i kdybych si ho chtěla nechat, stejně by mi mlátil do břicha kladivem.

20. září 2009 v 0:43 | Linni.
dnešek mi dokázal že jsem světově největším antitalentem co se vaření týče jaký kdy žil. umím uvařit možná tak nakrájený ledový salát. s ničím. máma mi svěřila důležitý úkol, oškrábat a následně ohřát na páře brambory. nejenže sem brambory napřed zapomněla rozkrájet, tudíž sem je tam hřála celé a pak sem je nožem vytahovala ven a už dost horké krájela na čtvrtky ale pak sem dokonce od toho pařáku odešla, trochu sem na něj zapoměla a vyvařila se tam všechna voda a já připálila hrnec. suchý. a ty brambory sem neosolila. dostanu medajli ?

šla sem si pro sklínku vody se šťávou a přišla sem s hrnkem džusu. sem úžasná asi si zatleskám a dám si facku.

na dnešek byl vymyšlen naprosto *nenapadá mě žádné české slovo, ledatak mé oblíbené stunning* program, který ovšem ztroskotal stejně jako cokoliv co vymyslím / naplánuju já a součástí je sestra. Měly sme spolu s našima jet do ovy ale ona musela jet k babičce a já s našima nakonec ani do toho avionu nejela. takže den v čudu. grc. nuda.

na zítra už mám ale opět plán [ tudíž očekávám že padne ]. ještě sem neviděla harry potter and the half blood prince, což znamená že žiju sto let za opicama, ale v cinestaru to ku mému překvapení ještě pořád dávají takže na to chcu jít zítra v patnáct patnáct ale nemám tušení s kým, protože všichni už to viděli. ale už sou rezervnuté skoro všechny dvojsedačky v zadní části a já nejradši sedím na dvojsedačkách v zadní části, takže.. nevím jako nelíbí se mi to.

jak může písnička s klipem dlouhým tři minuty čtyřicet dva vteřin mít čtyřiceti vteřinové intro ? režisér musel být naprosto vadný. ale ta písnička je naprosto senzační a parádní. [ hihi sestři ] vůbec celý ten klip je vadný ale tak to se už asi od takových těch divně alternativních písniček očekává že budou mít klipy. řekněme. zvláštní. přinejmenším. se čtyřiceti vteřinovým intrem tyvole. kam se na to hrabe mgmt.

strávila sem devadesát [ ježišmaria tolik ?! ] minut sledováním teen choice awards 09. je to v podstatě americká anketa ve které hlasujou *american teens* v miliónech miliónů kategorií od nejlepší letní rock hit až přes nejúžasnější pusa ve filmu žánr drama až po nejvtipnější tweet někoho známého nebo nejlepší celebrity blogger. američani sou absolutně jeblí ale stejně mě to hrozně bavilo protože tam ostříhali joeovi jonasovi vlasy. potom se samozřejmě ukázalo že mu ostříhali jen paruku, ale sranda to byla parádní.

nenávidím když na youtube kliknu na tlačítko "high quality" a ono je to hovno vysoká kvalita a furt se na to nedá koukat !!

this is our decision to live fast and die young. we've got the vision now let's have some fun.

poslední člověk co o mě měl zájem byl o půl roku mladší než já. je to smutné. a pokaždé když chcu napsat smutné tak napoprvé misto toho napíšu smutní takže odteď začnu psát je to smutní.

á šla bych na bazén.

dělám celý dnešek placky. jak idiot. chce se mi. teda, chtělo se mi už nechce. možná pak budu slavná nebo tak něco.

berdych hrál předevčírem šestihodinový zápas.
a včera, tudíž den poté hrál čtyřhru.
a obojí vyhrál.
king.
 


Komentáře

1 pavly. pavly. | Web | 20. září 2009 v 21:24 | Reagovat

líbí se mi ten nadpis. ^^
aspoň v něčem sem lepší než ty ! haha. protože já umím i špagety !
ještě jednou se omlouvám že náš nebo spíš tvůj plán opět ztroskotal. příště to vyjde. musí.
já bych tam s tebou už nešla když sem ho viděla tak stokrát. ale doufám že ti aspoň tenhle plán vyšel. ^^
ta písnička je skvělá i s tím dlouhým intrem.
myslela sem že tě včera zabiju když si mi posílala jednu tragickou esemesku za druhou a zahltilas mi mobil a já sem musela mazat esemesky. [tamty tam ale pořád mám!!]
není to smutné. já si totiž myslím že nebyl poslední. to jenom on to všude říkal a hovno dělal. ti ostatní radši čekají a odhodlávají se tu zprávu vypustit do světa !! ^^
já bych teda na bazén rozhodně nešla.
a fakt se ti divím že ty placky děláš. myslím si že nějaké díky ti skládat nebude. a že určitě bude všem psát a všude říkat žes je dělala ty. myslím že je schopný označit to za svojí práci. ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.