ron + levandule. a je to i správně pohlavně napsané.

27. září 2009 v 1:39 | Linni.
ten pocit že dneska prostě zaručeně budu brečet ve mě nějak přetrval a tudíž sem ve velmi zvláštním rozpoložení a koukám na hajskůl. sem vadná. na trojku. protože je to k zblití slaďák. teda spíš koukám jen na tu scénu s can i have this dance protože ta je.. ta je nejvíc naivní a disneyovská a to je fajn. a co že zac efron je k zblití. když se s někým líbá vypadá zatraceně dobře. lépe než ta buzna potter.

je to smutní a neměla bych se na to koukat ale sakra, tož sem blbá ne, tak to dělám. to si můžu rovnou tyvole pustit half blood prince a pouštět si scénu s ronem a levandulí a umřít. jo to je fajn nápad. hm vlastně ani ne ale tak couž. a já bych pila až bych blila. to byl vtip, jen mě to tak napadlo a tak moc už bych v životě nepila. fuj. ale rýmovalo se to.

so why can't you see? you belog with me. you belong with me.

a v pátek byla čajka. a bylo to skutečně vtipné a poučné a zase znám nové lidi a to mne vážně těší. složte se svině. jak je další abeceda? nebyla sem ani v žádném strašlivém stavu jak mi všichni prorokovali a nemnozí určitě předpokládali po mé poslední akci žeano. nedivím se. byli tam jedinci kteří byli slušně řečeno totálně na sračky a pak tam byla třeba i bája a bylo to, hlavně ke konci, fakt fajn. a jdu si přibodnout pohled na nástěnku.

byla sem nucena spát u babičky ale to je zřejmě cena za to že sem za padesát korun měla.. dejmetomu mnohem víc všeho než bych za padesát korun měla mít. přišla sem k ní nějak o půl desáté poté co mě katka doprovodila až k verandě a pak sem asi hodinu volala z půjčeného telefonu co měl debilní komunistický zvuk. ale nestěžuju si protože sem volala venku a bylo jasno, tudíž byly vidět hvězdy. nádherný.

i just want you to know who i am.

dneska odpoledne výprava do kina za osmdest káčé. a za těch osmdesát káčé sme já, kii, paia, tynka a bea [ jo si poslední protože se směješ tomu jak se směju! ^^ ] shlédly konečně mého vytouženého half blood prince. miluju draca malfoye protože je naprosto nejúžasnější a mohu z něj chcípnout a pištěla sem to na celé kino a když mi pája řekla že už tam nebude ani jednou, celý film ztratil smysl. malfoy. ach. mimochodem sem toho pottera viděla jednou se zvukem a půlkrát bez zvuku, no bez zvuku, s polovičním zvukem. to není klacek, to je vycházková hůl ty kreténe!

je to ten nejasociativnější film za poslední dobu. málem sem brečela. a všichni ptáci se rozflákali o zeď.

balí jen na to jak vypadá a na prachy. všimni si. víš ono je to tak uplně určitě. říká mi to častěji a častěji. ale mi je to nějak upřímně jedno. protože mi by stačil i ten vzhled. a mohl by to být totální kretén a smůla prostě. zatleskejme mé povrchnosti. stejně se s ním chci jen líbat nebo s ním šukat víš. podle všeho.

i love you. i am so in love with you.

kde mám čepku. kde mám čepku já sem nervózní. já sem nervózní když ji nemám na hlavě. kajs ju dal? tys ji ztratil. ale né! další taková hezká tuhle sem měl rád! a, tady je. no, dobrý je to lepší.

sem ráda že v pondělí je státní svátek protože v pondělí mám první hodinu tělocvik a to je uplně nanic a musela bych běžet osmistovku a takhle ji poběžím až ve středu. povznášející pocít. chcu na ten svátek nějakou akci.

koukej na něj. koukej na něj. koukej na něj jak špulí pusu !!

chcu si pustit slaďák a sledovat ho s někým atraktivním kdo mě bude držet za ruku a bude to fajn. to přesně mám v plánu. asi tak za milion let.

it's like catching lightning.
the chances of finding
someone like you.
 


Komentáře

1 Katie. Katie. | 28. září 2009 v 15:28 | Reagovat

Já chci taky to poslední..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.