" máš ještě v plánu se dneska se mnou líbat? "

5. listopadu 2009 v 16:41 | Linni.
zaprvé.
asi sem vážně nesnesitelná nebo tak něco.

zadruhé.

na dnešek mám v plánu dělat úkol do matematiky, učit se chemii a ty idiotské řady do ní, nachystat si věci už večer a ne až ráno a naučit se dělat moccacino. včera sem z wikipedie vyčetla, že je to teplý nápoj připravený smícháním čokoládového sirupu s menším množstvím espressa a doplněný obdobným množstvím napěněného mléka nebo šlehačky. dneska vymyslím vlastní verzi. snad.

zatřetí.

jestli dosud nebyl martin vlček [ geniální vlk ] dostatečně obdivován profesorem nejmenovaným polčákem, tak už to přišlo. pan profesor dnes opět uznal jeho kongenialitu a málem se popukal smíchy u jeho improvizované charakteristiky do slohu, kde popisoval marka. já byla ve dvojici s tadeášem a jediné co sme tak za celou dobu stačili udělat bylo smát se danyjelovi s tondou a uznat, že polovina tadeášovy práce je klišé.

začtvrté.
sem největší haluzák ze všech haluzáků na světě ! z minulé písemky z fyziky, kterou absolutně nechápu jen tak mimochodem, sem dostala jedna až dvě !! a to vůbec nevím na co to bylo, co sem odpověděla a jak sem na to přišla a přitom sem neopsala ani slovo od nikoho jiného. dneska byla další písemka a budu mít asi tak dvojku. opět vůbec nevím na co to bylo. mám neuvěřitelné štěstí !

zapáté.
dneska sem nemohla být vůbec tak strašně moc emo jako bývám poslední dobou. nemohla sem osaměle chodit po škole se sluchátkama a učit se, protože zaprvé sem neměla co se učit a zadruhé můj ipod ležel doma. takže smůla. stejně je momentálně nejspíš vybitý. budu ho muset dát na nabíječku. jestli mi urychleně matka nebo otec nekoupí nějaká normální sluchátka, tak se zabiju. nebo je rozervu abych nové potřebovala fakt nutně.

zašesté.
v informatice musíme zákonitě vypadat jako banda nejvícmentálů. jako naše třída. vlček dělal nějak zajímavé zvuky. mám pocit že by to mohlo být pig squeal nebo tak něco, něco na ten způsob. do toho pavel opakoval že ten počítač má éror a že nefunguje a že se zničil a on za to nemůže. tonda s tadeášem na sebe řvali drž hubu a tyvole. kiki tleskala jen tak do prázdna, já psala esemesky a holky dělaly bordel. paní profesorka nejmenovaná pechová se mohla zvencnout a říkala, že příště píšem písemku z logiky. tudíž se to musím naučit !

zasedmé.
na týdnu je nejvíc nesnesitelné pondělí a úterý. v pondělí se mi nic nechce a mám ještě celý týden před sebou a chce se mi spát. v úterý máme sice pět hodin, ale pořád je v podstatě začátek týdne a konec v nedohlednu. ve středu už je to lepší, jelikož mám vidinu toho že už druhý den je čtvrtek a s ním i informatika, takže napůl volno. přichází čtvrtek a volno v informatice a pátek už je prostě oddechovka. dvouhodinovka hudebky a vidina víkendu. no a zítra už je pátek !! ahahá, hurá !

zaosmé.

začínám mít pocit že se nudím. asi se jdu učit a dělat ty úkoly a tak. proč né.
 


Komentáře

1 Geniální vlk Geniální vlk | E-mail | Web | 6. listopadu 2009 v 7:09 | Reagovat

:D odhalování mé identity je jednou z tvých oblíbených činností,že?

Soustředěně jsem četl pouze dva odstavce,ale i tak je tohle v mých očích tvůj nejlepší článek! (protože v něm dvakrát hraju). A dík za ocenění mého pig squealu jako zajímavého zvuku (je to pig squeal,i když jsem zatím trošku nízko)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.