legendární ledňáčci jeli v autě a visely jim hlavy.

12. října 2009 v 14:35 | Linni.
taaak. s takovým tím originálním přízvukem. znalci možná budou vědět co myslím. nebo vědět nebudou a bude to prostě jen "tak" s hromadou áček. couž. mám za sebou třináctihodinový spánek, takže prosím omluvte moje ospalé kecy. blah.

už druhý den v kuse sedím a poslouchám vypsanou fixu, protože sem vadná žejo. a taky mě to napadlo až včera si od nich něco pořídit. tak sem si pořídila rovnou všechny jejich alba. to bych nebyla já kdybych si sehnala jen jedno že. couž. co sem tak četla tak hodně lidí má fenomén za nejhorší. já sem do fenoménu blázen. ale tak ještě sem neslyšela ani jednou klenot. chyba. udělám to. mám pocit že fixa bude kapela téhle zimy. loni sem měla placebo.

dnešek trávím zotavováním se z nějaké idiotské rýmy co sem chytla beztak od daniela. já vím neměla sem mu pít pití. ale stejně ta neplánovaná čajka v soboru prostě neměla chybu a byla to děsná prdel a všecko. ach ach ach. chcu zopakovat abych zase byla celý den tak vysmátá.

vypadá to že moje sestra chytla záchvat a vyhodí mě ze svých přátel na facebooku protože má kvůli mě v nejdůležitějších událostech fotky a alba mých kamarádek a nemá tam co tam chce mít. tudíž mě asi smaže. haha. jupí jupí jupí. doufám že to udělá co nejdřív. abych mohla psát statusy bez omezení. ach těším se na to.

ách dala bych si moc a moc čokolády ale žádná doma není. sežeru další perník.

nějak mě bolí levé oko kurva. couž. teď v pátek bude velká dance party s holkama. ach, těším se. napřed pudem na hity ze záhrobí a pak na olšáka. ježiš to zas budu smrdět cigaretama a vším k zblití. tak doufám že to aspoň bude stát za to. ale tak olšák dycky stojí za to, dokud se ten idiot nezhulí a nepouští miley cyrus. jo, to se mi stalo posledně. grc.

líbí se mi modroocí lidé. chcu být taky modrooká protože to vypadá pěkně. což mi připomíná že v lednu se musím objednat na čočky a pořídit si ty dioptrické barevné. ale zelené. protože modré by na mě prý vypadaly moc uměle. tak, zvládnu to. stejně mě sere že nemám oči po otci.

že bych si zase začala v uchu dělat tunel? hm.

a venku prší a prší a prší. je to humus. pak se má člověk divit že je nemocný když je tak strašně hnusně. nenávidím déšť. ať je třeba zima, ať mrzne, ať je horko, ať mrholí jen at neprší sakra ! ne-ná-vi-dím déšť.

černej les je dost hlubokej.
tak se do něj nezamotej.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.