do vlastních rukou slečny bee.

14. listopadu 2009 v 16:41 | Linni.
zaprvé.
dneska sem šla spát ve čtvrt na šest ráno. moje vadnost očividně nezná mezí. chtěla sem nejít spát vůbec, ale pak mě napadlo, že budu spát u páji a jdem na ten křest a že bych to tam asi moc nedávala, tak sem to teda zalomila. v deset hodin mě budí tina, kde sem, tak ji říkám, že snad příjdu. [ nepřišla sem. ] vstávala sem o půl jedné a bea mi píše, že pavly má horečky ! khovnu. křest se tedy nekoná.

zadruhé.
jdu na hity. hity ze záhrobí tady u nás v zapadákově. mám ještě hodinu na to, abych vysála pokoj a utřela prach. vůbec se mi to nechce dělat a jak je vidno, ani to nedělám. sraz mám s terkou sice až ve dvacet deset, jenže zase pro změnu neteče teplá voda, takže si budu muset nějakou ohřát abych si mohla umýt vlasy. tudíž na přípravu potřebuju tři hodiny, to je logické, ne.

zatřetí.
mám na ploše od včera novou složku addiction a nemám na ni ikonku značkového trička, takže mi tam vůbec nesedí. fakt se mi ale tu ikonku nechce dělat, jelikož to bych musela zapnout skejtameryka tečka kom a zase bych tam proseděla věčnost. lákavá vyhlídka.

začtvrté.

prohrabávat zdroják mi bylo k ničemu, ale fotografie mám ! sice ne všechny co sem chtěla, ale ty hlavní ano. takže to není tak moc hrozné jak by to ještě mohlo být hrozné.

zapáté.
mít jako motto take life as it is je zosobněná genialita.

zašesté.
pořád netuším co ta šluskolona !! budu to muset s martinem nějak domluvit. ale katka říkala že by se mnou šla, tudíž tam možná fakt půjdu. nemám šaty a je mi to upřímně jedno. asi si napíšu ježíškovi aby mi nějaké pořídil. a dal mi je předem, samozřejmě.

zasedmé.
v nové čekydaut miss se trhají rekordy jak šílené. podle mě všecky ty prvačky sedí na ajsku a každému osmkrát denně posílají odkaz se slovy "hlasuj pro mě prosím ^^" a ještě pro sebe hlasoujou ze všech počítačů v okolí co deset minut a tak dále. nepopírám, že já taky hlasuju co deset minut. někdo se přece o to pořadí starat musí sakra ! tipuju že vítězka soutěže skončí s takovým tisícem hlasů.

zaosmé.
je úplná tma a to je teprve po čtvrté hodině odpolední. nenávidím zimu. zima je k zblití, protože je chladno, je sníh a je tma. a nemůžu nikam chodit. a nemůžu sedět venku. a prostě a jednodiše je to roční období úplně nahovno !!

zadeváté.
mám v pokoji myš. před chvílí mi přeběhla kolem pohovky. doufám, že mi aspoň buď všichni závidí, nebo mě litují v jakých příšerných podmínkách žiju. totální zapadákov, studená voda a myši. celkem komické.

zadesáté.
katka mi ještě neodepsala, zda si mám vzít na ty hity bundu kurva ! a vůbec se mi potom nechce jít domů. spala bych u někoho. ale není u koho. smutné.

zajedenácté.

za 55 dní je mi patnáct. možná bych se už mohla začít starat o vyřizování občanky. teda, říct mámě ať se o to stará. a zajít se vyfotit. teď mě napadlo, že budu na občance krátkovlasá. to bych před měsícem neřekla ani ze srandy. taky dobrý, no.

zadvanácté.
netuším kde máme schovaná vánoční světlýka. potřebuju to vědět, jelikož si je chcu navěsit do pokoje a pak nesvítit ničím jiným, než tímhle. jsou červené a dělá to takovou hezkou atmosféru. vůbec bych už mohla všude začít propagovat vánoce. za intersparem a tescem mám už asi dva měsíce zpoždění !

zatřinácté.
všichni se přidávají do skupiny kuřačky nejsou sexy. nepřidám se tam ani kdyby mi všichni poslali pozvánky. je mi úplně jedno, jestli někdo kouří nebo ne. [ ano, strašně ráda si protiřečím, viz včerejší odstavec o tom, že jára kouří.

začtrnácté.
včera sem potkala kubu fojtíka a on mě dokonce poznal a pozdravil ! takové milé překvapení..

zapatnácté.
neska říkám mámě, že potřebuju k vánocům nová sluchátka. řekla mi že mám napsat ježíškovi. asi se zbláznila. ale nějaký seznam by to chtělo, protože si vždycky přes den vzpomenu na miliardu věcí co potřebuju a večer nevím ani kulový.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.