Blah blah blah.

2. září 2009 v 21:16 | Linni.
A já jsem dneska strašně potěšená a rozzářená a všechno, víš? A to sem dopoledne měla vymyšlených milión miliónů věcí, který sou nejvíc zdrcující a tragický a tak, ale teď už mě nic nenapadá, protože prostě mě nic nenapadá. A vůbec. Obědvala sem amerycké brambory. Víš?

Pai měla dneska naplánováno dopoledne potkat vrabce, tož sem šla s ní abych ji psychicky podpořila a aby měla do koho šťouchat až ho uvidí. Jsem na sebe pyšná, protože já ho viděla dřív než ona ^^. A on ji zase pozdravil, z čehož se mohla zvencnout, žejo. [ miluju ty její reakce ^^ ] Bylo to moc vtipné a nejvíc vtipné bylo to že Kii vůbec nevěděla z koho ona tak šílí.

Miluju to, že jezdím do školy tak moc brzy! A to bez ironie! Není nic lepšího, než být v sedm dvacet už ve třídě, procházet se jen tak prázdnou školou a čekat až se někdo objeví. Mimochodem sem pětkrát [ přibližně ] potkala Painého muže. Má takové pěkné růžové tričko a nechce nosit to fialové, ale já se s tím smířila, protože to růžové je taky moc pěkné. Jak sem si tak ráno vešla jako první do třídy, se koukám na tabuli a tam velký transparent "Vítej zpátky, Vlkouši!" a o přibližně dvacet minut později se u nás objevil Ermis a řval to tam jak na lesy. ^^ Já toho chlapce nechápu, kde se v něm ta odvaha bere.

A víš proč jsem nejvíc potěšená? Protože mi strašně moc lidí přálo k svátku, i tací, od kterých bych to vůbec nečekala a bylo to od nich moc hezké ^^. A od Pai sem dostala omalovánky s Autama, které asi hned vybarvím a dneska, nejlepší překvapení ze všech, slečna Abigail mi věnovala úžasnou prupisku, co budu nosit v pouzdře a přívěšek s Minnie!! Zářím nefalšovaným štěstím ^^

Sestra dneska viděla svoji top fajv. Asi si taky něco takového udělám abych měla ve škole co dělat [ lomeno ] vyhlížet. Ale myslím že by mým výběrem sestři nebyla příliš potěšena ^^. Ale já si nemůžu pomoct. * nefackuj mě prosím* A nemysli si že mě to sere tak moc, jako že o tom pořád mluvíš. Mi to nevadí, já tě chápu a taky sem otravná se všým, vím. Ale ono je to takový vtipný paradox, že to říkáš pokaždé, víš?

A sem zamilovaná strašněnejvícúplněmocaúděsněavšechno do videa na Taste in men. Není nic víc z čeho by člověk potřeboval umřít. Není nic jiného na světě a nic to na dlouho nepředčí. [ !! ] Až tak dramaticky mě to video nadchlo. A Tittie je z něj taky posraná. A nevíme proč. Teda, prej že kvůli těm pohledům a z jeho lícních kostí. A mám záchvat prostě z jejich hudby.

áhnejšťastnějšínasvětě.
 


Komentáře

1 Tvoje sestra která Tě má tak strašně moc ráda a doufá že budem sestry navždy. Tvoje sestra která Tě má tak strašně moc ráda a doufá že budem sestry navždy. | Web | 3. září 2009 v 18:43 | Reagovat

víš co lindo vůbec bys tady neměla psát takové ty věci jakože sem měla NAPLÁNOVÁNO ho potkat !! ^^ bylo to naprosto spontánní. a ty reakce sou taky naprosto spontánní. a vůbec nevím co je na nich vtipného !

2 Geniální vlk Geniální vlk | E-mail | Web | 4. září 2009 v 18:12 | Reagovat

Á,konečně je v nějakém tvém článku mé jméno,po tom jsem vždycky toužil

3 Abigail. Abigail. | 6. září 2009 v 11:07 | Reagovat

Ale ten transparent je ode mě!!:D jakooo. Ermis to úplně zničil:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.