hlavně že trávím velké přestávky účelně.

3. listopadu 2009 v 16:49 | Linni.
zaprvé.
mám ještě třicet pět minut a hned pak si jen pustím lightspeed champion, vypnu monitor a zahrabu se do studijní atmosféry. celá žhavá tyvole. zítra píšeme další superultravelkou písemku z biologie a ten kretén je schopný tam nasrat každou blbost, kterou samože nemám zapsanou takže sem stejně v háji. ale když budu mít známku do trojky tak je to v klidu.

zadruhé.

chodíte-li náhodou na gymnázium petra bezruče, s největší pravděpodobností teď budete o velkých přestávkách potkávat osaměle jdoucí děvče [ ano, já, chudinka co. ] se sluchátkama v uších a sešitem v ruce. neboť mí přátelé jsou o velkých přestávkách zaneprázněni jinými lidmi a na mě nezbývá čas. pavly mám zamluvenou na pátek, a to jen a pouze proto, že dan nebude ve škole. hezké co.

zatřetí.
venku je asi tak mínus milijon stupnů celsia. je to pěkný humus a chci léto. léto je dokonalost sama. nemusím chodit navlečená a nedrkotám konstantně zuby. a svítí sluníčko. a je dlouho světlo a nemusím být brzy doma a sem pořád venku a tak vůbec. chci prostě léto ksakru !!

začtvrté.
zapnout devětšestsedmičku se přidalo do mého programu co udělat když otevřu firefox. sem nejvíc vadná.

zapáté.

potkaly sme ve městě kač, han, niku, ayuu a klárku. a to mi katka říkala že se nestaví a že to nestihnou ! hanka má nejlepší boty a bundu na světě. a pavly promluvila asi tak po deseti minutách co sme tam s nima stály a řekla "co to je, kolik to stojí?" a ptala se na lízátko. tak trochu mrtvé smíchy z toho.

zašesté.
pojedeme do divadla ! celý druhák pojede do divadla ! neskutečně se těším, neboť budeme mít jen první dvě hodiny v pátek dvacátého sedmého listopadu a pak jedem do ostravy a když to skončí tak už máme prostě volno. ach. skvělé, skvělé, skvělé. a když se to domluví tak můžeme prýže zůstat rovnou v ostravě. to bychom si ale museli najít tramvaj z poruby do centra. hm, výzva ?

zasedmé.
musím si jít uvařit hektolitr zeleného čaje. protože k mé studijní atmosféře patří : za á) lightspeed champion ! za bé) otevřené okno za cé) vonné tyčinky a za dé) hektolitr zeleného čaje ! bez toho se prostě ani nezačnu učit. ještěže už mám hotový úkol do matiky, srát se ještě s tím, to by mě asi zabilo.

zaosmé.
nesnáším peroxidblondvlasy, kozačky, růžové kalhoty a podpatky. tudíž sem se málem poblila, když sem dneska viděla holku, s propíchlým nosem, peroxidblondvlasama, a měla oblečené růžové kalhoty a bílé [ !! ] kozačky na podpatku. myslela sem že se pobliju. beze srandy. tenhle rok úplně nejvíc kašlu na zimní boty. budu nosit třeba troje ponožky, je mi to fuk.

zadeváté.

paní profesorka mašínová mi napíše neomluvené hodiny jestli jí nedonesu zítra asi tak měsíc starou omluvenku. vůbec nevím co mi bylo. mám pocit že do třídní knihy sem jí nadiktovala nevolnost, nebo tak. doufejme že se trefím. řeknu mámě ať mi tam napíše nemoc a čau. nechápu proč se s tím tak serou.

zadesáté.

tonda to dneska u oběda absolutně zabil. měl úplně nejlepší kecy na slečnu co mám strašně ráda a pak říkal "to ji chce tyvole, sežrat nebo co ?" myslela sem že se popukám smíchy. tonda je vůbec další adept, že. ale o tom až jindy.

zajedenácté.

zase sem sama doma. překvapivé. spíš začnu psát kdy nejsem sama doma.
 


Komentáře

1 Kate Kate | 3. listopadu 2009 v 17:04 | Reagovat

Až budeš chodit po chodbě, klidně mě přiber sebou..já ráda chodím po chodbě a b bohužel jsem taky tak trochu osaměla :D
Aa..taky nesnáším peroxidky v růžové :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.