" hele, krteček! " "hahahahaaaa!"

14. září 2009 v 21:55 | Linni.
řítíš se ani nevíš kam. nevnímáš že je to klam.

Nikdy mě nenapadlo jak je těžké psát najednou článek u toho si lakovat nehty, psát si se sestrou, koukat na fejzbuk a ještě u toho jedním uchem ven druhým dovnitř vnímat superstár. Je to moc těžké. Hlavně to lakování nehtů a psaní najednou. Akrobacie na úrovni, ti povím.

Proč, proč, proč mi sestra musela říct o té šílené závislosti která se zdála z počátku tak strašně milá a nevinná! Debilní PLOCK ^^. Měla sem hezky uklízet a dělat věci do školy a já místo toho [ !! ] hrála a hrála a hrála a je mi to na nic protože Pája s Bárou mají tak nadpozemsky vysoké skóre že se na to mohu vykvajznout. A asi to i udělám protože je to vskutku pointless. Jak sme se dnes učili v angličtině. Do které se mám učit slovíčka a neumím je.

Sedím si tak dneska ve škole a příjde mi esemeska. Tak se kouknu, nenápadně, žeano, a píše máma. Přišel účet za telefon. Tisíc. Zítra mi prej ruší paušál. Panika největší samozřejmě ^^. Ale ukecala sem to. A je to zvláštní protože po mě ani nechce mých naspořených pětset-čtyřicet-osm korun, ani nekontroluje můj pokoj, ani mi nevypíná počítač. Takže je to fajn, fajn, fajn je to fajn fajnový!

jestli za to stojíš, láskou tě otrávím. jo. jó jo.

Tadeáš se ostříhal. Už mám dooprady důvod říkat mu buzna. Protože tak vypadá. Ráno sem ho viděla v šatně a dostala sem takový šok že sem hned letěla za sestrou a ona chytila záchvat ještě větší a řvala na chodbě "Néééééé!" a vypadala opravdu zdrceně. Nechápu proč to udělal !! Konečně vypadá normálně a má to dost dlouhé a on se ostříhá. Idiot. A Kryštof je prý taky ostříhaný. Tomu já říkám hromadný zkrat. Doufám že můj drahý spolusedící Martin tomuhle novému trendu nepodlehne. Musela bych ho asi, nevímco! Tadeášovo vzezření zachraňuje jen a pouze jeho Puma tričko když ho má na sobě a boty. A dneska se mě pokoušel přeprat. Bezúspěšně.

S Tittie sme se shodly na tom pocitu. Sedí to tak přesně až sem se tomu smála. Napřed v tobě hrkne, skoro až poskočíš a chce se ti vyjeknout. Pak se pořádně podíváš a je to takový to "áchjo" a pak už se jen tupě usmíváš. A má drahá sestřenice co u nás měla teď spát si to nemůže domluvit s tetou která je pryč, tudíž u nás nespí a to je škoda. Ale zítra sem pozvaná na vodárnu k nim dom. Tak uvidím, co sesmolím.

A potkaly sme s Pájou dneska na chodbě Radima a on má nové boty!! Converse !! Bílé !! Jsem zdrcená. Každý už má aspoň jedny. Takže už se značně zužuje výběr, když chce člověk mít jen jednobarevné a né vzorkované a chce být originální a nemít ty co už někdo má. Ovšem nízké zářivě zelené sem ještě na nikom neviděla. Hahá.

Čeština s Polčákem pátou hodinu mě uspává víc než dějepis s Žambochem sedmou hodinu. A to už je co říct protože loni mě dokázal dějepis uspat kdykoliv. Nevím jestli sem na děják tak zvyklá nebo je ta čeština tak zoufale nudná. Myslím že spíš zoufale nudná protože sme s Martinem celou dobu hráli piškvorky a on mě porazil osm jedna!! Holt to neumím. Smutné.

tvý oči v hlavě vídám. je to všechno jedna velká síla.

Za dnešek sem spálila snad tunu vonných tyčinek. No, to asi ne ale jednu od každé z těch co mi dneska půjčila Venďa a ještě svoje. Takže to tu voní jakože dost zajímavé a mírně mě bolí hlava. Ale už vím že k životu nutně potřebuju ty tyčinky jahodové a ty co mají prej vonět po trávě, ale nevoní po trávě. Jo tak ty potřebuju taky. A k tomu nové skořiové protože ty mi došly. Což mi připomíná "To sou jako tyčinky s příchutí tygra, jo?". Gosh. Inteligence některých jedinců je omezená. Ale bylo to k popukání.


jestli se ke mně hodíš, naberu k tobě spád.
 


Komentáře

1 pavly. pavly. | Web | 15. září 2009 v 16:21 | Reagovat

none! tys poslouchala superstar ? ^^ vždy't to přece nemáš ráda!

jaké věci do školy ? stejně bys je nedělala i kdybych ti o té závislosti neřekla. ^^

prostě nám rbývá jedině čekat takový půlrok než mu zase dorostou. smutné.ale zvyknem si. ^^

já to tak teda nemám. já začnu prostě řvát a šťouchat do tebe. ale to asi víš. ^^

ještě pořád sou volné ty úžasné fialové které chci já.

mně tady teďka hoří to opium.těším se až přijde brácha a bude se zase chtít dusit. *muhahaha*

2 Huní.. Huní.. | Web | 15. září 2009 v 19:45 | Reagovat

Ty znáš muj názor na "Converse"..
JE TO TRPNÉÉÉÉ...
jo přesně to jsem potřebovala říct..
Ovšem když mi je Anežka nabídla že mi je dá protože jí už jsou malé..
Tak mi to tak trapné nepřišlo xD

3 Linni Linni | Web | 15. září 2009 v 20:05 | Reagovat

[2]: Neříkej že už jedny máš taky!!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.