pavouk. pavouk. měl ho tady na rameně. pavouk.

25. srpna 2009 v 22:28 | Liňy
8.8. | doma | 21:10
Nepíše mi je. nepíše mi smajlíky. co to do kundy je, zase nějaký zasraný jehovisti. no doprdele.

Má domluva s ostatními jedinci je, zjišťuji, poslední dobou velmi chabá. Chtělo by to posunout mé komunikační a organizační schopnosti na další level, co? Budu si muset brát příklad z někoho schopnějšího než já. Hm. Budu o tom přemýšlet. Někdo se najde. Doufejme. Jebat.

Ten můj dnešní sen. Brr, nepřeju nikomu. Sobě taky ne jako, sem z něj byla solidně dojebaná. Už víš proč se toho všeho tak děsím? No jo, prej se podceňuju a už na to přišlo asi i moje podvědomí a snaží se mě dojebat ještě víc. Možná mám v sobě taky dvojče jako v tom mazáckým dílu House. To by asi bylo pěkně nahovno. Vůbec bych nějak nechtěla mít dvojče. To už pak člověk prostě nemůže být originální ani zanic. Nepříjemá situace.

Dneska v čajce s Hun a Kejt. Měl přijít střelec na nejmenované písmenko, kterého všichni mají tak rádi, ale jak sem říkala, má organizace.. Hm. Pak měl přijít další střelec. Ten typický střelec. Ale ten je zas líný jak hovado a prej že ho to "Tam děsně nudí.". Mamlas. Vždyť sem sebou měla bublifuk a není nic zábavnějšího než foukat dým do bublinek a smát se tomu jak praskají, nebo jo?

Jen co toto dopíšu musím jít balit a chystat. Snoubenka má u mě ještě Eiskoffee. Vezmu jí ho do vlaku, ještě budem rády že něco máme sebou. Ta naše cesta bude održku. Už to vidím. Božebože.

Mé stavy se zhoršují. Je normální sedět, smát se a mít v hlavě jedinou opakující se věc a to
on je tak hezký a hodný.

? Nemyslím si. Je to pěkně dětinský a trapný ale tak, Couž. Slovy toho co mi jebe do snoubenky ale nějak mi to nevadí, chcu ať sou spolu. Moje včerejší krásněnaivníesemeska to ztvrzuje.

sežrala sem kotel salátu.
dám si ještě.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.