hmm. to je špína ?

7. listopadu 2009 v 0:07 | Linni.
zaprvé.
dneska sem se přežrala úplně nejvíc na světě co to jde a nehorázně se divím, že ještě pořád nejsem tlustá jako bečka, ikdyž moje matka tvrdí že už k tomu nemám daleko a že tak dopadnu. sice sem nesnídala, ale zato. zato !! sem ve škole snědla tři ořechové šátečky [ milijonkrát lepší jak vanilkové. ], svoji regulérní svačinu od maminky rovná se chleba se sýrem a se sýrem, asi tak nevímkolik cizích kousků svačin, na obědě polovinu oběda od kii, pak skoro celý oběd od ajky a halušky od tondy. poté sme navštívili čajku, kde sem stlačila pistácie a tři citrony a následně se s pavly šly doprat do dragona, kde sem si dala gyros v bulce a poté mě ukecala ještě k tomu abych si dala nudle. vůbec sme to nezapily litrem sprajtu. a doma sem vůbec nesnědla ještě kus pizzy co mi vnutila máma. a vůbec sem teď nesnědla ještě tabulku čokolády !!!
zabiju se.

zadruhé.
ráno mě vezl na zastávku nevlastní otec mé nevlastní sestry. v podstatě druhý manžel první manželky mého táty. naše rodinné vztahy jsou strašně komplikované, neptejte se. vezl mě dodávkou na místo vzdálené šest minut rychlé chůze takovou, mírně polní cestou a ten blázen, když si všiml, že mi tam ten autobus už stojí, jel asi tak stodvacítkou. ale aspoň sem to stihla. poslední dobou má lenost nezná mezí. autobusem nejezdím už skoro vůbec. do školy mě vozí teta, nebo máma. nebo táta. ale autobusy skoro vůbec.

zatřetí.
pan profesor nejmenovaný saforek se zasloužil o perfektní záchvat smíchu tím, že řekl pavly "a já myslel, že ty máš chlapce!". mimochodem, řekl to jen a pouze proto, jelikož tadeáš jí truchlil na rameni užnevímproč, asi kvůli zkoušení z bioly. pan nejmenovaný semaforek [ takhle mu říká profesorka nejmenovaná kubátková, ne já, takže. ] má očividně přehled o tom, co se na škole děje. už posledně říkal danyjelovi že ho matiku má doučovat venďa.

začtvrté.
v sobotu má narozeniny ondra suchan a karolína severéni. oba sem je neviděla už tři měsíce. je to smutné, chtělo by to nějaký meet up všech lidí od moře.

zapáté.
nám, druhé skupině opět odpadla angličtina. budeme si ji nahrazovat v úterý na sedm, ale vůbec mě to nesere. je lepší mít v úterý pět hodin plus nultou než v pátek sedm hodin. to je prostě fakt. čas navíc sme s kii využily naprosto bravurním způsobem. útok na rossmann. nejdýl nás asi zadržel stojan s testrama třpytek. né vůbec sem se ještě pořád celá netřpytím ! a vůbec nejsme úplně jako malé děcka když to tam na sebe foukáme. jedna ta pidimidikrabička stála mimochodem po slevě stovku. takže, plýtvání zdar !

zašesté.
po krátké domluvě nás dětí s rodiči [ každá s vlastním rodičem, rozumíte. ] zavelen směr čajka. v čajce to bylo úplně nejvíc nejlepší, protože naše vodárna byla asi začarovaná, jelikož tahala tákhlemoc dlouho. probíral se nehorázný bordel po nejmenované události a co si kdo nepamatuje. pak přišel na řadu zdraví závadný bordel v naší lednici a závislost mojí mámy na polotovarech. a to, že jím tavený sýr jen tak. popsat se to nedá, bo ste tam nebyliiii, máte smůlůů. konec citace.

zasedmé.

při sezení u alberta na lavičce, měla pavly nehorázný záchvat z jednoho strašně směšného malého chlapečka, který balancoval se svítítím kroužkem na nose. k nezaplacení.

zaosmé.
v parku byl dneska nějaký program pro mrňata. celé to tam svítilo a byla kolem svítící strašidla. děcka chodily se svítícíma hovadinama a nejlepší byl stejně ten pán s blikajícím kloboukem. byla tam prostě hromada postiženců a já sem letadlo. [ vsadím se, že se na nás koukali hodněmoc divně, když sme šly a smály se děckám s lampiónama a svítícíma kroužkama kolem rukou. ]

zadeváté.
moje nekontrolovatelné haluzáctví pokračuje. za gyros v bulce sem neska platila o pět korun míň než stojí. opravdu netuším, jak to dělám. ale mám svou teorii. neštěstí v lásce, štěstí ve všem ostatním !

zadesáté.
co chci, jako fakt moc moc chci, tak to zapomenu. je to ta nejlepší schopnost co si člověk jako já může přát. chce to sice značné úsilí a musím chtít fakt hrozně moc, ale jde to. ovšem následky jsou trvalé a nevzpomenu si ani kdybych chtěla. zajímavé.

zajedenácté.
chci mít lookbook !! ale nemůžu, jelikož mne nikdo nepozval. to je fakt strašně moc nezáviděníhodná situace. místo lookbooku si teda do oblíbených přidávám věci na weheartit. poslední asi tak, dvě stránky určitě budou někým označeny za absolutně nevkusné. ale mi se líbí. a asi si udělám nový dyzajn. hahá !
 


Komentáře

1 KisSi KisSi | Web | 7. listopadu 2009 v 0:17 | Reagovat

Ahoj. Na odkazu http://herlife.blog.cz/0911/jednorazovka-00-1#komentare mám soutěž o nejlepší avatar (jen ejdno kolo) vše je tm napsané. Byla ybhc opravdu moc ráda kdyby ses zůčastnila. DěkuYi - a moc se omlouwám za eklamu pod článkem..^^

2 Abigail. Abigail. | 7. listopadu 2009 v 8:34 | Reagovat

kdybych danyjela doučovala já, má ještě horší známky než teď.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.