you can't hide from the things you can not see.

10. září 2009 v 21:55 | Linni.
A asi to tak už bude. Dneska sem se překonala a neseděla od osmi na PC ale koukala se s mamčou na televizi, povídala si s ní a jedla topinku s pikantní směsí pro kterou se stavila do restaurace ^^. Takže sem přecpaná a už zase nechcu tenhle typ rozhovoru vést pěkně dlouho. Tak. Strašná nuda tohle, když si musím s někým vykládat a není to nic zajímavého a nemůžu říkat to co mě opravdu nadchlo, protože pro to máma nemá pochopení. Jako nemůžu jí přece říkat že sme dneska v parku seděly a chytaly záchvaty z budoucí rokstár a toho s reflexním tričkem. To by na mě koukala jako na idiota a začla by se vyptávat jestli na to nejsem moc malá, nebo tak. Protože todle prostě není něco jako naše téma.

Mám pocit že mám natrhnuté ucho a není to nic příjemného. Asi si tam dám nějaký zázračný krém na rány nebo tak něco. A asi sem si ho natrhla naušnicí někdy v těláku, nebo tak. Kurňa fakt mě to sere protože to v celku bolí !!

Dnešek byl opět strašně vtipný, teda hlavně po škole to bylo prudce vtipné když sme si koupily ledovou tříšť. Půl litr ledové třišti. [ Martine usmrtím tě !! ] A to už druhý den a asi to tak se sestrou budem kupovat, dokud nám to bude dovolovat naše finanční situace. Protože sestra je věčně chudá a my sme rodina takže, v podstatě sme strašně chudá rodina !! V češtině, která byla poslední hodinu což je sebevražda, sem se poprala s Martinem. Protože už nevím ani proč. Protože mi drcal do bloku do kterého sem psala a pak sem to měla celé hnusné tak sem do něj drcala taky aby to měl hnusné a on dycky stačil přestat psát a pak mi drtil nohu a dokonce mi následně zlomil [ !! ] prupisku. Tak sem ho pokreslila a on mi celý řádek v bločku překryl bělítkem, tak sme se trochu pokopali. Ale máme se rádi and i realy enjoy having him as my neighbour ^^. [ a Ondráček by mi řekl že mám špatně to having, protože having se nepoužívá, ale amíci to říkaj, tak seru na Ondráčka. ]

Přichází sázka numero duo, která už nebude mít tak závažné důsledky pro celé generace teenagerů z okolí frýdeckomístecka ^^. No ikdyž, bude ale ne tak bezprostřední jako posledně. A stejně to má milá projede protože když ji má doučovat ten její úžasný kolečkobruslař, tak se naučí akorát tak velký kulový, tudíž dotyčného neporazí, tudíž se nic nedozví a šmitéc.

Slečna velká tenistka Dvořáková má novou profilovku na fesbuku a moc jí to tam sluší! Deprimující.

Bee sedí s Petrou v lavici a Petra chodí s mojím bratrem!! Svět je malý.

A nechcu zítra sedm hodin. Bléfujgrc.

A mám učebnici po Lucii Ulrichové a dycky si vzpomenu na *zcdlu* od slečny eully ^^.


starej se o svoji třýšť jó!
 


Komentáře

1 pavly. pavly. | Web | 10. září 2009 v 22:01 | Reagovat

dneska si mi říkala že si s maminkou nepovídáš ne ? :D já sem jí o tom svítícím tričku a o té tragické události říkala a ona se mi smála !!

máš si náučšnice na tělák sundávat víš ?

bylo zajímavé pozorovat jak se mlátíte zezadu. používají to američani a ňůjorčané a tak co.

dvě z toho sou í vé téčka takže jich je jakoby jenom pět přece. teď mi došlo že ty máš vlastně axmana což je.. záviděníhodné ? :D

2 Linni Linni | Web | 10. září 2009 v 22:07 | Reagovat

[1]: Právě že nepovídám. proto to bylo tak strašné!! Mi by se nesmála na mě by koukala jak na idiota.

jó vím ale já kašlu na všechno co vím, copak mě neznáš? :D

jo? asi sme vypadali poměrně vtipně ^^. Jo přesně tak!!

Strašně. Záviděníhodně. Úplně k zblití záviděníhodné. Ale jestli si z něj zase budou dělat Tadeáš s Honzou srandu tak to bude fajn :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.