tralalí tralalá klára se nám posrala.

8. října 2009 v 10:15 | Linni.
máme dělat nějaké grafy. takže je nedělám, protože se mi nechce a beztak to zase nebude kontrolovat. ostatně jako pokaždé. je právě devět hodin padesát jedna minut a já se bezmezně nudím. asi si jen tak z prdele přecejen nějaký kruhový graf udělám. budeto, jakože průzkum veřejného mínění. pře-vrat-né.

musím si dávat bacha na to jak moc hlasitě mlátím do klávesnice, neboť máme v podstatě dělat ty grafy, žejo, a když mlátím do klávesnice a cosi píši, znemná to, že neklikám a nedělám grafy. jsem tak průhledná ! nenávidím sedět v první lavici. zase píšu velikostí osm ikdyž za mnou nikdo nesedí. paranoidní.

tonda říkal, ať jdu na horkýže do stouna. chtěla bych tam, jenže s mou lehkou klaustrofobií a s tím že nemám žádné prachy a že ze stounu je mi na blití jen co si představím to, že se odtama v podstatě nedá utéct, to není moc dobrý nápad. ale fakt bych je chtěla vidět, to zas jo. horkýže, jaký? slíže vole. taková malá citace.

sedím a klepám nohou! proč už zase třepu nohou sakra. sem asi úplně vadná, protože u písemek třepu oběma nohama, jen tak v hodině třepu nohama, doma třepu nohama a na zastávce jakbysmet. mimochodem sem dneska prospala celou cestu do školy.. jako, v autobuse, chápeš. není se čemu divit, když sem včera psala do jedenácti slohovku, pak se šla koupat teprve a usla sem nějak po půlnoci a vstávala v šest třicet. mám pocit že sem v tom buse spala s otevřenou pusou. doufám že si toho nikdo nějak extra nevšímal.

pai neska čekala na deera. a byla ve škole brzy, protože si měl přijít před osmou. a tudíž sem neměla výmluvu proč stát u vchodu a čekat až přijede linka nevímkolik a z ní vystoupí nejmenovaný člověk a pude do školy abych ho viděla hned ráno a dostala svou dávku fenylethylaminu. pavly o tom má slohovku takže sem chytrá a vím, že na něm sem závislá a když nedostanu svoji dávku, nemůžu spát, jíst a pracovat.

o tom že sem včera z nejmenovaných fotek málem umřela, což je taky možné na příliš velkou dávku fenylethylaminu, tak sem si říkala že bych se měla zklidnit. ale to nejde. a vůbec nemám ty nejmenované fotky vyfocené třeba na mobilu nebo tak něco. ani náhodou. a kdybych včera mohla najít ten idiotský kabel k mobilu tak je tam třeba vůbec nemám v lepší kvalitě. nene.

asi se vloupám na fejzbuk. pechová sedí a něco čte, takže není šance že by na monitoru koukala na co já zrovna koukám. doufám teda. budu ji muset ještě chvíli analyzovat abych zjistila co sakra dělá. uáh těžký život. furt čte. že bych to riskla a podívala se na ta osudná fota? hm.

bolí mě záda a ramena a nohy z včerejší padesátky a osmistovky a fuj prostě. s pavly stejný čas na padesátce, ani nevím kolik a na osmistovce takynevímkolik ale předběhla sem mirku o kolo a půl ^^. a normálně mi mašínová dala jedničku z písemky co sem myslela že ji uplně poseru a všecko. z matiky mám trojku, z chemie mám trojku, ze všeho mám známky na hovno. a neska další písemka z matiky. saforek si je dává jak se mu zachce a poslední dobou mi připadá nějaký podrážděný. říkala sem to martinovi a on říkal "divíš se, když učí bandu takových ignorantů ?" a už se mu nedivím.

v kolik zvoní, deset dvacet pět? du napsat esemesku sestře. nebo tak. mám ráda tyhle lavice. a nesnáším když se mi v excellu nezarovnávají buňky rovnou na střed. na levou stranu je to uplně k zblití. bléfujgrc. teď to kontrolovala a ani moc nezdupala ty co měli zaplý net. jdu na to. hahá.

deer28; deer28; deer28
jsem zaneprázdněna chcípáním, omluvte mne.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.