tyvole to je psycho. a navíc se po něm dobře grcá.

31. října 2009 v 23:37 | Linni.
zaprvé.
zjistila sem že mi chybí psaní stylem zaprvé, zadruhé atakdál. protože když tak nepíšu, tak tam sou strašné žvásty které vůbec nedávají smysl a když to čtu s odstupem, tak musím strašně přemýšlet co sem čím myslela. tudíž, vracím se k tomuhle, je to lepší. a originalita nadevše !

zadruhé.

byla sem nucena přerušit psaní tohoto článku z důvodů vystoupení v čekydaut rádiu. jakmile mám na rozhodování málo času, většinou lidem vyhovím ikdyž nechci. sem marná ! zase takový trapas bože. moderovala bych to jen proto, že v tom skypu to má hezký, čistý zvuk, neseká se to a nenačítá co osm vteřin. jo, to by se mi líbilo.

zatřetí.

asi neumím mít lidi fakt nerada. jako z ničeho nic. ani zlomové události nic nemění. musí to být hromada zlomových událostí aby to se mnou hlo. jak se to jmenuje ? zarputilost ? asi se zeptám kuby, protože je ještě chytřejší než wikipedie, protože to se skořicí už dávno věděl.

začtvrté.
mám v plánu už nikdy si nedělat takové ty pičoviny na facebooku, takové to top 5. je to úplná blbost a stejně je úplně pokaždé ta idiotská aplikace úplně proti mě, takže mi vyjde že mě kupříkladu zítra políbí můj nevlastní strýc nebo tak něco. je to strašná kravina.

zapáté.
jsem ve skupině tak trochu alergie na blondýny. sme tam s kačou navzdory tomu, že z ekonomických a vztahových důvodů se jdem obě odbarvit a nechat si vygumovat mozek. a-trak-ti-vi-ta !

zašesté.

naordinovala sem si ránu co me měla srazit a on je večer a já sem úplně v pohodě ! je to divný, už ani mé vlastní plány na mě nefungují ! no, moje plány sou všeobecně tak trochu sračky sem zjistila, protože takový ten největší a nejzásadnější co se mi asi zdál, tak ten má určité mezery, které sem moc nedopilovala. ehm.

zasedmé.

už mi ta fotka přestává vadit. co mi kdo nasypal do pití ?

zaosmé.
štěpán palej má facebook ! neviděla sem ho asi tak rok a půl, možná rok a narazím na něj takovou haldou, že lukáš s ním hraje házenou. já na něj nemám absolutně žádný kontakt celý rok a najednou taková halda. facebook spojuje !

zadeváté.
děsím se chvíle kdy se podívám kolik mám ještě volného místa na hárddisku. asi to neudělám dokud mi to nezačne hlásit že mám smazat nevímkolik mega, protože jinak mi to nezapne kameru. radši pomlčím o tom že už se to jednou stalo a byla sem nucena odinstalovat všechny moje rozšíření simsu dvojky a odinstalovat sims samotný a dokonce i jeho třetí díl. smutné. ale kvůli hudby ?

zadesáté.

dneska sem skoro vůbec nejedla a nemám na to náladu. je to divné, protože já mám na jídlo náladu furt. možná už sem fakt tak strašně moc líná, že jde jen o to že sedím celý den u kompu a sem neschopná si pro něco zajít. ikdyž to asi taky ne, jelikož sem celý oběd nějak tak.. nechala ležet. ale tak ono to bylo celkem grc, to se taky nepočítá.

zajedenácté.
začínám mít debilní úsměv !

zadvanácté.

začínám všechny ty tracky z rádia znát. znamení že už hrajou celkem dlouho teda. a to v červnu sem dělala "hele tady jsou!" když sem je viděla na chodbě. nostalgie.

zatřinácté.
zajímalo by mě, co myslel můj otec tím, že prý mi tu tak do dvaceti minut bude teplo. říkal to asi tak před hodinou a půl a já pořád mrznu. tahle doba je tak zkažená, všichni lžou.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.