třepu nohou. překvapivě.

20. října 2009 v 18:35 | Linni.
zaprvé.
budu psát články stylem zaprvé, zadruhé a tak dál. protože je to pro mě mnohem jednodušší, věnovat se postupně každému tématu co mě napadne a neztrácím se v tom a napíšu to co napsat chci. tak. takže si zvykejte.

zadruhé.
je mi děsná zima, protože otec sice topil dopoledne, jenže než sem přišla ze školy, tak to vyhaslo a tudíž já nemůžu jen přikládat a musela bych zatopit znovu a na to fakt nemám nervy. takže tady radši mrznu jak největší kretén a stěžuju si. jo to je mi podobné.

zatřetí.
mám tady ve volitelném horním boxu v nadpisu napsané hypetension a ne hypertension. a sem tak strašně líná to předělávat, že to tak nechám. couž. kdybych to sem nenapsala tak si toho beztak nejmíň polovina lidí ani nevšimla. já sem si toho třeba taky nevšimla, mě na to upozornila pavly. já sem totiž slepá a roztržitá. ale ty barvy se mi líbí.

začtvrté.
projíždím opět aukro a sem strašně nasraná, protože sem si tam nevímkdy vyhlídla dvě trika vans, absolutně nejlepší a zapomněla sem na to, že vyprší ta aukce šestnáctého. no a nějaký idiot obě ty trika vydražil za dvěstěpět korun. takže třeba už za dvěstědeset mohly být obě moje. sem strašně vytočená, fakt jako.

zapáté.
ten prodejce mých vysněných hnědých converse za sedmsetčtyřicet, ty boty dal do aukce znova. potřebuju ukecat matku, že buď tyhle nebo ty u bati.

zašesté.
chlapec "iks" konstantně chodí po škole s dívkou "ypsilon". ach ach ach. je to fajn. je to takové strašně hezké a tak.

zasedmé.
sme s mojí snoubenkou strašné závislačky. pořád si esemeskujem. jen čekám na to, kdy mi nebo jí ve škole zabaví mobil, protože sem neska stačila napsat nevímkolik esemesek z češtiny, nevímkolik z matiky, nevímkolik z angličtiny a ještě ke všemu sem napsala i jednu když už sem měla rozdané zadání na písemku ze zeměpisu. marnost nad marnost. a píšem si samé pičoviny. a je to pornostár. [ to že já prý taky radši zamlčíme. ]

zaosmé.
tonda je slavný, protože je na fotkách čekydautu.

zadeváté.

musím si udělat účet na weheartit. protože je to hrozně inspirativní stránka a nutí mě začít fotit a něco dělat. a to se mi líbí. a našla sem tam fotku nejúžasnějších reeboků co sem kdy v životě viděla a pavly se nelíbí a říká alegrc. ty boty, sou světové. takové vlastenecké. kdybych byla amík.

zadesáté.

neměla sem na to weheartit ani chodit. už sem nic asi nenapíšu. jen budu umírat nad těma úžasnýma obrázkama. hahá, to bude tapet na mobil !
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.