and i won't waste a minute without you.

7. září 2009 v 23:14 | Linni.
Je to zajímavé. Šíleně zajímavé. Začínám mít pocit že všichni co mi to tak vtloukali do hlavy měli pravdu. A začínám mít taky pocit že mi to nevadí a že skoro chci aby měli pravdu. Což je dost rapidní změna. Poslední dobou to se mnou nějak tříská, víš? Protože už docením vzhled toho co je tak překvapivě a najedou hezký a ne že sem slepá jak nevímco a vidím jen jednu osobu. A netuším čím to je.

Příjdu dneska ze školy, jako vzorný student si otevřu učebnici chemie, protože sem úplně dutá na periodickou soustavu prvků a zítra ji mám umět. Čtu to, čtu to, směju se debilním názvům prvků ve III.B jako kupříkladu kurčatovium a potom? Usnu !! Co to jako je ?! Tak sem si pospala od tří do půl osmé. [ aspoň že sem nebyla jediná ] Tudíž sem pořád úplně dutá. No, už ne uplně, mám to nějak podvědomě trochu naučené, ale není to tak jak bych to chtěla umět. Ovšem úkol do matematiky mám. A nejen ten úkol. Ale to je.. nepodstatné.

Plete se mi Ar a As ; Argon a Arsen. A Rn a Ra ; Radon a Radium.

Potřebovala bych nalakovat nehty. Ale je už jedenáct a já nevím jakou barvou bych to stejně udělala a musela bych čekat než to uschne a až pak bych mohla jít spát takže na to asi seru. Aspoň si je zacvaknu protože se mi neska půlka zatrhla. Skvělé. A nevím kde mám kleštičky.

Mašínová je vrah. Nemůžu chodit.

Nikdo nepíše nové články, tudíž nemám co číst. Takže se nudím a píšu aby ostatní měli co číst. Sem ohleduplná. Úplně prudce ohleduplná. A nebo taky ne, že. A to že se nedělím o hranolky neznamená že sem sobec. Popsala bych to tady celé a udělala o tom přednášku ale stejně by to byla z asi devadesáti osmi procent pouze citace. Nic nebude.

A fakt začnu sledovat nějaký sport. Tak. Asi něco zimního abych měla v zimě co dělat. To je celkem chytré, ne? Jenže mám pocit že mě nic nebude bavit. A že to nebudu chápat. A tak vůbec všechno jako obvykle. Ale nevadí. Budu dělat že jó že se koukám úplně nejvíc. A budu děsně hustá. Hahá.

Pan profesor češtinář mě jen překvapuje. Pořád říká všem kolegové a umí předvádět. A začínám ho mít ráda.

A nemám nachystané věci do školy. Nechce se mi. Zítra jedu autobusem a to znamená že mohu vycházet až v sedm deset ^^.

Neumím z tabulky pětatřicet prvků. Jako vůbec neumím. Že o nich ani netuším že existují. A chemii mám druhou hodinu, hned po češtině s panem kolegou. Traumatizující.

A mám v batohu Alexovu modrou LMku a nevím co s ní.
I was in.. Chorvatsko.
slabost pro osumadvacítku
 


Komentáře

1 pavly. pavly. | Web | 8. září 2009 v 14:13 | Reagovat

ten nadpis se mi vůbec nelíbí. pořád ještě nejsem schopná si ji sama od sebe zapnout. [>.<]
to je ale podle mě lepší že dokážeš docenit i ostatní. ^^ například takový ten zrádce co si už nežehí vlasy je taky moc krásný že jo ? :D
udělej si zase takové ty hezké leopardí nehty prosíím !!^^ [prosííííím.]
no aspoň vidíš jak mi je když já tu sedím třeba celý den a čekám až napíšeš[te]!!^^
zimní sporty sou na hovno víš co budem spolu sledovat až bude zase nějaká atletika nebo co a budem se dívat na ty krásné černochy co tam běhají a budem si vybírat kterému budem fandit a pak se budem smát jak se tváří u toho když běhají a já se ti budu smát že ten můj černoch vyhrál. [teď mi došlo že ty vlastně nemáš ráda černochy ale nechce se mi to mazat.]
tys ho včera poslouchala ? já sem s tadeášem zabrala hodinu dohadováním jestli je nebo není bisexuál.
tu chytrou větu s chorvatskem řekl můj spolusedící ? ^^
dvacetosmička je nejlepší na světě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.