vanilkové tlapky, slzy štěstí, osobní linka a takvůbec.

6. října 2009 v 21:02 | Linni.
noty, srdíčko, dvacetosm, tenisák, kornout jahodové zmrzliny, polaroidová fotka západu slunce, wayfarerky, converse, infantia ponožka, otazník, zmařený pokus o flašku ferneta citruse, modré oko a redbull. nesnaž se to dekódovat, to je jen pro světaznalé. nebo pro ty co sledovali co mám všecko načmárané na levé ruce. čili mé veledílo v biologii / češtině.

neuklízím, neuklízím, neuklízím sakra!

umřu umřu umřu víš ? a proč ty s ním ještě nic nemáš. ale to nebyla řečnická otázka, to byla normální otázka a na normální otázky se slušně odpovídá. psát si na ruku dvacet osm a kreslit tenisáky je tak trochu.. čtvrtá třída, nemyslíš?

je. co už.

ale já sem teprve druháček, já to mám dovolený chodit a hopsat blahem. nebo taky ne ale seru na to protože si žiju pod vlastníma pravidlama. jo, zní to drsňácky ikdyž je to skandální lež. zvlášť když takový kec z pusy vypustím já. ách směju se svojí naivitě.

začínám si zvykat že můj názor nemá žádnou váhu. absolutní nula. mínuskolikstupňů?

sem odsunuta na druhou kolej. u všech. konstantně. sestra na mě sere protože proto. [ čti protože deer je tu a ona je líná psát mi když píše jemu. to ji plně zaneprazdňuje. ] je za deset devět. cítím se vrcholně opomíjená a chcu zelený čaj. jako, aby mi ho někdo uvařil. ale nemáme citron doprdele takže asi hovno.

doufám že mě neviděl neska ten páreček na veselé jak sem na ně ustavičně koukala z autobusu. ne že bych pokukovala. né. já čumím tyvole. čumím jak idiot. a pusťme si třeba.. madfalls.

máme rádi podzim. protože na podzim můžeme nosit vesty a mikiny. a to je fajn. a protože je taková trochu zima ale ne uplně. a protože nenávidíme zimu takže podzim je ještě taková.. naděje. že ta zima se prostě přeskočí.

osm z deseti. teď sem si na to vzpoměla. myslíš, že to má nějaký hlubší význam? hm. zeptej se na to třeba odborníka na sociotechniku. nejmenovaného odborníka, samozřetelně. chci aby to mělo hlubší význam. no, prostě aby to bylo upřímné a aby to byla pravda. osm z deseti je čtyři z pěti. dokonalý to není, ale od někoho, kdo dokonalý je, to.. dokonalý je. nebo je to aspoň šeredně blízko dokonalosti.

jdu se projít po svém imaginárním newyorku na google maps. pak se vrhnu na londýn. skvostná idea.

teď v pátek bys třeba mohl sedět vedle mě a povídali bysme si a bylo by to fajn. a pak bys třeba mě taky mohl obejmout, předtím, než odejdeš. chci toho moc. já vím. a taky by mi nevadilo kdyby ti třeba vyklouzlo, že víš, co to všechno znamená.

"xy ted nakopaval aktovku a shodly sme se s kyky ze vypada roztomile :D"
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.