a sem vadná protože nejím kečup a sýr na špagetách.

20. listopadu 2009 v 23:40 | Linni.
zaprvé.
pavly mě děsivě nasrala, jelikož * následuje výčet důvodů proč *

~ k ničemu sem ji nedokopala, dokopala se ona sama, co ona sama, dokopala ona mě, já byla rozhodnuta nejet a nemůžu přece za to, že ona se nechala unést tím, že ji jó "někdo" pozval a potom mě zviklává a říká jak to uděláme abychom se tam dostaly ! za všechno může ona a sem z toho nařknuta neprávem !

~ chce po mě abych udělala ty papírky na kterých bude napsáno že naši rodiče souhlasí s výletem na lysou horu a přitom je potřebujeme až na pondělí a mi se je nechce teď dělat, když sem vstávala dneska v šest a šla spát v jednu a vůbec nejsem tudíž vyspaná a sem unavená a všecko. a navíc sem byla ve škole. a ona ve škole nebyla, spala do bůhvíkdy, už týden sedí lemra doma a nic nedělá a nemůže ty papírky udělat sama protože si píská na flétnu !!!

~ nemyslí si že jsem geniální ! a to sem na ten nejlepší plán jak to zamaskovat přišla úplně sama a ona mi ani nepomohla a stejně ho budu muset i sama celý zrealizovat a to všechno jen kvůli ní protože já bych tam nebyla a ona bude zpochybňovat mou genialitu !

~ říká o mě že neumím vůbec vařit jen a pouze na základě toho, že se mi jedou podařilo připálit hrnec s vodou ! no dobře, možná i na základě toho že spálím co se dá a sem schopná uvařit možná tak ledový salát s ledovým salátem takže. ale to je jedno. neměla by mě takhle shazovat. není to od ní hezké ! a těstoviny z pytlíku nejsou k zblití, nýbrž nejlepší na světě !!

~ po té vší špíně co na mě hází chce abych s ní zůstala v komoře ! ts. opovážlivost !

zadruhé.
danyjel je úplně idiot. myslí si bůhvíco nezmůže a nevím k čemu mu to je a prostě mě hrozně iriituje a všecko ! píšu všude samé " a " jelikož sem vytočená a nemyslím očividně a vůbec ! prostě je píšu, takže. je to idiot idiot idiot a asi nás všechny chce protože nás nikam nechce pustit ! jo to je ono. je to největší děvkař ze všech a chce nás tu na mikuláše ojet ! teď sem na to určitě kápla.

zatřetí.
na lastku od klaxons je stosedmdesát fotografií ! asi tak stošedesát z nich jich neznám a jsou nejlepší na světě. a nejlepší na světě je poslední dobou hodněmoc věcí. jako třeba můj kongeniální plán, to, že ještě není sníh, pavlyna definice fází vztahu, karta se obrací a kecy nejmenovaného člověka. a všechno je to skvělé a skvělé.

začtvrté.
ta bloncka je největší piča ze všech ! a měla sem ji pokousat hned jak sem ji viděla poprvé v životě což bylo někdy kolem třicátého listopadu. zasloužila by si facku a kopanec a rozflákat držku a všecko protože to zkazila ! jednou to zkazila tak že sem to pak já zkazila ještě víc a doteď je to všechno zkažené a podruhé je schopná zkazit tak že to bude zkažené hned potom !! je to největší kráva na celém světě a odteď trpím tou největší averzí vůči ní co to jde. jestli někdy půjdu sestru odprovodit do ostravky a potkám ji tam, budu mít co dělat abych jí jednu neflákla nebo ji nechtěla uškrtit růžovýma šňůrkama !!

zapáté.
dostala sem jedničku z matiky. asi se vyplatilo chodit spát v jednu a vstávat v šest. konečně něco chápu. a mám krásný zápis z dnešní hodiny dějepisu a úplně podrobné a krasné a barevné schéma a pan profesor nejmenovaný žamboch mě pochválil a řekl že to mám pěkné a kryštofovi řekl co to tam má za obludy. dala sem si předsevzetí že do konce roku [ kalendářního ] budu dávat pozor v dějepise. a dokážu to. a když se mi chce tak chápu i fyziku a tak. a to ještě stíhám v hodinách nic nedělat a kreslit si. divné. nevadí mi to. to ani náhodou.

zašesté.
han zveřejňuje staré fotky. musím se tomu smát a asi taky nějaké zveřejním, protože je to fakt vtipný.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.