kii teď sletěla z židle a je 10:22.

15. října 2009 v 10:22 | Linni.
grc grc grc nejvíc. ivt. všimla sem si že už ani jinak netrávím čas v informatice a výpočetní technice. jenom píšu články a předstírám, že dělám to co mám suketečně dělat. smutní. ikdyž mi to nevadí že. sakra, už vím co sem chtěla dělat hned jak sem přišla do školy. byla sem tu už na sedm a chtěla sem si vzít sešit informatiky a výpočetní techniky a k tomu si hezky pěkně opakovat konjunkci, disjunkci, implikaci a to poslední co si nevzpomenu abych dneska mohla být za borce že to umím a tak. couž.

pustila bych si fixu ale nesedím vzadu kde má antonín zapnuté repráky. takže si nic nepustím protože mě v předu by pechová beztak úplně zdupala že si něco pouštím víš. štěstí největší. ale zase pod lampou je největší tma. snad nikdy se mi nestalo že by mě za něco zdupala jako ty vzadu. všechno má i světlou stránku.

kiki mi řekla nemlať tak do té klávesnice. asi fakt tak mlátím do klávesnice. ale mě to baví protože mi to pak připadá jako psaní na stroji. asi to začnu datlovat. neumím to. smutní.

venku je k zblití hnusně a přeskočili podzim. není to fér, zvlášť, když sem si uvědomila, že mám podzim moc ráda. aspoň můžu nosit svoji nejlepší zimní bundu, která byla drahá jak prase ale já ji koupila levně, jako vždycky žejo. má kožíšek a hezký potisk a sněžný pás jak já říkám a všecko. ach.

přichází období zimy. sníh, mokro, hnusně, čajky, špatná nálada, moje zimní kapela a ostrava. tohle přesně od ní očekávám, teda, pokud to má být jako loni. bude to jako loni. akorát se mi vyměnili lidi. jinak je všecko, moc podobný. neměla bych sedět u okna když to píšu. je to deprimující koukat na ten sníh. chci vánoce.

zítra noc u babičky, možná i s han. chtěla bych aby i s ní. příští týden futurum s tittie a s tetou. mezitím hromada čajek. pak taky premiéra new moon. bude to fajn. všechno bude fajn, fajn, fajn. a taky bruslák. protože lyže mi nic neříkají. a to satanské prkno přivázané k oboum nohám už vůbec ne. nemůžu mu přijít ani na jméno. grc.

co budete dělat až z vás bude taky krev stříkat ?

musím obstarat moc a moc velkou tabulku milka čokolády a ještě něco k tomu ale ani jedna nevíme co. stejně se děsím toho co po nás tutově budou chtít. achjo. han se splní sen, že. [ :D ] a pruhovaná trička sou fajn. a to s paulem frankem a proužkama sem nevyhrála. hm. couž.

v kolik zvoní? chjo nevím. ráda bych se viděla se slečnou velkou tenistkou dvořákovou, protože sem s ní neměla tu čest už asi tak dva roky. je to škoda, možná se změnila a už nebude jejím největším snem zničit mi život jako tomu bylo na prvním stupni. naučte mě někdo hrát na bicí. chcu umět hrát na bicí krucinál. je to úplně nejlepší hrát na bicí a já to neumím ani trochu.

asi zmrznu ze sezení u toho okna. měla bych si vzít svetr co mi tu leží na zemi. sem líná se pro něj ohnout. a dneska mám kšandý, hahá. takže mám pocit že mi padají kalhoty. doufám že je to jen pocit a že mi ty kalhoty třeba fakt nepadají nebo tak něco.

terka mi zezadu třídy napsala na facebook že zvoní o půl. takže ještě deset minut a bude konec hodiny. vůbec se mi nechce nic dělat. je to nanic. budu sedět a dál se houpat na židli a v duchu si zpívat třeba. fixu. ledňáčky. a bude to fajn. bože ať už je velká mám hlad jak prase fakt ale.

baví mě jen tak mlátit do mezerníku do rytmu. proč ne. hm tak asi hovno protože mi pechová teď řekla že tu klávesnici nemám ničit. asi do ní fakt moc a moc mlátím. nic mi nedovolí v tomhle dnešním zkaženém světě. facebook degeneruje mládež. sedíme spolu všichni v jedné třídě a píšem si na facebooku. je-to-napalici.

ale tak couž. vypadá to že do konce hodiny máme volno a pak máme další hodinu nekončící nudy. hmm. záživné. mám nějakou suchou pusu. a sem co? ano. překvapivě sem líná vytáhnout si z batohu jelení lůj. ale pro ten svetr se musím sehnout jinak umřu na zimu a depresi z výhledu z toho okna.
sýček. a výkřík. a útěk. a dlouhá rovina.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.