my jsme přece lepší exempláře !

29. září 2009 v 21:29 | Linni.
do třetice všeho dobrého i zlého? ale hovno. seru na to, na potřetí už by to byl fakt trapas a "zaneprázdněn" se dává snad z nějakého důvodu ne. nebudeme rušit. radši. i když se mi chce rušit ale to je nepodstatné. tak a je pozdě. fack fack.

myslím že mě bolí za uchem a že to je kvůli toho že mám furt nasazené brýle. tudíž přichází další důvod proč strašně potřebuju čočky. je to jednoduché. aby mě nebolely uši.

zřejmě mám chuť na palačinky se skořicí a vanilkovou zmrzlinou a marmeládou. a nemám je. decimuje mě to ! tohle už snad ani nemůže být pravda. mám so many reasons to feel sick of my life že už to ani není možný. a mám taky strašnou potřebu kdeco psát v angličtině. a kurva mám na zítra esej.

a teď sem jí tu asi milijón let psala tu esej, takže neumím tu biolu a přišla sem na to že kurva nemám koho kdo by mi ji vytisknul a asi se budu muset schylovat k nějakým krajním možnostem ale už ani ty mě nenapadají. zgrcám se ze všeho, zgrcám se ze školy prostě. bude mě držet při životě vědomí že je to už jen středa, pak je čtvrtek kdy máme dvou hodinuvku ívété a pak je už pátek s dvouhodinovkou hudebky. to zvládnu.

až na to že mám na zítra hodinu na sedm kde budeme diskutovat ten debilní papír s osmdesáti osmi příklady na názvosloví a já jich mám všehovšudy tak pět a to mám mít všechny a ještě ke všemu zítra dostanu další. já umřu. né já se zgrcám. testík ze zeměpisu? zítra? ale to je skvělé.

chcu obraceč času a zelený čaj úplně moc moc vychlazený od aquilly a do něj citron a kostky ledu a spirálovitý brčko a misku pistácií a k nim tu druhou misku do který bych házela ty slupky a k tomu ještě pár mandlí v čokoládě a ve skořici a to teď hned protože jinak se skácím.

pan kolega dřevorubec mi tvrdil že sem geniální. ovšem jen do té doby než se vrátila ta co má zkušenosti s dálkovými vztahy. je to k hovnu. a bere nám naše potenciální protějšky. mi a moji sestře. početně. chápeš to ne? dám si piškot.

poslední dobou mám štěstí na strašně divné lidi. na tu paní co mé témobil a estébáci mají klíče od jejího bytu a myjou jí okna a pak na tuhlenc dnešní stařenku co se u dragona asi čtyřikrát ptala jestli dávaj jídlo sebou, čtyřikrát sem jí řekla že dávaj a vietnamka se na mě čtyřikrát podívala co to jako říká, babka se sebrala a odešla. že prý je to teda ale domluva. mohla mít tak metr čtřicet. bez keců. určitě byla menší než marek.

potřebuju novou voňavku protože teď mám použitelnou jen tu růžvou avon ungaro a ta mi nějak extra nevoní. chcu barbie. vypadá to kýčovitě a sladce a grc ale voní to úžasně. a když nebudu na počkání říkat že to je barbie, nikdo se to nedozví. ale jak se znám budu to říkat v jednom kuse.

dala bych si nekonečně dlouhou horkou sprchu jenže se musím učit a dělat tyvole ten pracovní list a pak musím jít spát a nechcu dělat ani jedno z toho a nemám palačinky ani voňavku ani zmrzlinu ani kluka! a ani nemám nalakovanou pravou ruku. grc.

neska sme se sestrou viděly nejmenovaný pár, který snad spolu ještě ve škole nikdo neviděl a přitom sou spolu oficijálně podle fejzbuku. takže. museli sme kvůli nim sice obejít patro vrchem ale tak to je jedno. přece jim tam nebudem křenit že.

nemám klobouk! já umřu. nechala sem ve vétrojce klobouk. je určitě navždy ztracen. já to vidím. už to vidím. to je k hovnu.

já tám nemám nic! já to umím!
 


Komentáře

1 Sylva Sylva | Web | 29. září 2009 v 21:41 | Reagovat

Ahoj.prosím mám svůj první blog podívej se na něj .díky moc

2 pavly. pavly. | Web | 29. září 2009 v 22:08 | Reagovat

taky bych si dala palačinky. ale s tvarohem a s cukrem protože ty sou nejlepší na světě. a bylo by fajn kdyby nám je usmažil takový ten který byl dneska sám u bufetu. víš který ne ?
musíš si říkat že psát nebudem a fakt psát nebudem. jako onehdá [^^] s tou zsv. což mi připomíná že ji zítra máme takže možná budem psát !!!
já chci mít s tebou štěstí na divné lidi akorát že vždycky odejdu když pak nějaký divný člověk přijde ! a to pak vidíš třeba toho nejkrásnějšího v galaxii s kloboukem !!!
půjdem si koupit nějakou novou spolu ? ta moje puma už plně nevyhovuje mým potřebám.^^ ale hlavně někde daleko od dé emky.
sem zvědavá jestli nejmenovaný pár budem potkávat často.
vé trojce ? neříkalas jé trojku ? protože jestli to byla jé trojka tak je možné že ti ho zachrání princ na bílém koni !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.