přišel karel nebo iveta odešla.

1. října 2009 v 11:18 | Linni.
you're like a black cat with a black back pack full of fireworks.

tradá. ívétéčka. strašná nuda. celou hodinu sme se srali s nějakým pošahaným průměrem v úžasném a převratném programu excell. jsem si skoro jistá že mi to změní život. to už je prostě daný a je to můj osud že musím mít zrovna tak debilní profesorku na informatiku. nejvtipnější je že teď sedí přímo předemnou, bo sedím v předu. chacha. mám pocit vítězství.

říkala že za chvíli začnem dělat zas logiku. minule sem s kii byla jediná kdo se vůbec snažil její výroky negovat. no co mě to baví, tak proč ne. ale mám pocit že dneska na to náladu ani náhodou nemám. nikdy sem si nevšimla jak je tu skvělá klávesnice v té vétrojce. chcu ji domů. krásně klape.

rokstár nespatřena. smutné. to máme za to že včera byl tak šťastný den. to už je náš osud.

včera mi bylo celý den blbě a tak sem necvičila. sestra mě odměnila tím že na mě při úklidu žiněnek hodila asi tak dvoutunovou žíněnku, nechala ji na mně ležet, utekla a smála se. nejsem si jistá zda sem jí to již plně odpustila, to se ještě musí prodiskutovat s mým finančním poradcem.

ale asi jí budu muset odpustit, protože když sem včera měla jet domů, tak sem šla akorát tak k nim, zase, opět a vsadím se že je zase vypitá zásoba multivitamínu jupí pro osmičlenou rodinu na půl roku. miluju to. ikdyž sem pak pořád lítala na záchod, pila sem to pořád. hihí, hahá.

ve škole sem snad ještě ani článek nepsala tyjo. byla sem nucena jako idiot hledat wordpad [ ano, píši články ve wordpadu. ] a potom si vytočit monitor na úplně jinou stěnu a dát písmo osm aby to nikdo [ tadeáš ] nemohl z řady za mnou přečíst i kdyby chtěl / snažil se. doufám že má opatření byla dostatečná, jinak se zvencnu.

sem asi posedlá, všude pořád píšu grc. kdybyste v učebně češtiny v první řade druhá lavice z leva viděli napsané grc, tak sem to psala já. stejně jako HOVNO, pane a každý den piju teplý rum. staršná originalita aneb marnost nad marnost.

koukám z okna a už tu vůbec není zacpaná cesta jako ráno, ikdyž kubatková přijela do školy pozdě a říkala že the traffic is horrible. a že it took her over half of an hour to get through the city. takže doufám že odpoledne už to ucpané nebude, bo chcu jet rychle domů a číst si tajný deník adriana molea a uklízet a uklízet, bo chcu v pátek spát u babi. sama. dobrovolně. sem vadná.

žádný učený z nebe nespadl X apoň jeden učený z nebe spadl.

asi to postnu jelikož už sme zase začli negovat a dělat konjunkci a jiné sračky. skvělý.

ještě sem vůbec nemusela ukončovat článek, protože sme jen udělali tu konjunkci a disjunkci a xor a to je celé. je to úplně závratně jednoduché a myslím že mě to bude bavit i nadále. doufám v to protože mě ještě nikdy v životě informatika na gymplu nebavila a změna je život žejo.

každý je tu strašně zaměstnán nečím a já nevím v kolik zvoní takže nevím jestli mám ještě patnáct minut nebo jen pět minut ale je mi to celkem šumák protože to co sem dělat měla sem udělala a je to. pechová sedí a čumí do monitoru a očividně čte nějaký článek protože má ruce založené pod bradou a ani nekliká ani nepíše.

učebnou se rozléhá moje mlácení do klávesnice a připadá mi že za chvíli si bude každý říkat proč do toho sakra tak mlátím a co tak horlivě píšu. sem paranoidní.

máme vypínat.

chcu vidět top09!
 


Komentáře

1 pavly. pavly. | Web | 1. října 2009 v 15:08 | Reagovat

zapomnělas napsat SESTŘIN tajný deník adriana molea. já si totiž budu připadat důležitá.

2 Ginger Ginger | Web | 1. října 2009 v 19:03 | Reagovat

závidím vám Kubátkovou!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.