přijedeš a takový drama hned.

25. srpna 2009 v 22:51 | liňy ♪
14.8. | DOMA | 22:42
Tak si tak sedím a poslouchám The Dykeenies jako obvykle, poslední dobou. Protože je mám moc ráda a to sem si ještě ani pořádně nečetla jejich texty. Když ten zpěvák tak krásně zpívá a ono to tak pěkně zní a je to takové živé a hezké a vůbec.

Je to sice těžké, ale ne nemožné obdivovat na někom [ ano, na tom zlém, zlém, zlém a ulhaném střelci kterému už snad vživotě nebudu věřit ani slovo toho, co mi slíbí ] vlastnost která mě stojí milióny nervů, trpělivosti a v podstatě mě zakopává prostě s psychikou stometrů pod povrch. Ta jeho superychlá dedukce je něco neskutečného. Obdivuju to a to mě tahle vlastnost příšerně kazí život. Asi začnu obdivovat jeho netaktnost. Ta má pro mě stejně katastrofální důsledky.

Sem už konečně doma od sestry. Všecko to cestování mi začíná lézt na mozek. Tak v neděli mám takový ten pravý "pohov" a od úterý zase s Cukříkem [ muhaha promiň ] fičíme do Prahy. Já se za jejima prarodičama bez keců celkem bojím. Ze starých lidí já mám respekt, takže bacha na to. A když vona mi o nich říká dycky samý strašidelý věci, jako třeba že děda je protivnej a že furt nadává a tak. Jó, je to fájn.

Dovezla sem si tu svou novou skáčskou sukni za dva litry a matka prohlásila že vypadá jako že je z dyftýnu. Chytře sem pokývala hlavou a fičela na google, zjistit co je to dyftýn. Doteď to nevím, protože sem kůže líná a když píšu tak se mi ta Mozilla seká a to nemám ráda. Takže se kvůli Pai nervuju, protože vona chce ať píšu článek.

Nemám ráda Tadu. Je hnusák hnusácká a je na mě zlej. Voba sou na mě zlí. On aji s Paiou mou. Není to fér že boty sou pro něj základní kritérium a on tvrdí že se hádáme jak rozvádějící se rodiče o dítě. Proč on má vždycky takové výstižné přirovnání které by nikoho nenapadlo. Voni na tebe pak koukaj jako když v Mekáči řekneš že chceš kolu bez ledu. Ten pohled sem sice v životě neviděla, protože, jaký magor by si dával kolu bez ledu, žeano. Ale on tvrdil že ten pohled je naprosto autentický. Tak budu dělat že mu to věřím. Ale tu vodu v čajce si budu dávat dál, smůla. Ať si klidně házej MCD pohledy, já sem silná a nezávislá žena.

Prej že Vacl říkal že budem mít na škole nějakýho novýho profesora. A prej že to bude náš třídní. Pája řikala že chce aby byl mladej a krásnej, jako Safi. Já sem říkala že chcu aby byl hodnej a v pohodě, jako Safi. Maj nám dát za třídního Saforka a byl by klid. Svoje šestky si snad odučil, ne? No a na tu matiku nás má stejně též tak je s náma častějš než třídní byla loni. A aji nás víc vychovával než ona. Tak též Mazoška, pipka neschopná žeano. Chudinky ty její dcery. Jestli po ní zdědí ten plytký a tupý humor, budou mít setsakra těžký život.

Už sem vypla co se dá. Dokonce aji Winamp protože Dykeenies mi jeli už podruhý na repeat. Celý CD. A vona se ta Mozilla furt seká, čím to kurvauž ale je. Je to hrůza hrůzoucí. Hm, už sem na to přišla. Všechny ty lagy byly kvůli toho jednoho okna kde jela Flash reklama. Nahovno toto. Zrovna ten článek sem si chtěla přečíst. Můj život už je prostě takový.

Sem atraktivní pičo. Už ani nevím jak mě to napadlo. Ale chtělo se mě to psát, takže smůla. Vím jak sem ještě včera byla celá hyperaktivní z toho že sem dostala osm z deseti. Což je také čtyři z pěti pokud se to převede, že? Já vím, sem chytrá z reklamy na Persil.

a mám ráda P!ATD
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.