you can like the live you're living.

23. září 2009 v 22:52 | Linni.
tak to je smutní. tři měsíce. a sem totální poseroutka. a nelíbí se mi to ale necítím se na to že bych s tím cokoliv dělala nebo tak něco a vůbec a chcu.. chcu.. nevím co chcu. chcu něco co mě změní na takovou jaká chcu být!

je to devadesát ku šesti, což je po zkrácení asi tak třicet ku dvěma čili patnáct ku jednomu. takže půl měsíce ku dvaceti čtyřema hodin! sem poseroutka. patnáctkrát delší doba. a ten poměr bude vražednější.

chci malovanou budoucnost vyplňující se závratnou rychlostí!

dnes sem viděla rokstár s jeho milou a moje sestra ne protože semnou nechtěla sedět na náměstí a čekat na lexa. haha. a viděla sem koho sem chtěla vidět a ona ho taky chtěla vidět ale dycky s tím dotyčným chodí i ten kterého vidět nechce, takže říkala že na to kašle a že jde pryč. a zrovna dneska šel ten co sem ho chtěla vidět bez toho co ho sestra nechce vidět. takže kdyby tam byla tak je šťastná. a takhle ? banán. má mě poslouchat !!

miluju učebnu češtiny. hlody typu hynek is the king of píčas a špajz girls. k nezaplacení. ale furt prohledávám nejmenovanou lavici v zadní řadě uplně v pravo a nemůžu to tam najít. je to smutní.

nemám barvu v tiskárně a nevím co mám dělat protože danovi to nejde vytisknout a tonda nemůže budit mámu a tina nemluví s otcem a nikdo jiný už tu není. umřu hned aby mě nemusel vaclík zabíjet zítra. a aby ho nevyhodili za vraždu. to by byla škoda.

could i just get one last hug before all the hopes die?

čajka. dnes. sranda. drama. zelený čaj. bez sestry a její manželky. plno "drž hubu" a "dem spolu na záchod.". bezkonkurenční.

vymyslela sem si to. budu koukat na tenis. tenis bude můj televizní sport protože se v zimě hraje v halách a v létě venku takže na něj můžu koukat konstantně.

vlk neumí konverzovat.
 


Komentáře

1 nejmenovaný anonym co nemá rád little wolfa nejmenovaný anonym co nemá rád little wolfa | 23. září 2009 v 23:22 | Reagovat

bezkonkurenční to bylo bohužel po tom co jsi odesla)nic proti tobe)

mela jsi zustat

2 Geniální vlk Geniální vlk | E-mail | Web | 26. září 2009 v 8:16 | Reagovat

Ale umím...

Naposledy jsme byli v sestavě

Holka: Vendula
Kluk: Dan
Křen 1: Tonda
křen 2: Já

Tonda odešel. Já vzal své křenství tak vážně,že jsem si dokonce sedl mezi ně. Nějak jsem se rozmluvil,určoval jsem pak směr konverzace a mluvil úplně nejvíc ze všech.

Takže kdo a proč o mě říká takové zlé věci? (už vás nestíhám číst,tak jen v článcích hledám slova vlk,vlček a vlkouš)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.