nemám titulek, bo spěchám. ale dám ho sem.

21. října 2009 v 21:59 | Linni.
zaprvé.
teď sem si přečetla úvod svého včerejšího článku a je tam někdě napsané "třepu nohou." přečtu to a uvědomím si, že třepu nohou. řekla bych že sem mentálně retardovaná, nebo tak něco, protože ro už není normální prostě jen tak sedět a třepat se. a pak ještě nemoct přestat.

zadruhé.

dneska sem byla s mámou očuchávat voňavky v intersparu. takže sem si vybrala jakou chcu já, konečně, puma aqua women. nevím proč mě to nenapadlo dřív. jak sme tam tak chodily, tak sme už čuchaly i k pánským. červený banderas prý smrdí. říkala máma.

zatřetí.
potřebuju vyfackat, protože sem od toho stojanu s voňavkama odešla s rukou vonící po jedné nejmenované voňavce. né. vůbec k ní furt nečuchám. a u toho nechcípám.

začtvrté.
pořídila sem si dvoje neprůhledné silonky, takže sou samozřejmě tlustší a teplejší než ty regulérní silonky a já budu teď chodit pořád dokola v sukni a tříčtvrťákách a budu mrznout. a bude to fajn, protože přesně po tom toužím.

zapáté.
strašně mě baví chodit v mrazu, venku, večer jen v triku. tímto nechci narážet na jednu už použitou metaforu, ale myslím to doslovně. člověka to neuvěřitelně probere a když se stačí pak oblíct ještě dřív než je absolutně podchlazený, tak je to super.

zašesté.

platila sem v čajce asi tak o miliardu víc než sem měla. couž.

zasedmé.

budu mít nějaké ještě tmavší vlasy než teď. a budu je mít kratší. a jiné. a tak vůbec. v pondělí jdu k mojí mamince na stříhání. v pět hodin i se snoubenkou - haničkou - pornostár - dybovou. a bude to fajn fajn fajn a když ne, tak budem na vlasy nadávat spolu.

zaosmé.

je to už devět dní. zítra to bude deset a pak už jen čtyři dny a je to čtrnáct dní a to jsou dva týdny a to je půl měsíce. ničí mě to.

zadeváté.
sleduju na aukru vans tričko velikosti em, které je naprosto okouzlující. do konce aukce zbývají tři dny a stojí jednu korunu. chci abych ho vyhrála a stálo tak třeba, šedesát šest korun. to by bylo skvělý. ale to chci moc. jako obvykle.

zadesáté.
"jo, tak tohle je moc dobrá písnička."
"hm, mi to říkat nemusíš, ŽE."
*záchvat*

zajedenácté.
dostala sem jedničku z písemky z matiky a jsem na sebe hrdá. protože mohu prohlásit, že tohle učivo skutečně chápu. a teď mám tak trochu panický záchvat, protože sem se panu profesorovi gaurovi neozvala o ty materiály do chemie. takže asi umřu a zase, stále a pořád ještě budu propadat z chemie. skvost.

zadvanácté.
chlapci iks a dívce ypsilon věštím duhovou budoucnost. tak. a prostě to tak bude, protože to říkám. a protože chlapec iks je poslední dobou [ od té doby co je tak trochu blázen do dívky ypsilon ] mnohem přívětivější a normálnější a milejší než býval. a už mě ani tak nevytáčí a nevadí mi a nemám potřebu pořád opakovat že je to kretén.

zatřinácté.
pudu do tanečních s martinem, protože sme neska spolu tančili waltz a sme v tom úplně výlučně nejlepší. a dneska sme si prohodili na celý den čepky. a ta jeho je asi tak milionkrát lepší než moje ale vůbec mi nesluší. ostatně jako všechny čepice. ovšem to že mi nesluší mi nebránilo v jejím nošení.

začtrnácté.
ukecala sem mámu aby koupila místo granka nějakou takovou tu rozpustnou milku. byla to životní volba. rozpustná milka je nejenže nesnesitelně drahá ale taky nesnesitelně dobrá.

zapatnácté.

pořád - ještě - třepu - nohou.

zašestnácté.

v pátek s hankou absolutně serem na stoun. protože tam jdou všichni a my jsme originální. čti : protože sme malé děcka a rodiče nás tam nepustí, nechce se nám a tak. vymýšlíme nějaký superultra plán co teda jakože budem dělat ten pátek. asi jdeme napřed do babylonu na pizzu, pak do čajky a v sedm na hokej. hvězdné.

zasedmnácté.

tondík asi zažaluje čekydaut, protože je tam jeho fotka a on k tomu nedal svolení.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.