no když tebou projede tolik proudu, tak se posereš !

10. listopadu 2009 v 19:22 | Linni.

psáno u bábinky 9.10.09

ano, ano, nehorázně se bavím, jelikož, protože a tak vůbec. právě sedím v pokoji mého dědy, který obvykle obývá strýc, jelikož můj děda je už dávno mrtev. ale můj strýc je momentálně v praze u mé sestřenice, takže sem ten pokoj prostě a jednoduše zabrala já. je to jediný pokoj s víc než jednou zásuvkou a já tu mám dokonce i laptop [ !! ] který sem byla nucena nést z domu až sem, k babičce. málem mi odumřela záda ! [ jo odumřela. ta záda odumřela. shoda přísudku s podmětem. ]

takhlemoc nenávidím mít sedm hodin. ale dnešek byl v podstatě velmi produktivní den, takže si nestěžuju. ale celý den sem bez ipoda, jelikož ráno když si ho chci vzít, zjistím, že je úplně vybitý. tak ho do školy neberu a odpoledne zjistím, že mám zítra na sedm a tudíž jdu spát k babičce a nestihne se mi nabít ! takže mě to nutí přežívat bez něj a to je značně traumatizující. ještě že mám sebou kartu a čtečku a na té kartě mám asi tak, hm, dvě giga hudby. ano, klaxons nesmí chybět.

vůbec, ale vůbec už neumím nic z gymnastiky. je to pěkně k hovnu, protože to chce mašínová na konci listopadu známkovat a já ani ten debilní kotoul neudělám bez toho aniž bych si rozsekla nos. ne že by se mi to stalo třeba, hmm, minulý tělocvik, že. nemůžu za to že sem zapomněla propnout nohy a sundat si brýle a kopla sem se do nosu a celý si ho tím posekala přeci. za to může úplně někdo jiný ! kdokoliv, jen ne já !

někdy člověku ke štěstí na celý den stačí koupit si nesycenou vodu z automatu u tělocviku. nebudeme to dále rozebírat, fajn ? stejně ta voda byla nejvíczázračná, protože vydržela studená skoro celý den. vůbec mi to nešlo do hlavy, jak je to možné.

profesor nejmenovaný polčák mě značně znepokojuje !! je to pěkný kretén. jako ten nejmenovaný starší. nejmenovaného mladšího polčáka mám úplně moc ráda, ale o tom až později. profesor nejmenovaný polčák starší mě pořád buzeruje za nevímco, nemám prý žvanit a psát, ikdyž už mám všecko napsané asi tak milionkrát dřív, než to řekne. [ ne, vůbec si třeba nepíšu věci radši z učebnice, než poslouchat ten jeho absolutně zblitíhodný výklad. ] a ještě ke všemu si myslí že se jmenuju grygarová a tvrdí, že trojka je z biologie naprosto nemístná známka. to on je naprosto nemístný, ksakru !!

čtvrtletka z matematiky bude jedna velká katastrofa. nepomohlo ani to, že v noci ze včerejška na dnešek, sem naspala tři hodiny, od tří do šesti, a pod dekou se tu idiotskou matiku snažila naučit z učebnice, ve které mimochodem nejsou žádné příklady na třetí odmocninu. což bude asi přesně ten důvod, proč sem to zase pro změnu celé zesrala. ale, zase se musí uznat, že z bioly mám trojku a umím hovno. pořád asi mé haluzáctví nezná mezí.

v druhé cé to dneska muselo vypadat jako v opičárně, jelikož pan profesor nejmenovaný polčák mladší nás chtěl utišit a začal mlátit do katedry, z hecu se k němu přidal tadeáš a taky začal mlátit do lavice a za chvíli už do ní mlátili všichni a málem se váleli smíchy po zemi. profesor nejmenovaný polčák mlátil tak dlouho, dokud to všechny ostatní nepřešlo a už se jen nesmáli a pak prohlásil "hm, to sem si ale pomoh." a je prostě úplně bezkonkurenční.

k obědu sem sežrala asi tak miliardu knedlíků. pro změnu. a to sem neměla už zase stravenku. pro změnu. loni sem tvrdošíjně tvrdila, že já budu ta hodná a za peníze na obědy si budu kupovat jen a jen obědy a nic jiného. tento rok sem propadla všeobecnému trendu. pro změnu. z čeho jiného má mladý člověk uživit všechny ty návštěvy čajek a akcí, když brigádu nemá a peníze si doma netiskne. nabízí se jediné řešení. muhahaha. evil laugh.

byl den černých triček a já dokonce měla černé tričko ! a to vlastním jen dvě a jedno sem měla do těláku a to druhé ráno ne a ne najít. ale nakonec sem se k němu dopídila. hm, teď mě napadlo, že mám ještě dvě další černé trička. ne, tři. no, dobře, asi jich zase tak málo nemám, ale koho to zajímá, žejo.

když sem pavly říkala, že dneska nocuju u bábinky bez netu, doporučila mi vzít si sebou laptop a napsat historicky nejdelší článek. nevím jak to jako udělám, když je asi tak čtvrt na osm a babi se mnou chce sledovat chůvu fajn. a nějak kolem deváté míním jít spát, protože prostě nemám nervy na nic jiného. a taky kvůli těm pouhým třem naspaným hodinám, žeano. a nechala sem doma svůj deníček. grr, grr, grr.

sobota bude asi tak, nejvíc nejlepší den za strašně dlouhou dobu, protože už ráno pojedu k páje, následně jdeme na prumku koukat na volejbalový zápas, kde mi bylo doporučeno vyhlídnout si nějakého volejbalistu, ikdyž sem říkala že žádného nechci, protože volejbalisti sou vysocí a oproti mě je vysoký každý a takoví lidi tuplem a já nepotřebuju být konstantně zakomplexovaná. po zápase jdeme na oběd zpátky domů a v patnáct třicet s největší pravděpodobností hurá do čajky kde budeme nevímským, ale budeme tam, a v devatenáct třicet je křest emotion from the socket. ve stounu. takže budu vzhůru zase strašně dlouho a budu u ségřy i spát ! hahá, hahá, hahá, záviďte mi. stejně se na ten volejbal těším, výška nevýška.

ten laptop už začíná hřát jak ho mám položený na kolenou. herka jedna superultra stará. wifinu to nemá a bez zdroje vydrží asi tak, hm, šest a půl minuty v tom lepším případě.

kača má zítra narozky a já vůbec netuším, co jí dám. s největší pravděpodobností asi lízátko nebo tak něco. každopádně nesmím zapomenout aspoň popřát, protože pantáctiny sou sice velký humbuk, ale já su schopna zapomenout všecko.

helemesé ! mám tady dokonce breaking dawn jako e-book, takže když už nuda bude úplně nejvíc nesnesitelná, tak můžu buď za á číst si to, za bé koukat na kemp rok [ grc. ] za cé koukat na tvajlajt který znám zpaměti nebo, nebo !! za dé hrát warcraft trojku v angličtině, který sem tu právě vyhrabala. hahá ! asi se přecejen nebudu tak strašně strašlivácky nudit. ještě můžu projíždět fotky, kterých je tu taky celkem dost. sou tu věci ze závodů za prahou, ach, hezké to časy. pak fotky z toho jak u nás spala tina a dokonce i z prvního sklepa. vůbec netuším jak už je to dlouho.

je půl osmé. ještě pořád bych se mohla zdejchnout a jít do čajky. ale to by nesměla být taková strašlivá zima, strašlivá mlha, strašlivé mokro, druhý den škola a někdo by musel jít se mnou. takže asi banán. škoda. dala bych si nějakou tu konvičku čajíku, hmm, ne že ne.

mám bloklou nějakou šlachu na krční páteři a nemohu otáčet hlavou doleva. jako, můžu ale bolí to jak prase, takže to nedělám. vyhodila sem si to nějakým superzázračným způsobem dneska v těláku. chtěla sem říct tadeášovi ať mi s tím něco udělá, protože to fakt celkem umí, ale pak sem na to zapomněla a následně byl příliš zaměstnán, takže mám smůlu. což mi připomíná že mám pavly zamluvenou na příští pondělí i úterý na velkou přestávku. to se ale mám, co ? tenhle týden nemám očividně nárok.

dojelo mi album klaxons ! to si děláte srandu. no, super. tak teď strávím asi tak miliardu sekund tím, že budu vybírat co si pustím dál. a nebo ne. seru na to. what about the fratellis ? damn good choice.

bojím se že zaspím zítra. nebo tak něco. všímáte si že se bojím každé druhé pičoviny ?

před chvílí se mi podařil dost dobrý průser. sledujte. píšu esemesku páji.
"koukam se na pet proti peti a babicka se smeje kazde picovine a ma perverzni poznamky."
tak přesně tohle sem poslala místo páji matce. sem nepřekonatelná, nepřekonatelná, nepřekonatelná. hned mi došlo komu sem to poslala a tak píšu další esemesku.
"tam ted melo byt cipovine jezis mami promin ! preklep v t9 :("
odepsala mi na to něco ve stylu že se mám radši učit, než to poslouchat a sledovat, načež sem jí napsala taky dost dobrou blbost, protože očividně nepřemýšlím.
"jo mam to hned v planu, uz me to nebavi protoze ten slizoun strasne nebavi. vis ktery tam je, ne ?"
hm, maminka si bude myslet že sem očividně při smyslech. skvělé. potřebovala bych aby moje haluzáctví fungovalo i tady !

maraton s chůvou fajn mám za sebou. bylo to celkem ucházející, ale stejně je to seriál jak pro mentálně postižené. a je to strašně staré a takvůbec. moje máma se na to kouká každý den a bábi taky. já bych z toho musela zblbnout asi. stihla sem u toho udělat i úkol do angličtiny. primitivní. a už je dvacet deset. asi se půjdu naložit do vany na strašně, strašně, strašně dlouhou dobu a pak si pustím tady v pokoji třeba již zmiňovaný twilight a budu to říkat dopředu. a zní mi sem " můj příběh nekončí, já jedu dál.. " takže očividně začalo vyřazování. chodúr nevypadne, takže je mi to šumák.

fratellis vystřídali madfalls. protože ti tam v sobotu taky budou a tak je chci mít trochu naposlouchané. což mi připomíná že to samé sem chtěla udělat s celým tím albem tc, že. tak couž, to se nějak ztratí.

everybody wants to scream, everybody wants to dance.

na vývěšce v našem vidlákově se objevil plakát na jar ve stounu. na ty bych šla s radostí, ale vstup je dvěstepadesát nebo nějak tak korun a to, to už se mi tak obětovat nechce.
* bábi mi teď donesla polomáčené !! ahahá ! *
ale ten plakát co nevidět odcizím. stejně jako ten na radegast a ten na sofasticated tour od toxique který mi už kraluje na stěně. shodou okolností mi k sobě jar a toxique budou dokonce ladit, takže není co řešit.

pořád netuším, jestli nakonec s martinem na tu šlusku půjdu, nebo ne ! umím totálně hovno tancovat, ale možná bych to přežila. ale co s šatama to fakt netuším. což mi připomíná divadlo, ksakru. potřebuju stovku. což mi připomíná !! že musím zítra vybrat od všech deset korun. grr. debilní krokodýl. do pátku do mám zanést do páté bé.

nikdy sem si nevšimla že tu v pokoji má strýc lcd televizi s úhlopříčkou asi tak, stodeset centimetrů. lehce přehlédnutelné, že. ikdyž je pravda, že když tu spávám, tak většinou přijdu v jedenáct večer, totálně mimo a takvůbec. takže se to nepočítá.

na zítra mi nikdo neudělá svačinu !! co budu dělat, panebože. do svého časového plánu už nenacpu dělání svačiny. a nebo možná jo. rozkrojit si rohlík a namazat ho máslem, hm. ále, kdepak. když už mám na těch sedm, tak přeci zajdu do bufetu a dám si takové ty dobré celozrnné kostky. nebo slunečnicové nebo co to je. mňam. už se začínám těšit. jen tak mimochodem [ mimochodem, pájo, mimochodem !! žádné jiné slovo mě nenapadlo a ani nenapadne ! ] mi došlo, že v devět sem nešla spát asi tak už.. pět let nebo tak něco. vůbec si tu dobu nepamatuju.

asi zítra navrhnu abychom oficiálně sestavili vlastní sinusoidu marnosti. stejně už máme první tři místa jistá.

ciwwaf. co víc si přát.
you are a sellout but you couldn't even do that right. so your price tag has been slashed and now you're chilling on a half price clearance rag.

tenhle rok sem ještě nebyla na brusláku. chci to napravit, ale nevím s kým. kdo jdete ve středu na bruslák, hm, hm, hm ? v neděli nemůžu, protože maminka řekla. a ve středu sice vůbec netuším, v kolik mi jede nějaký autobus zpátky, ale to je mi asi tak tákhle moc šumák. chci bruslit prostě.

strašně sem si oblíbila říkat tááákhle moc a u toho ukazovat rukou nad hlavu. problém je v tom, že to z dálky vypadá jako když na někoho mávám a lidi si už nejednou mysleli, že je zdravím. budu muset vymyslet nějaký upgrade aby se to nepletlo. nebo prostě odteď se mávání neuznává jako pozdrav. né to taky ne, to se mi nehodí. mám já to ale těžký život, co s tím ?

máma má v práci novou remington žehličku a vůbec, ale vůbec nikomu tam nikdy nežehlí vlasy, takže mám v plánu ji ukecat k tomu aby mi ji milostivě ponechala doma. vlasy sou po ní rovné jako hřebíky a to něco krátké co mám teď na hlavně se nesnesitelně kroutí. takže, jo. máma ji prostě musí vzít domů ! ikdyž, moje vlasy se kroutí, protože je žehlím akorát tak takovou tou pidicestovní žehličkou že. další důvod proš tu remingtonku musím dostat domů.

mám tady ještě dvě ty polomáčené sušenky, ale nesním je protože sem silná žena. ten polčákův oblíbený spisovatel by dokázal o tom popsat asi tak pětatřicet stran. o tom, jak ty sušenky vypadají, jak na ně dopadá světlo, jak se lesknou a čokoláda na nich je přímo k nakousnutí. ještě že nejsem ten spisovatel. napsala sem toho jen tak krátký kousek a už na ně mám chuť.

seru na všecko, jdu se naložit do té vany už. stejně je to kzblitídlouhé, takže to nikdo nebude číst. hihí hehé hahá. udělala bych vítězný tanec, ale není tu kii a není tělák. takže nic. máte smůlůů. konec citace toho, na co prý nemám autorská práva a to je to moje nahrávka. *tsds*
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.