protože mám na to náladu a bude to nesmyslné.

25. srpna 2009 v 22:52 | liňy ♪
16.8. | DOMA | 1:10
Pái mi dala brouka do hlavy. Už je to jen šestnáct dní. No, vlastně teď už jen patnáct. Půl měsíce. Čtvrtina prázdnin. Třičtvrtě v tahu. Patnáct dní na hromadu věcí. Patnáct. A z toho já jich šest strávím ve vidlákově se snoubenkou. Což bude vítaný odpočinek protože mě chce vytáhnout na chatu. Magór. Čímž mi zbývá devět dní. Och né to zní fakt zoufale.

Devět dní.
Devět dní na to abych si koupila všecky ty hezké věci do školy.
Devět dní na to abych ukecala rodiče na nový batoh, peněženku a pouzdro. Vans
Devět dní na to abych si to objednala a vono to přišlo všecko.
Devět dní na to abych si udělala předškolní revizi pokoje a vyházela co se .
Devět dní na to abych stačila oslavit konec prázdnin.
Devět dní na to abych si zvykla vstávat vjedenáct.
Devět dní na to abych se domluvila s Martím že s ním budu sedět ^^
Devět dní na to abych přenesla přes srdce že nebudu sedět s Pái, protože ta socka ji vydírá.
Devět dní na to abych mu to řekla, jak říkala Kejt.
Devět dní na to aby se mi splnilo přání co si přeju v každým tunelu, u každý hvězdy a když sou stejně hodiny.
Devět dní.

Otec mi dal flašku citrokoly za patnáct korun a řekl že to nemám všecko vychlastat. Po půlhodince přišel, já už třičtvrtě vypitou a řekl že to nemám všecko vychlastat. Tak sem mu řekla, že si to má vzít že to jinak vypiju. A on mi to tu nechal, že prý mám trénovat sebeovládání. Už tu dvě hodiny sedím a koukám na tu flašku a nenapiju se. Protože sem silná a nezávislá žena co nepotřebuje citrokolu, žejo.

Vona tu neska celej večer psychuje kvůli toho jejího vrabce. Jako jó hezkej je, krásně se usmívá ale je totálně fujnamyšlený a slizký. A chodí s ropuchou století, což značí že nemá vkus. Jo prostě. Takže kvůli něj nezoufej protože za to co? Nestojí. A mě ty její fotky už fakt nebaví, bo se mi fakt nelíbí, tak mi jima nemusíš zahlcovat počítač. Hihi. Já vím že vypadá jako voranžová ropucha. A opakovat to nepotřebuju. Je mi z ní nablití permanentně.

Odedněška poslouchám ještě víc divných věcí na které by moje drahá Luc od moře řekla něco ve stylu "A něco takovýho novějšího a z rádia tam nemáš?" a já bych jí odpověděla "Né, to já neposlouchám věci z rádia." a byla bych na sebe hrdá. Našla sem si [ prej našla, když byli na RFP bylo jen otázkou času kdy k nim příjdu ] Arctic Monkeys, Bloc Party a dEUS. Sehnat CD od vopic bylo nesnesitelně těžký ale stálo to za to. A to mám furt jen jedno ze tří, což mě znervózňuje, protože já k životu potřebuju celé diskografie abych si mohla na kapelu udělat ucelený názor. A pak polemizovat o tom které album je lepší, žejo.

Neska sem byla velká kutilka. Furt ještě je tu bordel století. Přetřídila sem pastelky, půlku dala do krabice, vyprázdnila a uklidila šuflíky, umyla sem je, dala sem pryč obrázkystaréstolet. Mezi nimi fotku jak koušu jako asi dvouletá mámu do zad. Seksi. A přibila sem si na stěnu jednu nástěnku a na dveře druhou. Byla sem prostě děsně nebezpečná a atraktivní s kladivem. Kdybych zrovna nevypadala víc jako kus stoletstaré nivy [ kupříkladu ] tak bych se u toho aji blejskla, ale život není dycky takový, jak ho chceš, žejo.

Zejtra se de do čajky a Han mě tam bude sponzorovat, páč já všecko co bylo ve Znojmě "napůl" platila. Takže ona mi platí čajku. Což znamená že si nemusím dávat pouze vodu, ale můžu se rozmáchnout a dát si třeba ledový čaj. Ze kterého budu mít žízeň a dám si ještě stejně vodu, takco. Ale s čajem se machruje líp než s vodou. A je k němu brčko. Takže není co řešit. Těším se a doufám že půjde Vacl. Sice mu ještě dlužím pár facek za to jaké má o mě špatné mínění když sem v koupelně, ale myluju ho, takže mu to odpustím. Protože neodpouští se z rozumu ale ze slabosti srdce, víš? A já vypadám děsně drsně když cituju cizí citáty. A zjevně mám srdce silný jako bejk, protože Linda neodpouští. Bumprásktřísk. To měl bejt jako nějakej, děsnědrsnej zvuk, chápeš?

Těším se jak s Han zítra v čajce jmenujem celou naši prstýnkovou crew. Já ten svůj musela neska sundat, protože mi černal na ruce. Asi v něm nesmím spát, škoda. Já tak chtěla. Protože ho nosím na pravý ruce na prstěníčku a na levý nosím v kuse ten zásnubní s Han, tak sem na pravý chtěla mít jeden prostě s bandou z jeskyně. Jeskyni mimochodem vymyslela Kejt a mi se ten nápad velice líbí. To s tím otročením se mi sice moc nezamlouvá, protože by mi ho bylo líto ale tak, když to jí udělá radost, proč né. Doufám že Pai nebude ten prstýnek malý, Kejt velký a hodnému střelci bude asi tak k hovnu protože je to dámská velikost S, ale, jde tu přece o dobrý úmysl, né?


A kurva.
Ale né pane Miky, to sem chtěla říct já.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.