypadá jako malý, ne? On je tak legračně roztomilý!


Mám pocit že je to už strašně dávno.

21.6.09 ~ osudný den.
Den kdy se ve mě všecko nějak zlomilo, já seděla nemocná u PC a koukala a koukala a opakovala pořád to samé, a sice že je fakt, ale jako tyvole FAKT jako ale fakt hezký a tyvole proč já si toho nevšimla dřív. Den kdy se ze mě stal naprosto ztracený případ ^^. Ani nevím CO se ve mě zlomilo, co mě donutilo myslet jinak, ale stalo se to. A to sem ho ještě ani neznala a už sem byla úplný cvok. Takže už určitě mnohem víc chápeš tu situaci teď, co? ^^ Právě jsem udělala přesně tu věc kterou bych v mém současném rozpoložení fakt neměla dělat. Škrtla sem růžovým zapalovačem co s ním zapaluju vonné tyčinky a koukala to doho plamínku. Všechno je zpátky. Všechno co si z toho pamatuju je tu a já chci brečet nebo něco takového. Klidně bych definovala to "něco takového" i přesněji ale člověk nikdy neví čeho všeho bude za chvíli litovat tak to zítra řeknu jen mojí krásné a milované tmavovlasé sestře. Tohle jsou ty chvíle kdy si na to vzpomenu a nevím jestli mám být šťastná z toho že se to vůbec stalo, nebo smutná z toho že se stalo jen to a nic víc. Rozpolcenost. Moje sestřenice, seznamte se.

Co ti je? | Nic.. | Fakt hele, co ti je? | Já, já nevím. | To bude dobrý..


Beznadějně zamilovaná. Opět. Jako pokaždé, že?udělal bys s tím něco, kdybys věděl?
 


Komentáře

1 Tvoje sestra která Tě má tak strašně moc ráda a doufá že budem sestry navždy. Tvoje sestra která Tě má tak strašně moc ráda a doufá že budem sestry navždy. | Web | 28. srpna 2009 v 11:32 | Reagovat

vůbec na sebe nebuď naštvaná. Ty za to nemůžeš ten Tvůj happyend tomu jenom trošku pomohl. a ta písnička taky. to já sem tak blbá že pořád vzpomínám na to co bylo před měsícem. a když si vzpomenu na to jak sme byly blbé před rokem.. zajímalo by mě co bude dál. a víšco. vím jak Ti je. úplně. akorát s tím rozdílem že Ty máš šanci. já už ne. ten hodný střelec je totiž tisíckrát [nebo spíš milionkrát] lepší a vůbec prostě. není tak dobrý herec jako ten druhý. teda doufám a přeju Ti aby nebyl. já Ti prostě říkám že ten zveřejněný happyend se splní !

2 Bea. Bea. | 28. srpna 2009 v 12:42 | Reagovat

holkyy. nebrečte. a už vůbec ne kvůli klukům (:D). já doufám, že se splní oba happyendy. i ten nezveřejněný. jenže to je asi nereálné přání. ale Lindo, Tobě to musí vyjít. protože hodný střelec je hodný (což asi celkem vyplývá z jeho přezdívky hodný střelec, že.). není zlý jako ten..zlý (což si taky můžeme logicky domyslet).

3 Linni Linni | Web | 28. srpna 2009 v 12:54 | Reagovat

[2]: jasně a nosál Pai zabil mamku [ :D :D :D ]
mi by se taky líbil ten nezveřejněný, mimochodem posílala ti ho Pája? ^^

4 Bea. Bea. | 28. srpna 2009 v 13:51 | Reagovat

aaa:D pochopila.:D to jsem ráda.
poslala mi ho. a je stejně skvělý jako ten zveřejněný. ony jsou asi všechny happyendy skvělé, že.

5 Tvoje sestra která Tě má tak strašně moc ráda a doufá že budem sestry navždy. Tvoje sestra která Tě má tak strašně moc ráda a doufá že budem sestry navždy. | Web | 28. srpna 2009 v 13:52 | Reagovat

[4]: ne, ten její vůbec nebyl skvělý ! ^^

6 Linni Linni | Web | 28. srpna 2009 v 14:28 | Reagovat

[4]: je skvělý! ^^

7 the marlboro the marlboro | Web | 28. srpna 2009 v 21:22 | Reagovat

vole mě se nechce číst jako.

8 Bea. Bea. | 29. srpna 2009 v 11:21 | Reagovat

samozřejmě, že je skvělý! (taky bych tam udělala ty stříšky co to je, ale nevím jak se to dělá.)

9 Geniální vlk Geniální vlk | E-mail | Web | 31. srpna 2009 v 18:22 | Reagovat

Teď mě zase trýzní představa,že si někdo nepřečte všechny mé statusy...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.