tak a budem si vykládat tajemství!

25. srpna 2009 v 22:53 | liňy ♪
17.8. | DOMA | 22:48
Dle mých [ teoretický správných ] výpočtů nesmím komentovat Han blog. Zní to možná zvláštně ale prostě, je to tak. Na blog od Vendi psala Han komentář, což znamená že tam je i odkaz na ní, což znamená že tam nesmím komentovat protože by tam byl i odkaz na mě na Haniném blogu. A jelikož tam v komentech bude odkaz na Pái která mě má nahoře v loved ones. Jetovprdeli.

Pai mi právě zakázala tu jakkoliv upravovat a přepisovat články. Že prej se nemám za co stydět. Tak já budu doufat, no.

Dneska sem šla spát o půl čtvrtý ráno, protože ve čtvrt na čtyři sem chytla takovej ten prvotřídní uklízecí záchvat a začala sem všecko utírat a tak. A jako bylo to i proto, že mě naši nechtěli nikam pustit, dokud nebude uklizeno a mi se to nechtělo dělat dopoledne. Jako, vím že je to hrozně chytrý plán a tak, ale stejně čekám komplimenty.

Nemáme zájem o asociály. A dysgrafiky.

A já mám novou verzi Mozilly. A ona má takovou hezčí ikonku než ta stará. Ale znervózňuje mě tu to tlačítko na otevření nového panelu. Couž, s tím se poperu. Právě si tu píšu s Lukáškem a mylujem se. Mám ho ráda protože vymýšlí nejvícnapalici přezdívky když si semnou povídá a sme namol. A vypadá tak směšně v mojí košili..

Budeš to mít těžký, dokud neuznáš tu pravdu, že tvá budoucnost může být zářivá i s polovičním množstvím saponátu.

Han ze mě měla srandu. Teda spíš z mého prýrozzářeného pohledu. Já za to ale nemůžu! Jako jasně že můžu ale neuvědomuju si to, takco. Stejně bylo dneska fajn. Arnošté, nech toho, neblbňý! Čvachtání v botách, bublifuk a další srandy. A mi se konečně stáhlo to album od dEUS. Tak a budu si ho muset poslechnout abych měla delší seznam divných věcí co poslouchám. Asi se seženu něco od Enon.

nebudu nosit jak debil vole, ty kalhoty jak šulin dole.
♥ ♥ ♥
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.