i want to live, not realy survive. and i won't give up the dream that keeps me alive.

17. září 2009 v 20:53 | Linni.

my baby is gone, you might have a chance.


nemám náladu psát a bolí mě hlava a seru na velká písmenka. velká písmenka jsou zbytečnost a vyjádřím svůj odpor k nim tím, že je eliminuji z dnešního článku. [ nebo se o to budu snažit ] a mám nějakou náladu na nevím co. prostě náladu na to udělat něco jinak. a ne jen psát bez velkých písmenek která nemám ráda.

he's got a brand new shirt, you know? straight from time square. and it looks deadly good on him.

sem nemocná. hahá. umím si naplánovat nemoc. budu nemocná čtvrtek pátek a pak o víkendu už chci aby mi bylo dobře. a jestli nebude, tak to holt nějak přežiju ale bude to smutné. já to mám naplánovaný tak aby mi nic [ lomeno nikdo ] ve škole neuniknul. sem totiž prudce inteligentní. a nebo možná taky ne, že. a jen si z tebe dělám srandu.

obávám se že mi chybí jedno album the killers, což je moc znepokojující informace protože zrovna nemám nervy na to ho tu zas jak největší idiot hledat tak dvě hodiny čistého času. brr. nemám totiž náladu nanic, ale to je tou nemocí, víš.

zítra si uklidím oba pokoje. napřed se ovšem nadopuju paralenem. a pak to udělám. a pak si nalakuju nehty na nevímjakou barvu ale vymyslím nějaký strašně složitý vzorek aby mi to zabralo hodně času. a pak budu poslouchat ty nové kapely co sem si vyhrabala. a pak budu stahovat jejich alba. a pak budu dělat sedlehy protože pořád sedím a hovno dělám. a pak se budu léčit čajíkem proti nachlazení. a pak už bude večer a já si sednu ke kompu a tak.

lítá mi tu stádo miniaturních mušek !! umřu !! co sem komu udělala. nenávidím je. už sem jich asi tak osm zabila a furt mi tu lítají kolem monitoru tak tři. a znepokojuje mě to a je to k ničemu ty mušky a asi na ně hodím granát. až si nějaký seženu.

i saw the bad one back in the days with long hair. he looks pretty amazing. so sad. all the attractive ones are such bastards.


florence and the machine ; something corporate ; cheap mondays ; klaxons ; new found glory ; the pink spiders ; boys like girls ; sugarcult ; dashboard confessional ; the kinx ; the used ; kaiser chiefs ; mayday parade ; 30 seconds to mars

a jdu s tím sháněním začít už teď.
 


Komentáře

1 sestra. sestra. | 17. září 2009 v 21:38 | Reagovat

velká písmenka sou dávno aut. taky je nepíšu. to s tím granátem se mi líbí. zajímalo by mě co bys udělala té obrovské mouše které ses minule tak bála. ^^ doufám že mi potom pošleš nějaké nejlepší z nejlepších abych zase poslouchala něco nového. já sem moc líná si něco hledat sama. a vyfoť pak ty nehty !!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.