neposlechnu tě ani kdybych chtěla.

18. října 2009 v 1:29 | Linni.
v obyváku straší flaška vodky. není to dobrý. asi ji rozflákám, jen tak z rozmaru. z žárlovosti na to že není moje.

slabší, slabší, slabší chvilka. chvíle. delší časový úsek. den. nebo tak něco. no, možná i slabší týden, to ještě nevím jak se to vybarví. ale určitě slabší noci na celkem dlouho. tím sem si skoro jistá.

takové pracovní debaty tyvole. byla bych radši za svých 118 cm ve skoku do výšky a pak ticho a fixa. no, nebyla bych radši. ale kdyby to byly stejné okolnosti jako tehdy, byla bych radši za těch kreténských 118 cm. couž.

sem tak trošku flegmatik. moc a moc až to není zdravý.


"neříkalas že chce XY?" "no, říkala."

partyhard kámo. partyhard. ta slečna je tak trošku nastřelená, ne. mi tady šlape po tričku jakože v kuse. fakt hodně moc nastřelená tyvole. udělejte s ní něco.
tak sem si ty boty sundala.

kdyby bylo nebe blízko a tak vůbec. tak by to bylo lepší a mohla bych už tu zkurvenou hyenu vypnout. nebo bych nemusela. podle toho jak se cítím. ale to já nevím takže smůla. takže já prostě nevím a tak. chce to crystal.

chce to crystal a naivně si myslet že to něco znamená. teď mi itunes hlásí že nemůže celé album najít. super. já ho taky nemůžu najít, takže je ztracený. youtube nás zachrání. youtube vládne světu. proč zrovna crystal. šestiminutovou píseň tohodle ražení. chci aby to něco bylo.

jíst strouhanou skořici asi hraničí s šílenstvím co. nějak se tím nezabývám takže netuším. však si s ním dělej co chceš. ale já si s ním nedělala co chci, to on si dělal co chtěl se mnou. vtipná citace.

pust si píseň "a" a umři. pusť si píseň "b" a umři. najdi si píseň "c" a rozhodni se jaký osud pro tebe bude mít. á i bé už mám za sebou. na céčko sem moc unavená. sem na všechno moc unavená a to sem vstávala ve čtvrt na jednu odpoledne, protože sem se nechtěla vrátit do reality a od jedenácti sem ležela v posteli a hrála na babičku že spím. ještěže už začíná být hluchá.

crystal a fotka 77. ještě že fotku 77 nemám. za to mám jinou, vysoce asociativní, že.

a moji partyhard fotku s vodkou.

hlava nehlava.


vidím to na crystal ještě tak milionkrát na youtube. a pak na crystal dokud neusnu. a pak na crystal jak se vzbudím. mezi tím to vidím na přemýšlení o tom co sem s han dneska tak diskutovala, jak sem to sakra udělala.

a že to byl tyvole mistrovský kousek na který jen tak nezapomenu a chcu si to pamatovat s takovou přesností jako když sem to provedla. protože takhle si říkám že se jen projevila má skrytá iniciativa. a chlast. ale chci aby to nebylo mou iniciativou. a chlastem.

můžu analyzovat suchou kůži. a nadávat na hokej. to mi snad bude stačit. bude muset.

mám náladu napsat dvě barevné kombinace. neudělám to. uklidni se sakra. ty jedna nevímco.

vy ste s těma rukama už ale fakt divní tyvole. seš nejlepší, protože tohle by nikdo jiný prostě neřekl. špinavý, špinavý, špinavý brýle. a smích. no, hlavně ty špinavý brýle. no, ne hlavně ale prostě, z velké části. asi se nesmím divit. nesmím nic.

high heels have got me falling down on my knees.

se třeba poser z toho že. poser se z toho. už fakt nevím co s tebou. někdy si myslím, že si prostě úplně šílená. ale když si tu ruku vzal a dělal, co dělal, bylas v sedmým nebi co. ts. seš ale. zasloužíš si, třeba, velký lízátko. ty meleš kurvo.

studený ruce sou fajn.

mám seksi sako. a zmrzlé nohy. a nejlepší ponožky s mickey mousem.

podzimní kolekce veganských tenisek od macbethu v našem e-shopu. eliot original a studio projekty mike dirnt, mat hensley, frank iero.

skořice. chramst.

muselas na to play u papírové hyeny kliknout co. tobě to asi nestačí. seš nepoučitelná. ale ani jednou ses nepoblila. jogurtová čokoláda. né jen půl, jen jeden čtvereček. to samý o nevímjakdlouho později. pousmála sem se. bylo to hezký, přišlo mi to takový pěkně, jakože propojovací.

vstříc umrznutí. prohraju co se dá.

nechci to poslouchat. chci to poslouchat. a moc. ale nechci abych to chtěla poslouchat. kdybych neměla důvod být z toho vytočená, poslouchám to skoro s radostí. měla sem pustit fixu, nebo něco. tak fixa. karaoke.

skočit pod vlak je ti k ničemu, to tě vůbec nemusí přejet, pod ním je místa jak prase. to by sis musela lehnout na koleje a nechat si zlomit vaz a nohy. blbej nápad. na to sme přišly neska s han víš. po cestě přes koleje. nezabíjejte se skokem pod vlak. je to k hovnu.

vzala bych si třeba zimní bundu. abych neumrzla. ale to by mi furt byla zima na nohy. co se stane když vypiju bublifuk? budu foukat bubliny? aspoň tu chvilku před tím než se z toho pobliju nebo otrávím?

ještě se koukni a přímo nad tebou.

jednou, dvakrát, třikrát. kdo ví. možná víc.

už je neděle. už hodinu je neděle.

chcu ty fotky od dom, protože hanka přeci umí fotit. uzná i taková milá slečna jedna. jedinou fotku z alba že. třeba chcípni z něj nebo já nevím. a záviď, žes to viděla jen na fotce a nestálas tam hned vedle. strašný bezohledný sobec sem ale já mrznu a začínám být nevrlá tak se nediv. chce to crystal. je to droga.

bolí mě hlava.

měla bych poslechnout. ale já neposlouchám nikdy skoro, že. né. nikam nejdeš. obout. vyjít. ještě chvíli co ty huso. vyfackej se. nebo taky ne.

třeba taky cappucino bez šlauchu je náhodou hrozný luxus. to se fakt nezdá.

napsala bych třeba že sem * smazala sem to *, ale to nejde. nesmím to udělat. napsala bych třeba že sem * smazala sem to *, ale to nejde. nemůžu to napsat. napsala bych třeba že * smazala sem to jméno * je piča. ale nejsem han a mám z té osoby respektttt.

chci zítra na bruslák, nebo nechci zítra na bruslák?

chci kostkovanou košili v mojí bezprostřední blízkosti. a tak trochu se jí zbavit.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.