prohrabáme třeba zdroják.

14. listopadu 2009 v 2:36 | Linni.
zaprvé.
čtu si moje nejmenované zápisky. nevím, jestli je mi z nich špatně, nebo ne. poslední dobou nevím vůbec nic a už mě to fakt, ale fakt nebaví. hlavně nesmím nad věcma přemýšlet večer po tom, co celý den spím. nejen ve škole. i po škole. jako fakt spím prostě.

zadruhé.
s tímhle - musím - hned - přestat !

zatřetí.
pavly je nemocná !! a to u ní mám zítra spát ! jestli se zázračně neuzdraví, tak ji s beou zabiju. má mě poslouchat a pít čajík a cpát do sebe vitamin cé ksakru. a ona místo toho tlačí tousty, píše poslepu na klávesnici a pak spí. to spaní jí schvaluju, ale ukřivdilo mi, že nedá na mé rady!

začtvrté.
baví mě koukat na videa snowboardistů i přes to, že patřím k největším odpůrcům zimy v okolí. odedneška bezmezně obdivuju všechny lidi, kteří umí na lyžích nebo na snowboardu víc, než jen sjet sjezdovku. že by můj odpor ke všem zimním sportům přerůstal spíš v závist ?

zapáté.
teta se mě ptá kdy přijedu do US ! ahahá ! katko, náš sen se začíná rýsovat a navrhla to ona sama. a podle jejích vlastních slov je barák dost velký a kde spát je taky ! áá. prostě se tam podívám. pittsburgh, pennsylvania. sice je to asi tak šest hodin cesty autem do NY, což je dost bídné, ale i tak. prostě. mimochodem pěšky je to pět dní a čtyři hodiny chůze. pohodááá.

zašesté.
nikdy, nikdy, nikdy už z nudy nesmím projíždět skateamerica[tečka] kom. [ něco mě napadlo.. sloup v altánku ? ] protože tam je asi tak miliarda nejlepších bot na světě a já mám strašný absťák. potřebuju nové boty nějaké. hi tops. tenisky. nějaké osiris. nebo adia. ale jen ty vysoké. jen ty co u nás vůbec nejsou ksakru !

zasedmé.
teď sem se od tety dozvěděla že jim máma zakázala kupovat mi čokoládu když sem byla malá. kvůli alergie. moje máma je tak trochu magor. zvlášť s ohledem na to že na čokoládu vůbec nejsem alergická. je paranoidní ! mám to po ní !!

zaosmé.
snědla sem krabci milka slurp. nevím, co teď budu dělat vzheldem k tomu, že už není ani granko. mám existenční krizi.

zadeváté.

potřebují komentář ? snad jen to, že stojí 33$. chcu je.

zadesáté.
dneska sem se tak strašně nudila, že sem udělala tapetu na plochu na které jsou všechny ty nejvícnachípnutí boty z skateamerica. nemám tam ani jedny converse, ani jedny macbethy [ takové ty černé s modrou podšívkou !! ach. ], a dokonce tam mám jen jedny vans slip ons. zvláštní, když ještě před dvěma lety sem slip onek, ne vans ale to je jedno, vlastnila možná tak pět párů. a taky mám u všech složek místo ikonky nějaké značkové tričko. fakt sem se nudila pořádně.

zajedenácté.
teď sem se od tety dozvěděla, že sem jí ve čtyřech [ !!! čtyřech !!! ] letech chodila číst pohádky. zjevně sem byla geniální dítě.

zadvanácté.

pustím si ciwwaf protože mi tu hrajou dykeenies už asi tak po osmé. bez keců. na repeat. pojmenovat složku s hudbou "vibes." a dát si na ni místo ikonky vans triko asi nebylo moc chytré, protože to teď na ploše nemůžu najít. ale vypadá to štylově. stejně jako adio triko a "ústavnosti", místo "škola". moje plocha je nepřekonatelná.

zatřinácté.
měla sem v plánu nicneříkající srdceryvný odstavec, ale teď už nějak nevím, jestli mě to až tak moc sere, takže na to kašlu. místo to ho sem napíšu, jak strášně mě traumatizuje fakt, že dnešní písemku z dějepisu sem úmyslně posrala, protože učit se, pche, takže dostanu tak osmičku.

začtrnácté.
jára kouří !! jára kouří ! je to idiot. můj strýc, stejně starý jako já, kouří. jeho otec umřel na rakovinu. on kouří. je to idiot ! ale kdybych začla, tak aspoň vím s kým mužu zajít na jednu. a on vždycky bude mít, peorože je to rozmazlenec rozmazlená a matka taky kouří. jeho matka, chápete. a mí kzblití kamarádky. kamarády ani ne.

zapatnácté.
jo sere mě to. potřebuju totiž jednu nejmenovanou fotografii. sere mě to neskutečně. asi ze mě bude velký hekr nebo tak něco. jinak se neznám.

 


Komentáře

1 pavel pavel | Web | 14. listopadu 2009 v 3:08 | Reagovat

co to je za fotografii? třeba ti ji seženu.
nejsem sice Pavla, ale Pavel a nemocnej jsem vlastně taky...
jo a zrovna si čtu staré zápisky dal jsem je před chvíli na blog... není to nějakých moc náhod najednou?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.