ale jí to vysvětlovat ani nebude, protože to chápu jen já, ŽE. [ omg. ]

23. listopadu 2009 v 23:52 | Linni.
sedíme s tinou v pokoji a ona předstírá že večeřela nudle, ikdyž sem je večeřela jen já. je čtvrt na jedenáct a my sedíme samy doma. no už ne, naši se teď objevili, ale až do nyní tu nikdo kromě nás dvou nebyl. jen pro představu.

je 22:22 !

tondík nám tiskne alibi. sme totiž největší idiotky a tak vůbec a zasloužíme si viset! je to smutný, že sme tak strašně marné a tina říká, že budem v prdeli jestli se nám to nepovede. a já se strašně bojím že se to nepovede ! ta představa se mi vůbec, ale vůbec nelíbí. a chci tolerantnější rodiče kteří by nebránili mému.. kulturnímu rozvoji ! grr.

prý máme v baráku zimu a není tu žádný sociální standart. já to říkám pořád a furt je to všem úplně jedno. a neteče pro změnu teplá voda. a nemáme mikrovlnku. a nemáme varnou konvici. hezké, že ? je to jen o zvyku. hahá.

hraje mi tu pelsíbou protože naše pokusy o sestavení zabijáckého plejlistu [ jak se jmenuje jemu určení složka ] nějak selhaly, protože sem neměla nervy na projíždění všech složek a hledání totálních dojebávej, jak chtěla má nejmilovanější sestřenice. ona má totiž špatnou náladu. a teď mě donutila pustit meds. a já už si na ni odvykla. pořád je stejně úžasná.

měla bych jít spát, protože to, jak hrozně moc nespím vůbec není zdravé. chodit spát v jednu a vstávat v šest je strašně strašné. zvlášť když mě ještě napadne někdy, že nepůjdu spát vůbec a spím třeba hodinu a půl. asi sem strašný magor. ale spaní, spaní je pro mě značně kontraproduktivní. sem řekla včera mé milované sestřenici a ona dostala desetiminutový záchvat smíchu a říkala mi, že sem fakt gymnazista. a bude u nás až do čtvrtka ! dobré, že ?

potřebuju vytisknout sračku o gilgamešovi abych si ji mohla číst až mě napadne že nebudu spát. a mám ji jen v elektronické formě. je to úplně k hovnu, je to dlouhé a je to o ničem. nenávidím polčáka ! chce po nás abychom dávali pozor, už vůbec není benevolentní, říká mi věci typu "paní wojnarová, já, zrovna od vás bych takové chování nečekal. že sotva co zazvoní, tak už letíte pryč. zrovna od vás bych to nečekal." a pořád říkám že si o mě myslí bůhvíco nejsem za supermana !

pan profesor vaclík nás dneska rozesadil ! říkal "vyvijal, prudká, wojnarová. první řada. a objednoho abyste se zbytečně navzájem nerozptylovali." přičemž následně pavly doporučoval, že při nějaké nezodpovědném, neorganizovaném pobytě na chatě si má dávat pozor na neizolované vodiče, aby se jí nic nestalo. bylo to strašně moc vtipné.

po škole sem byla s pavly v čajce a byla to ta nejlepší čajka na světě. protože mají teď taková ta superúžasná speciálni menu, takže za pouhých dvěstě korun [ !! ] sme si daly vodárnu, konvičku indiánského léta, ledový čaj, pitu se skořicí a hromadu lotusek ! což sou strašně dobré karamelové sušenky. probíraly sme smysl tak všeho, co to vlastně děláme a k čemu nám to je a pak taky to, že je všechno strašně k smíchu a k pláči. a bylo to fajn fajn fajn. a moc fajn. všechno sme si hezky řekly.

některým lidem by měli zakázat tak hezky dělat nejmenované věci ! jako třeba dělat psí oči a modelka - postoj a u toho pochtívat. přesně tohle by se mělo zakázat ! a jiným nejmenovaným lidem by se mělo zakázat protahovat a zívat. a jiným nejmenovaným lidem by se mělo zakázat dělat automechaniky. a jinému nejmenovanému člověku by se mělo zakázat existovat, že.

a vůbec. je půlnoc a já čtu nějaký posraný epos. pořád. asi nejdu spát. sem u sedmé tabulky.
 


Komentáře

1 euuu. euuu. | Web | 24. listopadu 2009 v 15:18 | Reagovat

při nějakém nezodpovědném, neorganizovaném pobytě na chatě si má dávat pozor na neizolované vodiče <---- to je dobre :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.