někdo zapl televizi na aux a já se fakt lekla !

2. listopadu 2009 v 22:32 | Linni.
zaprvé.
celé odpoledne sem poslouchala the cornflakes, protože, protože !! potřebuju umět ty texty. a ne jen tak zbůhdarma. potřebuju je umět, protože už tady na nástěnce mám připíchnutý modrý proužek s jejich logem a čtrnáctého si ty texty pěkně zazpívám na křestu. pavly byla dneska tak ochotná, že na vrátnici koupila tři z posledních dvaceti lístků za zvýhodněnou cenu. ach ach ach. bude to skvělé.

zadruhé.
mám pocit že mám na něco alergickou reakci. netuším na co. jako kdybych už nevěděla o dost věcech na které sem skutečně alergická. slzím a smrkám. a svědí mě oko. určitě nějaká idiotská alergická reakce. sem tak strašně nepoužitelný člověk, až to bolí!

zatřetí.

máma mě donutila umýt okraj vany v koupelně. už v životě to nechci dělat. jelikož sem měla potom nemálo vlhké ponožky [ daly se ždímat ], protože sem strašně šikovná a praktická a vůbec. a taky mě z toho mytí strašně bolely záda protože sem to dělala v úplně blbém úhlu a potom co sem skoro vytopila koupelnu, mě ještě máma donutila zamést kolem krbu. je to nespravedlivé.

začtvrté.

šla sem dneska pavly odprovodit do ostravky, po tom co mě asi hodinu ukecávala, a musela sem pak běžet [ !! ] na autobus a měla sem panický záchvat z toho, že zabloudím, jelikož to je prostě moje fobie. nezabloudila sem. ostatně jako pokaždé, když se děsně bojím, že zabloudím. jela sem autobusem s panem profesorem nejmenovaným kampem, říkám mu dobrý den a on na mě dobrý den, kam vy jezdíte? a já že do vojkovic a on ahá a váš bratr taky, z první cé? a já že to není můj bratr, ale bratranec. a on že ho jako vídá, no, když jezdí domů. takové nezvyklé jméno, sem si myslel že je to bratr. povídal teda. očividně si pamatuje jak se menuju !

zapáté.
pan profesor polčák si o mě myslí bůhvíco, ale mi to vůbec nevadí. dneska sem hodila na češtinu totální ignor a byla tak trochu zaneprázdněna kreslením a vůbec tak povídáním s martinem, pájou a tadeášem, když on je ticho, všichni sou ticho, já nakonec taky sem ticho a on na mě. paní kolegyně lindo, já chápu, že vás to moc nezajímá, vy si to nastudujete doma, vy jsme oproti svým spolužákům popředu, vy to všechno znáte, ale alespoň byste mohla předstírat zájem. a já povídám že se omlouvám. a on že nemusím prýže. nevím jak na to přišel že sem tak skvělá, ale ať si to klidně myslí dál.

zašesté.
řekla sem mamince o svých katastrofálních známkách a o tom, že očekávám čtyřku nebo dvě na tom papírku a že zbytek budou trojky něbo tak. pak sem jí taky řekla že chci do stounu na ten křest a dovolila mi to i přes ty známky. sem nadšena !

zasedmé.

tenhle týden nemá svátek nikdo koho znám. snad jen nevlastní otec mé nevlastní sestry a bratra. karel. ale ten je mi tak trochu šumák, takže se o to nemusím moc starat. a strašně moc lidí má teď narozeniny, aspoň v mém okolí. já je mám až.. pff. zadlouho. nanic. už aby byly ty zpropadené vánoce !!

zaosmé.
pavly se smazal článek. smutné. chtěla sem si ho přečíst ksakru.

zadeváté.
mám na fejzbuku skupinu jsme nešikovní a víme o tom. [ reklamaa ! ahahá ! všichni se přidejte. ] a ta skupina už má asi tak 95 členů, takže sem slavná, slavná, slavná a za chvíli už bude na fejsu skupina stovky nešikovných lidí. vládneme světu. což mi připomíná zapomenutou skupinu luskáme prostředníčkem. zaprvé je škoda že je zapomenuta, protože tam se přidá každý druhý, protože každý druhý luská prostředníčkem, žejo a zadruhé je škoda že je zapomenuta, protože si ještě pamatuju okolnosti založení. bývávalo fajn.

zadesáté.
seděla sem dnes s tadeášem v parku a hodnotili sme hudbu a tak. a vůbec tak všechno. zapalovali vonné tyčinky mojím supervzácným zapalovačem co ještě překvapivě funguje, já fotila a vyměňovali sme se čepky. pak sme taky řešili kdo má lepší zimní bundu. on má sice s nějakou termovložkou, ale prý je v té bundě stejně moc otvorů, takže to neplatí. a martínek ztratil boty. chudák, je mi ho líto.

zajedenácté.

psali sme písemku z fyziky, ve které sem nedávala pozor asi tak měsíc a půl a nic nechápu asi tak měsíc a půl a nic se nesnažím chápat asi tak měsíc a půl a mám pocit že bych mohla mít trojku. sem strašný haluzák. asi jako když dneska v angličtině se ptala paní profesorka nejmenovaná kubátková, kdo že nemá úkol, překlad vět a já ho neměla a neřekla sem to a ona těm co ho neměli dala pětky a ještě je vyvolala k tabuli a já jako největší vidlák z vidlákova sem dělala že ty věty mám a když mě vyvolala na tu jednu že ji mám přečíst jako překlad, tak sem to hodila z fleku, bylo to dobře a nic nepoznala. sem legendární. mimochodem sem stejně všechny ty věty dycky stačila přeložit mezitím co rozebírala co je špatně na překladu těch co je měli přeložit.

zadvanácté.
mí rodiče se o mě vůbec nestarají. v jednom kuse nejsou doma a nikdo tu netopí, takže je tu zima, já sem tu sama, nezdravě se stravuji, neučím se, nestarám se o své zdraví a sedím na počítači. ne že mě osobně by to vadilo, ale začínám si připadat, jako že mě nikdo nevychovává a jednou mi to bude vadit. sem asi nějaká moc.. nevím. divná. ale tak couž. fakt mě nebaví že tu sem v celém baráku asi tak 76,3% týdne sama. nekecám.

zatřinácté.
nehorázně se těším až bude léto. nebo teplo. jo. ne nemám ráda zimu. ne nemám ráda sníh. ne nelyžuju. neptejte se. kdybych si udělala seznam nepřátel určených k likvidaci [ byl by mi k ničemu, pořád by se opakovalo jedno jméno. ] tak by hned pod tím jedním jménem napsaným nekonečněkrát byly napsány lyže. a sníh. a tak. fuj.

začtrnácté.
chci si stáhnout druhou polovinu alba od airfare a ten zpičený rapidshare mi furt píše že sloty pro free users sou plné a že nemůžu stahovat, že musím být premium member aby to šlo. hlavně že ta první polovina se mi stáhla a od té doby prostě na mě serou. chci druhou polovinu toho alba ksakru !

zapatnácté.
asi jdu ještě dělat do postele úkol z matiky nebo tak. sem vadná, chtěla sem ho dělat od čtvrt na šest a je půl jedenácté. za minutu. vůbec nemám pevnou vůli ! dokazuje to i to, že sem si dala kus čokolády asi tak po týdnu, co sem žádnou neměla. grr !
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.