"on bude mít plášť!" "no super."

19. října 2009 v 18:10 | Linni.
zaprvé.
začínám mít ráda svoji ofinu, protože když už je to delší tak to ráno nemusím fénovat jako kretén přes hřeben aby mi to nestálo na všechny strany, ale stačí to regulérně vyfoukat a je to. takže mám teď svou ofinu ráda a děsím se toho, až si ji zase ostříhám, protože to opět nebude držet tak jak to má držet. grc.

zadruhé.
dneska byla absolutně nejlepší matematika za celý můj pobyt na gymnáziu. neuvěřitelné hlody, špatný den a tak dále. moje " nenuťte mě pane profesore, nebo to ještě celé dojebám " bylo taky za všechny prachy. a ten jeho příšerně vysmátý ksicht co následoval, taky vtipné. to ti je taková zima že musíš chodit v rukavicích ve škole? ne, já ty rukavice jen mám rád. no tak pojď, pojď k tabuli. nene nech si je na sobě pěkně. ale to je zašpiním! no, tak to už je smůla. nech si je na sobě. né nenechám.

zatřetí.
pan profesor vaclík mě s pavly po dvaceti pěti minutách fyziky vykázal z hodiny a řekl nám, že si máme nechat třeba přeoperovat mozek, jít se sklidnit na chatu a tam si tlachat, smát se a dělat bordel a že si máme najít jinou školu. tak sme seděly na chodbě a smály se tam. máme se to prý doučit jak chceme. couž.

začtvrté.

vedli sme v nevímjaké hodině debatu o výslovnosti. já, kii a martínek se hádáme, jak se čte kings of leon. kii říká že se to čte [ kingz of leon ], já tvrdím že se to čte [ kingz of líjon ] a martin že [ kingz of lajn ]. souhlasím samozřejmě s mojí verzí, akorát že tu kapelu nikdo moc nezná, takže nás asi nikdo nerozsoudí. teda, kii měla rovnou soudce, ale toho já se ptát nebudu ani za mák. nakonec sme se dohodli že budem říkat [ kej, ou, el ] protože tam to nemůžem posrat a rozumí tomu pouze zasvěcení. dobrý, co? stejně to říkám dobře já.

zapáté.

miluju hlasitou hudbu a jdu si přečíst to, co sem ve dvanáct v noci načmárala do svého deníčku, protože si to vůbec nepamatuju. a pak si tam jdu psát dál.

~ edit ve 21:16 ~

zašesté.
mám nový zlozvyk. mimo toho že sedím a třepu konstantně nohama, protože sem furt z něčeho nervózní, tak teď už mám něco nového. ale ne že bych toho třepání nechala. nene. já se teď koušu z nudy do prstu. takže třepám nohama a koušu si prst. sem asi tak trochu mentálně retardovaná. smutní.

zasedmé.

učíme se o bakteriích.

zaosmé.
už sem dál psala do svého deníčku. zjišťuju že tam píšu pičoviny galaktických rozměrů. nevadí mi to, protože je to přesně to nad čím přemýšlím.

zadeváté.

pan profesor polčák si získává mou náklonost i přes to, že se mi nelíbí, když si muži žehlí vlasy, protože je to prý zženštělé. řekla sem mu na to, že on to nepotřebuje že má vlasy rovné jako hřebíky a on odpověděl, že by se člověk neměl za své kudrliny stydět, neměl by jít s mainstreamem a na žehlení kašlat. pak sme se bavili o unisex oblečení a on řekl že mu to nevadí, pokud člověk nechodí jen v tom. a pak řekl že conversky sou boží. konečně sem to slyšela i z jeho úst ! a moje teta ho učila a mám ho pozdravovat !! strašně se na zítřejší češtinu těším.

zadesáté.
celý den sem poslouchala fob na plné pecky. jako fakt na plné pecky, že sem neslyšela vlastního slova, chrčely z toho skoro repráky a bylo to na ekvalizér full bass and treble. takže. chápeš ten zvuk ne. bylo to skvělý. miluju je.

zajedenácté.
chcu s hankou do kina na this is it. ach. a vyjde nám to. ach.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.