no to musíš dát ty nohy rovně. k sobě. nech je u sebe !

5. října 2009 v 20:14 | Linni.
áchjo !! už chcu konečně nová apple sluchátka. teď sem totiž bez sluchátek a nemůžu tudíž nic poslouchat a sere mě to jako fakt ale. a navíc můj buznamalýčtyřgigový ipod je k zblití. protože se na něj nic nevejde. chcu osmdesátku.

tak a teď jdu ven fotit západ slunce. poetický.


ten západ je tam hovno vidět, protože sem byla venku moc brzy, ale už se mi tam nechce jít znova a zas tam mrznout, takže to asi kašlu. ty fotky se mi nelíbí. sou vadné.

mám uměleckou náladu. až to dopíšu, zapnu fotošop a budu plácat a plácat a plácat dokud se nezvencnu. beztak to zas v polovině něčeho rozdělaného vypnu, protože se mi to přestane líbit. to je u mě po třech hodinách mordování se s něčím naprosto běžné.

sakra teď už to slunko fakt zapadá. zaběhnu ven ještě jednou.

haha ! sem geniální. stačilo jen a pouze vylézt na střechu a nemusela sem úplně ven. prostě sem vylezla oknem. cha. sem na sebe hrdá. a to blbé slunko furt není zapadlé. nebaví mě tam lítat co patnáct minut ale asi mi nic jiného nezbývá. mám jednu uměleckou fotku se skorozapadlým slunkem a krmným hrachem z pole.

á pustím si cornflakes. see you later boys like girls. přimělo mě k tomu to, že sem ho dneska viděla po škole, tu slavnou rokstár. jak sedí u kostela, bubnuje si prupiskou do bloku a naprosto soustředěně se skloněnou hlavou něco píše. vsadím se že psal text, nebo tak něco. něco strašně nenormálního aby byl ještě úžasnější. nejede mi rock 'n' roll and girls. co sem komu udělala ?! á. rozjelo se to. umřu z té elektrické kytary.

vyhrála sem nad pájou !! viděla sem vrabce a ona ne. takže sem nejlepší, nejlepší a nejlepší. no dobře nejsem ale tak, couž. někdo mi to namluvit musí. tak proč ne já. deer je okouzlující. a má nejlepší přezdívku ze všech. ach.

ty jako znáš valise? ne. a proč na něj teda máváš? já na něj nemávám.. tak na kohos mávala? já sem zvedala chleba !

in the shadow je nejlepší ze všech. fakt nejlepší ze všech. in the shadow je moje nejoblíbenější. sem ráda že k ní nemají text protože to by mě znechutilo jak to mají divně napsané a kolik je tam chyb a nesmyslností. ale prostě ten refrén. chcíp, chcíp, chcíp.

potřebuju rozluštit totožnost osoby na fotografii ze stounu !! potřebuju to k životu. prostě jo. hned teď tyvole. znepokojuje mě to. budu nucena to prokonzultovat s pavly protože ta to zhodnodí objektivně. budu v to aspoň doufat. tyvole to je on to vidím. to není možné že by to nebyl on. mikina tyvole. mikina. je to on.

piju konstantně zelený čaj. od soboty. v kuse prostě půllitry zeleného čaje. budu zdravá protože zelený čaj je antioxidant. vůbec netuším co to znamená ale říká to dycky ten příjemný starý domorodec v reklamě. takže mu budu věřit protože říká "vidíte, funguje !".

o půl deváté ráno pětistovku běhat je na chcípnutí. není to vůbec příjemné. zaběhla sem to za dvě pět. čas nanic. protože to by znamenalo že průměrně mám tisícovku za čtyři deset ale to je blbost samozřejmě protože s každým kolečkem se zpomalí žejo. takže takových šest a půl minuty s mojím dechcem. bída.

madfalls. poslouchám madfalls. dejte mi facku.


maminka mi vyzvedla z lékárny nějaké vzorky superzázračného krému na atopický ekzém. vsadím se že to bude stejná sračka jako všecko ostatní. ale moje pošahaná sestra tvrdí že je to prý úžasná věc. takže, věřme ji a vyzkoušejme to.

no nic já jdu plácat své vrcholné umělecké dílo.

me and my sister, we're kind of over excited for everything.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.