ještě přidáme bazalku a chutná to výborně !

28. listopadu 2009 v 0:30 | Linni.
přes prázdniny každý strašně miloval to, jak sem všude, ale jako fakt všude sebou tahala obrovský růžový bublifuk. nehla sem se bez něj z baráku. šlo se do čajky ? kde mám bublifuk.. šlo se ven ? kde mám bublifuk.. šla sem za pájou ? kde mám bublifuk.. byl to prostě standart. a když foukal vítr, tak mně měli všichni strašně rádi za to, že jim bubliny lítají do ksichtu. v září sem ho ještě měla možná tak jednou, dvakrát ve škole. pak sem se na něj vykašlala. teď mi tu stojí na poličce, je tam poslední centimetr a půl a v té flašce je díra, takže teče. smutný.

chci být modrooká po otci.

je za devět minut půlnoc a já musím vstávat tak o půl osmé, jelikož zítra jedu do kina na nový měsíc s pavly, lukáškem a tadeášem a maminka moje nejmilovanější po mě chce abych ještě uklidila. což je relativně dost nanic. navíc mi vůbec nejedou žádné autobusy, takže mě asi bude muset moje nejmilovanější maminka dovézt do frýdku na vlak. protože tam přece nebudu jak debil už v deset deset, když vlak jede jedenáct dvacet sedm. jenže další autobus mi jede až jedenáct nula šest a ve fm budu jedenáct dvacet pět a to bych nestihla. což by nebylo dobré. prostě mě musí někdo hodit !

vůbec, budu mít ten nejlepší víkend na světě, protože napřed tedy budu uklízet, pak mě moje nemilovanější maminka odveze do frýdku na vlak a pojedeme do ostravy do cinestaru na nový měsíc a lukášek si půjde koupit ty nejlepší prstýnky do hračkářství a po tom filmu pojedeme v šestnáct, či sedmnáct padesát jedna zpátky domů, respektive do ef - em a tam mě opět musí moje nejmilovanější maminka vyzvednout, protože mi nejedou autobusy a dá mi věci na spaní ke katce. odveze mě k nim, tam budeme napřed péct asi tak hodinu perníky a následně půjdeme na déenbé do karly. tam budeme do půlnoci a úplně prostě pařba největší. druhý den, budu úplně hluchá a ve tři hodiny pojedu na bruslák a ještě ale vůbec netuším s kým !! tenhle víkend je zabitý. a to mám ještě číst gilgameše a umět sedm [ !! ] konverzačních témat do angličtiny a být schopna na dané téma hovořit šest až osm minut nebo kolik. umřu.

nelíbí se mi, že si jeden nejmenovaný jedinec myslí že ho chodím špehovat do tělocviku, když já tam k tomu automatu na skvělou chlazenou vodu chodím pořád. asi si budu muset nastudovat rozvrh nejmenované třídy onoho nejmenovaného jedince a když bude mít milostpán tělocvik, tak se šatnám a automatu vyhýbat na sto honů. a umřít žízní, žeano.

je dvacátého osmého listopadu a na čekydautu je pořád dnes z dvacátého pátého. je to tam pěkně pozadu, teda.

dneska sem zůstala chvíli u mojí nejmilovanější maminky v práci a byla tam na stříhání taková strašně příjemná a sympatická vysmátá paní a představte si, že chodila na gympl. tak sme si zanadávaly na profesora nejmenovaného idiota polčáka staršího, já se dozvěděla že pan profesor nejmenovaný axman z toho okna v chemii vyskočil u nich ve tříde a že pak profesor nejmenovaný nejmenovaný údajně pořád v práci chlastal a čekal dítě s nějakou studentkou. ale té poslední části asi nevěřím. a jestli je to pravda taky nezjistím, že. každopádně mi ta strašně příjemná a sympatická vysmátá paní řekla, že se mám co těšit na lyžák jestli prý pojede pan profesor nejmenovaný vaclík.

kristiinka vůbec není vhodný člověk na to aby mě výchovně mlátila pro utvrzení pozic mých morálních hodnot ! dneska, když jí říkám "prašť mě ! ááá prašť mě !" tak se začne rozplývat a plácá do mě tím "onjetakkrásný" stylem. takže mě to vůbec nevychovává ! a pavly o velkých přestávkách nemá čas. budu muset poprosit kačku aby do mě mlátila hlava nehlava. je to pro dobro lidstva a taky pro mé zdraví a další život. ještě nechci umřít !

tadeáš si dneska v dějepise tupým kusem plastu udělal na ruce jizvu monstruózních rozměrů. málem sem se poblila, když sem se na to koukala. bléfujgrc.

mám sepsaná alba, která potřebuju stáhnout. chybí mi jedno od babyshambles, dvě od the libertines, blood red shoes už mám, dvě od dirty pretty things a jedno od escalera. a to nepočítám diskografie, které už mám jako dlouho ! tohle sou nové kapely. a nemám ani zkompletované ty staré. někdy si na to musím udělat čas. hm, tak to vidím bídně. jen tak z hlavy vím, že mi chybí fall out boy asi tak milion alb, the killers jedno, milion miliónů od afi, nevímkolik od billy talent, jedno od bloc party, asi čtyři od death cab for cutie, dvě od kej-ou-el [ kingz of li:on ], blíže nezjištěný počet od taking back sunday, jedno od fratellis a to je asi tak všechno. kompletovat weezer asi nemá smysl. ikdyž. hmm. jo pája má pravdu. asi sem tak "trošku" divná.

chce se mi spinkat, spinkat, spinkat. ale nechce se mi zvednout a jít do postele. šla bych do vany a tam usla. jen kdyby tu nebylo to riziko, že se utopím.

asi tři hodiny sem se pokoušela křupnout si levý loket a povedlo se to až teď.

nový díl brutal class je fakt skvostný, no. sem tak na čtyřiceti procentech, možná i víc z celkové délky videa a to je nás ve třídě třicet jedna prosím. a je tam jak sem ukradla z automatu u bufetu plakát od kornflejks abych si ho mohla dát do pokoje. vůbec ho nemám na stěně asi tak metr a půl odsud. vlkouš říkal že prý moje kalhoty sou vulgární a proto tam mají záběr pro sebe. moje kalhoty sou slavné !

šarlotáá !

mám dvanáctiminutovou nahrávku franty a báry jak b hudebce hrajou nothing else matters. bára na klavír a franta improvizaci na kytary. je to boží, jenže asi tak šest minut z toho je nahrávka fandy jak tu kytaru ladí. musím to sestříhat. a bára umí tu písničku z reklamy na magnéziji ! a umí to úplně nejlíp na světě a dneska sem to od ní naživo slyšela třikrát a poslouchala bych to furt.

nevím, jestli se mi ještě líbí "jelen, vole !" ale moje lenost nezná mezí.
 


Komentáře

1 pavly. pavly. | Web | 28. listopadu 2009 v 9:38 | Reagovat

zaprvé kdybys byla modrooká nemohla bys dělat PROSÍÍM pohledy ! to třeba takové zelené...

zadruhé nemáš k tomu automatu chodit tak moc nenápadně že si toho nejmenovaní jedinci všimnou. ^^ předpokládám žes to tu napsala protože předpokládáš že je tu jistá pravděpodobnost že si to ten jistý nejmenovaný jedinec přečte aby viděl jak moc se tě to dotklo :D komentáře snad číst nebude.

zatřetí kdybych měla o přestávce čas tak tě klidně mlátím pořád pořád pořád !!! na lysé bude na mlácení času dost neboj se.

začtvrté dan té blbosti s nejmenovaným nejmenovaným profesorem a studentkou taky nevěří a taky říká že je to blbost.

zapáté myslím že s tadeášem nebudu sedět tak dlouho dokud se mu to nezahojí abych se na to nemusela dívat.

zašesté chci taky umět hrát na klavír !! mimochodem dan má doma klávesy !! to je úplně nejlepší na světě.

zasedmé tady nech jelena protože jelenům se nic nevyrovná.

a zaosmé sem si teď taky vzpomněla na ty časy s bublifukem a je to moc smutné. vem ho zase do školy i když teče !!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.