just take my hand i'll never let go.

18. září 2009 v 12:48 | Linni.
začíná mi docházet že prostě zákonitě musím být totálně vadná. protože sem si řekla že odteď budu nosit převážně černou, červenou, bílou, modrou šedou a fialovou. a tím to hasne. protože tyhle barvy jsou prostě nejvíc stylové a úžasné a je mi úplně šumák že mi nesluší červená. hahá!

můj hezký včerejší plán co dneska budu dělat trochu padá, protože sem chtěla začít tím že si dám paralen na rozjezd, ovšem ten se má brát až po tom co člověk něco sní. a já ještě nic nejedla a ani na to nějak nemám náladu takže se asi budu muset obejít bez paralenu. myslíš, že se dá do jídla započítat i půllitr kakaa?

whatever you wear, always wear something oversized at the top and tight at the bottom. it makes you look thinner and it also makes you look anorexic. [ milujme bídžeje pandubéra ]

už vůbec nejezdíme s holkama jen tak z prdele do ostravy. smutné. mám na mobilu fotky z loňské zimy / podzimu a půlka je z ovy. jak se na to tak koukám, tvrdly sme tam skoro každý víkend. a teď? hovno. potřebuju do kina, jinak umřu. a taky potřebuju nějaké obrovské naušnice protože, protože prostě jo. protože se mi to strašně líbí a jediné co jsem si pořídila v háemku za devětadvacet korun se mi ztratily. tragédie.

jestli bude kdokoliv mi chtít koupit cokoliv k vánocům, složte se mi na dámské trenky infantia. děkuji mnohokrát.

asi se zgrcám z toho bordelu co je kolem mě. ale sem tak strašně líná to uklízet že na to asi seru. né budu hodné děvče a uklidím to. a bude to i v mém zájmu protože když to neuklidím, tak se pak fakt zachvíli pobleju a TO pak budu muset uklízet. takže, jo. udělám to.

online? už?

chtěla bych vlastní byt. nebo alespoň mít standartní rovné stěny v pokoji a ne šikmé, protože je to v podkroví. a nebo klidně i šikmé ale stěny. a ne dřevěné obložení protože pak se to nedá přemalovávat a je to hnusné a usedlé a není to vůbec vzdušné. grc.

asi si nechám vyvolat fotky. jó to je dobrý nápad. ale nevím kam je dám potom. budu na to muset vyčlenit nějaký prostor na stěně.

nemám žádný černý lak na nehty !! katastrofa.

dobře, nalakuju to na červenou.

seru na to. jdu si dát paralen na lačno.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.