so i put my hands up, play my song.

21. září 2009 v 21:56 | Linni.
mé internetové připojení je úplně vadné a kdyby můj admin sítě nebyl vševědoucí strýc, tak už si asi stěžuju. ale vlastně měla bych si stežovat na nedostatky mého otce protože to on ještě neosekal ty debilní větve, on ještě nevyměnil antény a on tudíž neposlechl svého staršího bratra. mého strýce. admina. a sem z toho na prášky protože mi to neustále padá !

prostě tam přijď. ts. ale tak, proč ne zase, že.

ách. poslouchám právě strašnou sračku od miley cyrus. grc. z nevysvětlitelných důvodů mě to nějak baví a poslouchám to už asi po čtvrté. a nemůžu z toho jak sem nevkusná a ten text je nevkusný a kýčovitý a americký ale ta melodie je tak chytlavá !! jdu to vypnout nebo si ještě zkazím imič. nebo uši.

měla sem v plánu si začít dělat úkoly do matiky, jenže. nechala sem u mámy v práci batoh s tím že ona až přijede v šest večer tak mi ho vezme sebou. abych s ním nemusela pěšky jít domů. přijela v osm a batoh tam zapoměla. takže mi pro něj jela ve čtvrt na deset autem a já nemám úkoly. protože matika je až poslední hodinu, takže to v pohodě obšlehnu ^^.

dneska, končí fyzika, už čekáme u dveří než zazvoní že pujdem pryč a já povídám páji tyvole já chcu hřeben. začnu ho tahat z batohu, češu si ofinu, zvednu hlavu a nademnou vysmátý vaclík. asi z toho nebudu spát jak moc sem se smála.

it's not over, not over, not over, not over yet.

máma se mi furt snaží rozmluvit to že si každé ráno myju vlasy. říká že z toho budu nachlazená protože to beztak nedosuším uplně a pak jdu ven do té zimy. mi je to jedno hlavně že nemám vlasy přilepené k hlavě jako totální idiot. tedy, ráno. odpoledne už s tím stejně nic neudělám i kdybych chtěla. musím mámě ukázat tu fotku jak chcu ostříhat ofinu.

mám v pokoji bordel. nehorázný. a to sem zítra příjde sestra. no, aspoň jí dokážu že sem větší bordelář než ona. a prý že bea je bordelář. pcha cha cha! chtěla bych být takový bordelář jako bea a být tak zajímavá jako nejmenované kostkované ponožky infantia tyvole.

máma mi zakázala včera v ostravě kupovat si a nosit úplá trička, že prý sem přibrala. tak sem se na ní nasrala a dala si další kelímek coly z ikea. seru na ní. úplá dlouhá trička sou nejlepší a prý mi [ podle maminky, opět ] dělají krátké nohy. stejně jako všechny ty tenisky co nosím mi dělají krátké nohy a měla bych nosit podpatky. grc. nikdy.

nenávidím když někdo dělá zvuk.. takový ten zvuk co dělá tadeáš. bude to od teď *tsds* = tadeáš's super disgusting sound.

a pavel tichý se ohromně změnil. hahá. idiot.

hm, od zítřka je prý podzim. tudíž mohu s lehkou duší chodit do čajovny protože to k podzimu prostě patří.

beatrice nedožije zítřka.
nevím proč sem si na to vzpomněla.
 


Komentáře

1 pavly. pavly. | Web | 21. září 2009 v 22:01 | Reagovat

který zvuk máš na mysli ? ten co dělá mezi každou větou když čte ?

2 Manni de Manfred Manni de Manfred | 22. září 2009 v 19:43 | Reagovat

S vlasy si nelam hlavu a klidně to dělej jako teď. Všechny němky se každé ráno sprchovaly, včetně hlavy. A ty, které nestíhaly (protože jejich hostitele neodhadli dobu jejich ranního pobytu v koupelně) šly ráno s vlasy mokrými.

Uplá trička na holkách? Ouum :-)

Do čajovny mám taky v plánu chodit!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.