být starší, mám očividně zarezervovaný program.

22. listopadu 2009 v 0:55 | Linni.
otevřela sem si tu wordpad, že jdu psát článek a od té doby uběhlo už asi tak dvacet minut ve kterých sem stačila projít všechny co čtu, označit lidi na fotkách na fajsbuku a sníst bramborový salát který byl v lednici a s mým štěstím to byl salát od otce a on mě zabije až zjistí že zmizel. ale já na něj měla fakt chuť, nehraju.

mám strašné dýlema. nevím totiž, zda dopsat článek, pak uklízet a jít spát až tak ve dvě, potom vstát tak ve dvanáct a ve tři jít na bruslák, nebo dopsast článek, jít spát, vstát nějak normálně brzy, uklízet a pak jít ve tři na bruslák. asi udělám možnost za á. a vůbec nevím, proč jdu bruslit, když to neumím a padám když mě nikdo nedrží. a na bruslích sem nestála rok. a rozflákám si tam určitě držku. a ještě to dělám dobrovolně. to asi proto, že sem dlouho s holkama nikde nebyla..

potřebuju odstříhat vlasy. jo odstříhat. ne ostříhat. ale ODstříhat. jako mít je zase zpátky dlouhé nějakým zázrakem. ikdyž jak se na to tak koukám, už to mám nejmíň o dva centimetry delší. takže to možná nebude zas tak strašné. ale ofina je pořád stejně krátká a tu potřebuju nechat narůst a ostříhat. jinak než teď. chápete ne ?

už asi tak pět a půl hodiny [ nepřeháním. ] se mi tu stahuje album od xindla. asi se to fakt seklo to stahování. nechce se mi to stahovat znovu !!

co to je tyvole ?! to, to není možný, to není možný. znamení ? tak fajn, za nic nemůžu ! vyfackám se až pak.

nenávidím bratra od pavly ! nechce jí totiž půjčit mikrofon a já jí pak nemůžu volat na skajpu když to potřebuju. teda, když to obě potřebujem ! asi jí nějaký mikrofon koupím k vánocům, nebo tak něco. protože tohle se nedá vydržet ! jako, po ajsku jí vysvětlovat to, jak nainstalovat last.fm, održku. protože doteď jí to očividně nefunguje. což mě přivádí k dotazu, máte někdo last.fm ?

koupila sem mé nejmilovanější sestřenici modrou palestinu k vánocům, protože mě chtěla zabít když sem jí žádnou nekoupila už když sem kupovala jednu pro sebe. která má shodou okolností stejnou barvu jako ta, kterou vlastní kytarista nejmenované frýdeckomístecké kapely, která je bezmezně milována vší mládeží. no, hlavně ten kytarista tedy, co si budem nalhávat, ŽE.

fackání nebude !! hahá !

nejlepší je, když přečtu "as i lay dying" jako "as i die lying.". to je mi podobné.

potřebuju začátek měsíce, jelikož mi mizí finance. a netěším se na své patnáctiny, protože nedostanu žádné peníze. celá rodina na mě sere. naši mi peníze nedají a babičku mám jen jednu a ta mi nic nedává ani k vánocům, ani za vysvědčení. a strejdové a tety na mě serou. netěším se ! zvlášť když mě ještě pořád někdo nutí mít oslavu, ikdyž žádnou nechci.

musela sem smazat ipod a sync it s novou knihovnou od itunes. napřed se mi to celé úplně dojebalo a pak sem na to konečně přišla a snad mi nebudou blbnout ty přebaly konečně !! no super. chybí mi tam dva a přitom v itunes se ukazujou. grr.

potřebuju sepsat seznam alb která chci. a pak se na to jeden den vrhnout a všechny je sehnat. znepokojují mě mezery v mé sbírce diskografií. asi sem úchyl nebo tak něco.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.