vy tu máte takové krásné ticho. a pole !ne

22. září 2009 v 22:57 | Linni.
je za minutu deset a to se mi nelíbí jelikož v blíže nespecifikovanou dobu musím jít spát a ikdyž sem unavená spát ještě nechcu jít, protože to bych se musela donutit vypnout počítač, nejdřív ovšem vypnout the killers, vstát, nachystat si věci, vyčistit si zuby a jít spát. grc. nechce se mi tohle všechno dělat. radši budu sedět a psát.

radíme se zahradami. [ sem marná ]

křupla sem si krční páteř a asi mi to vyhodí za chvíli se to celé jestli to budu dělat tak často a navíc mi křupla jen pravá strana takže teď mám beztak hlavu nakřivo nebo tak něco. je to značná nepříjemnost. a na tu levou stranu to fakt nejde !! sakra. tohle se mi vůbec, ale vůbec nelíbí.

s martinem už dva dny dumáme nad tím co to znamená slovo zdecimovaný. asi se naštvu a jdu to hledat do slovníku cizích slov. ale. nebudu se s tím srát. strejda gůgl dycky poradí. decimovat = ničit, hubit, oslabovat. tudíž zdecimovaný znamená zničený, zhubený či oslabený. to slovo se mi líbí. odteď.

neska u nás tak trochu tajně byla sestra s kač a byla to strašná prdel ale mám uplně dokopané nohy protože sme se na půdě na chatě, kde sme tvrdly asi tak tři hodiny nejmíň v totálních křečích ze smíchu, tak trochu popraly protože mi vzala polštář a taky protože mi nechtěla vrátit obal mého mobilního telefonu, který se mi mimochodem dnes opět vyloudil z ruky a rozmlátil se o zem. ale funguje. je nesmrtelnej.

sem zdecimovaná. napřed píše že nic nechce a že si jde jen pokecat a jakmile mu neodpovím na jednu otázku, přestane psát a je oflajn. je to smutní.

umřu. skutečně mi chybí jedno album mých drahých zabijáků. a má zblitíhodná lenost mě nutí žít bez něj. ale jednou, jednou se seberu a prostě ho najdu a stáhnu a budu mít všechny a všichni budou šťastní až do smrti. teda, vyjma mě protože mi pořád chybí nevímkolik diskografií které chcu mít kompletní. nehledě na ty francouzské singly od placebo.

potřebuju mít u koho spát z pátku na sobotu a musí to být ve frýdku místku. nejlépe v místku ale někde blízko námka. a nebo potřebuju někoho kdo se mnou bude spát u mé drahé babičky protože tinni nemůže a já u ní nechcu spát sama protože se jí bojím. tak trochu. a netrefila bych tam v tom stavu jaký předpokládám v pátek večer. krucyfyx. mám strašně těžký život a všecko.

takové ty obrovské festivaly musí být strašně traumatizující, člověk se tam děsně nachodí a já bych se ztratila. no asi neztratila ale mám fobii z toho že se někde ztratím. ikdyž sem se snad ještě nikdy nikdy neztratila. vlastní vinou aspoň tedy.

máma mi koupila novou řasenku !! sama od sebe. sem nejšťastnější na světě. a koupila mi tu co sem chtěla. ach ach ach. což znamená že teď musím být hodné děvče a pomáhat a uklízet abych mohla poté spát u mojí babičky z pátku na sobotu a v sobotu jít do kina na héryho potra do vlasti.

dostala sem pětku z chemie *tsds*. protože sem piča a když sme to měli psát tak těsně před tím se mi chtělo děsně zvracet a bylo mi uplně blbě z toho. takže sem to totálně posrala ze stresu a napsala sem tam siřistan vápenný. facku mi dejte. dokonce mi to vyneslo takové úžasné zpříjemnění školního života že budu muset chodit na sedm tak dlouho dokud nevyřeším pětset úloh na názvosloví. naštěstí to má takhle každý druhý i eva, tak sem klidná.

miluju kytaru a bubny u jenny was a friend of mine. a brandon samozřetelně zpívá božsky. o tom nemluvě.

jdu spát a ráno se vzbudím s podřeným nosem a budu to muset furt něčím zapatlávat dokud se mi to nezahojí a je to uplně k hovnu a asi z toho zkolabuju. jako bych už tak neměla dost věcí na kolabs.

jak se na to tak koukám tak je fakt strašně oblíbený u všech. a to sem si myslela že to má být vtip a ona to ještě bude krutá skutečnost. a to je smutní protože sem si myslela že fajn lidi bývají oblíbení. jsou dvě možnosti. spletla sem se ve svém tvrzení a nebo není fajn. nelíbí se mi ani jedno.

seděla sem tu teď s krabicí granka a krabicí mlíka a vždycky sem si dala do pusy lžičku granka a zapila to mlíkem z té krabice a to všechno jen a pouze proto, že jsem líná zajít si jako normální člověk pro sklenici a udělat si regulérní kakao. fack.

mirai, mirai, mirai, mirai, mirai, mirai !!
cože kde ?!
ta není tak hluchá jako ty, reaguje. vidíš?
no tak tyvole když u mě říkáš příjmení tak co chceš.

lex mi neska vrátil můj zapalovač který u nás nechal můj bratr a vrátil mi ho jen proto, že od mého švagra dostal jiný. úplně stejný růžový jako sem onehda dostala [ odcizila. ] já a to mě rozesmálo, protože je to úplně jasné že on bude rozdávat růžové zapalovače a rozesmutnilo, protože já chcu taky dostávat zapalovače od mých švagrů ! fňuk. jako.

andy you're a star. in nobody's eyes but mine.

[ a pak asi v miliónech miliónů dalších očí ale. nepodstatné. zní to poeticky. ]

kdybych zrovna nešetřila tak už dávno vletím do rossmannu koupit si ten zasraný černý lak co už mi zase vyschnul tudíž momentálně žádný nemám. a já potřebuju k žití černé laky. nebo obecně laky na nehty. achné. chcu ho. ale těch pět stovek se prostě. prostě. šetří na nějaké šílenější účely. třeba na plynovou bombu do pohody.

sem šťastná. zítra mám na devět a když vstanu tak jako vstávám když máme na osm tak budu možná zítra vypadat i jako člověk protože všecko stihnu. ach. zářím učiněným štěstím! a zítra jdu v sukni nebo tak něco.

blbko !!
 


Komentáře

1 pavly. pavly. | Web | 23. září 2009 v 21:02 | Reagovat

jo si marná.

asi to neumíš křupat správně a tadeáš taky ne. sem zvědavá za jak dlouho budeš chodit půl dne s hlavou na stranu. ^^

kde ste to slovo vyhrabali ? předpokládám že od pana kolegy.

máš štěstí že máš nakonec ten svůj obal a jenom moje tlačítka protože můj obal není na takové mlácení o zem zvyklý.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.