já sem si přišel hrát s kamením.

19. září 2009 v 0:14 | Linni.

vůbec mě nesere že ten nadpis má pavly.

a jelikož a protože a tak všechno dohromady jsem nejlepší, tak bylo jasné že když se nudím tak učiním nějaký převrat století. jako kupříkladu dnes ! kdo hledá, ten najde. nikdy to neberu vážně ale asi začnu protože sem objevila věci nejúžasnější z nejúžasnějších a hned zítra to musím sestře ukázat ^^. ach já jsem tak skvělá. [ pochválit se musím, nikdo jiný to za mě neudělá. ]

mám rozflákané brýle. ulomila se mi z nich ta jedna opěrka na nos. levá. takže mám teď ty brýle křivo. a musím to tam přilepit sekunďákem. spíš říct tátovi aby to přilepil, protože já sem schopná ještě si ty skla přilepit k prstům a mít to furt rozpadlé. expert.

táta kouká v obýváku na televizi a teď sem dostala parádní šok, protože to znělo jako by mu tam hrálo " áhahahaha! teď sem vás vystrašil! a vy si to ani neuvědomujete. ". takhle sem se nelekla už dlouho. fuj. naposledy snad když nademnou seděla na stropě ta zblitíhodná moucha naprosto monstruózních rozměrů. grc.

neska sem se na ten paralen vysrala úplně. takže nemám uklizeno a ani sem nedělala sedlehy. ale už asi nejsem nemocná protože mi není blbě a doufám že mě zítra pustí spát ke snoubence. jakože. chápeš ne. budem u doms a bude se pít. chachá! závist ?

dneska se mi dvakrát stalo že sem napsala někomu " áhoj ! " a v té samé vteřině se dotyčný odhlásil !! tohle se mi nestalo v životě a dneska. ts. u prvního sem si řekla že je to dobrá náhoda a smála sem se ale u druhého už sem byla pěkně nasraná jako.

zjistila sem že má geniálnost je v tahu. polovina toho co sem si myslela bůhvíjak nejsem skvělá že sem našla je volně přístupná celou dobu a já si toho jen nevšimla !! jsem rozhořčena. to už sem já, proč dělat něco jednoduše, když to jde složitě, že ? tudíž je první odstavec v podstatě k hovnu. ale nechce se mi ho mazat abyste viděli jak sem marná.

ovšem za tu fotku s kytičkou bych zasloužila nobelovu cenu ^^

a zase mi tu lítají ty zpičené mušky !!

lakovala sem si nehty na červeno a dva se mi úplně zesraly, tak sem je odlakovala a ještě je nemám nalakované znovu, takže vypadám jako ten největší mentál. typické. vraždila bych za svou lenost.

chodím po baráku s wayfarerkama na hlavě ale ne na očích, protože na to už není dost jasno a když si je nasadím tak nic nevidím, protože mají skla trojku [ velmi, velmi tmavá ]. ale mít je jen tak na hlavě by vypadalo stylově. kdyby nebylo záři, skorotma a byla bych venku.

nelíbí se mi styl psaní medvídkův. píše jak pedofil. grc

do i look like a gangsta ? do i talk like a gangsta ? mac je bůh.

chci aby ještě než půjdu spát měl hynek článek abych ho měla přečtený dřív než pavly a abych jí mohla napsat esemesku ve stylu "hynek ma clanek. uz mam precteny :P" jo. to přesně chcu. a nebo někdo koho ona čte aby měl ještě článek tak pozdě jak já. chjo, jsem jediný ponocující člověk s blogem ?

áháhá! má přáni byla vyslyšena !! peťa má článek ^^ jdu psát esemesku.

tak sem se dočetla že pan profesor češtinář běhá. to je zvláštní. asi je fakt buzna, protože říká slovo pravidélko, je z půlky duše žena, běhá a nemá tkaničky v botách. a říká nám že by nás nechtěl vidět, kdyby nám opravdu říkal nějaké vtipy. že bychom asi umřeli smíchy nebo tak něco. tvrdil. teda.

zašla bych si někam v naší prázdninové sestavě. bylo to fajn, jojo. ale už je to asi za náma a nezbývá mi nic jiného než jen dát si facku a říct han a kejt že opět měly pravdu ^^.

poslední dobou mám značné problémy s koncentrací. je pondělí ráno, vstanu, jdu do kuchyně, zapnu rádio a tam mluví nějaký chlap nevímco. příjde máma, něco mi říká a já absolutně prostě ani za nic nemůžu pochopit o čem to mluví, protože ji vůbec nevnímám protože slyším napůl to rádio a napůl ji. takže v podstatě pak neslyším ani jedno a sedím a čumím jak blbá. stává se mi to častějš a častějš. potřebuju pixlu marťánků. pomerančových. marťánci vyléčí všechno.

jdu si najít mobil, pak jdu najít kábl a pak jdu dát nové fotky na fejzbuk. protože sem tam dlouho žádnou nedala a chce se mi tam mít nějaké aktuální. tak. to je žůžo, co ?

mou milovanou sestřenici dneska přepadla parta cikánů. mám takový dojem že proti nim začnu něco mít. a to sem vždycky byla ta kdo říkal že nemůžeš soudit všechny podle jednoho. časy se mění.

tenhle článek je tak trochu zoufale dlouhý. vsadím se že se to nikomu nebude chtít číst. hahá. smutné.

nenávidím když si chcu stáhnout album kupříkladu boys like girls, stáhnu ho a ono to po mě chce heslo které mám jen nefunkční a pak musím celé album stahovat po jednom a to trvá strašně dlouho a nebaví mě to. ještě horší je když chcu album dashboard confessional, v celku ho nenajdu a po jednom nemohu najít jeden song. jsem z toho zoufalá, protože k životu potřebuju celé diskografie !! ale to ty víš.

netuším kde je můj mobilní telefon. znepokojuje mě to.

jdu se koukat na tenis.

miluju kii-in blog ♥
 


Komentáře

1 pavly. pavly. | Web | 19. září 2009 v 11:12 | Reagovat

ty seš geniální i tak akorát ti to asi nebudu říkat moc často nebo se z tebe za chvilku stane ta co umí tak skvěle anglicky. ^^
myslím že ses zbláznila a nějak moc se díváš na chio videa.
vsadím se o milion korun že bych věděla kdo byl ten druhý kdo se odhlásil.
kdo je to medvídkův ?
sem ráda že hynek článek nenapsal. protože bych nepřežila kdybys ho četla první.
tadeáš pořád říká že buzna není. nevím čeho tím chce dosáhnout.
víšjak je škola a nemají tolik času.
odkdy sleduješ tenis ? :D:D

2 Linni Linni | Web | 19. září 2009 v 14:48 | Reagovat

[1]: obože. jen to ne. nikdy nikdy nikdy mi to neříkej ‼

taky si myslím že sem se zbláznila. je to smutné.

hahá! měli sme se vsadit. už bych vyhrála milion korun.

to ti prozradím někdy jindy. ^^

grr.

tadeáš je buzna. a on je taky buzna. sou to buzny. oba.

to nebude tím.. ani se neozývají a nechtějí nic naplánovat.

tenis? sleduju od nikdy protože sem chtěla začít včera jelikož je davis cup a hrál čech proti nevímkomu a nestihla sem to, ale vyhrál. říkal táta. a dneska se prýže hraje čtyřhra a hrajem s chorvatskem !!

3 pavly. pavly. | Web | 19. září 2009 v 14:54 | Reagovat

[2]: dobře. a kdyby se to z tebe stalo tak tě proliskám neboj.
no ale vědělas koho tím myslím takže bys byla naštvaná i kdyby se to stalo s tím s kým sem myslela já. že ? :D
tadeáš není buzna jenom tak vypadá ‼
možná tě to překvapí ale nějak mě to netrápí. ^^
mě to nebaví dívat se na tenis. ale kdyby hráli třeba takoví ti dva nejhezčí z nejhezčích tak bych to možná i vydržela! :D

4 eRRoRyk eRRoRyk | Web | 19. září 2009 v 15:03 | Reagovat

to myslíš mů blog? a co na něm tak miluješ? :D
tadoslav je buzna!!a ten češtinář je taky buzna(dřevorubec :D )už tím že učí češtinu!!! none?
včera jak jsme hráli ten tennis tak to sme hráli s chorvatama, jo a jen tak btw vyhráli sme oba zápasy?a úplně sem se divila jak někdo může vydržet hrát 6hodin tennis!!! 'grogy' !!! a už sem si uklidila pokoj!!!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.