"rozjely se matrace a spím na těch šprušlích !" "ale my žádné šprušle nemáme."

15. listopadu 2009 v 14:57 | Linni.
zaprvé.
v mém krabicoidu [ počítači. ano, tak se jmenuje složka "tento počítač" na mé skvostné ploše. ] je systém třídění věci tak dobrý, jaký ještě nikdy nebyl. trvalo to asi tak tři dny, ale všechny dokumenty, fotky, stažené soubory, hudba, obrázky, prostě všechno je protříděné, promazané a umístěné v odpovídající složce. asi nejpyšnější sem na složku vibes, což je hudba, kde jsou napřed interpreti a až po rozkliknutí se objeví alba. hezky seřazené. takhle mám aspoň přehled o tom, jaké diskografie nejsou úplné ! je to zosobněná dokonalost.

zadruhé.
včera byly teda ty hity ze záhrobí u nás ve vidlákově. šla sem tam místo toho, abych byla na křestu cornflakes a viděla madfalls [ !! ] a stálo to v podstatě zaprd. no, ani ne, byla to sranda to naše křepčení s kač, ale mám nějakým záhadným způsobem rozseklou patu. a včerejšek sem přežila jen na kofole. pokrok ?

zatřetí.

bee mi nezavolala ze stounu když hráli in the shadow, jak sem po ní chtěla. sem z toho smutná ! a určitě mi nekoupila ani placku, ani album, takže přímo umírám smutkem.

začtvrté.
otec mi doporučil najít si na tyto prázdniny nějaký jazykový pobyt v anglii ! no, vlastně mi to jen schválil poté, co sem do něj ryla že chci do anglie. takže asi začnu projíždět všechny takové ty stránky a shánět si brožury atakdále. a je tady šance že v létě 2011 letíme do us. chcípnu.

zapáté.

zítra asi budu nemocná. nemá to cenu chodit do školy a nechápu, proč ksakru nemáme ředitelské volno jako normální civilizovaní lidé ! nevěřim ani trochu tomu, že se profesorům chce trčet ve škole. pche. idioti všichni !

zašesté.
mám strašnou chuť mít zase nějaký blog jen s absolutně nepotřebnýma věcma jako blendy, avatary a jiné sračky. a chci aby mě všichni obdivovali a uznávali za to. jako to bývávávávávalo asi tak před dvěma lety.

zasedmé.
rodičové jsou s největší pravděpodobností v ikea, takže píšu mámě esemesku, protože to mám na ni zadarmo, ať mi z tátového telefonu zavolá, protože on to má zadarmo abych jí mohla říct, že mi tam mají koupit k obědu smažený sýr s hranolkama. úkol splněn, ale odmítli mi ho koupit, protože prý už odjeli. takže sem to ukecala na pizzu s mozzarelou, nebo polo. už - mám - hlad !

zaosmé.
na dnešek mám moc a moc práce. jako dělat na nejmenovaném projektu, dělat nejmenované plakáty, hlasovat v nejmenované miss jako blbá, shánět nějaké nejmenované nové kapely a předstírat nemoc. sem plně zaneprázdněna. a když mi zbyde čas, asi s kač budu dělat nejmenované návrhy na trička. hmm.

zadeváté.

k vánocům chci:
superkvalitní sluchátka s úžasným zvukem, která mi nebudou padat z uší. takové ty pecky s háčkem za ucho.
peněženku vans slipped 08. a budu si ji muset objednat sama a máma ji zaplatí, zabalí a hodí pod stromek.
ty zpropadené konversky z aukra s rozteklým logem co mi je pořád rodičové odmítají koupit !!
černé kalhoty
gelaskin na ipod. nějaký závratně krásný. ne jen takový ten trapácky průhledný, ale se vzorkem.
flashku dvě giga nejmíň, jelikož bez flashky se nedá žít a já stále žádnou nemám. a mám mizerně malý ipod, takže i když mám enabled disk use, tak je mi to khovnu !
hadry, hadry, hadry, znáte to.. a hodil by se mi nějaký pásek.
 


Komentáře

1 bea. bea. | 15. listopadu 2009 v 23:19 | Reagovat

volat jsem nemohla ale album i placky jsem koupila. takže ! nebuď smutná.

2 eRRoRyk eRRoRyk | Web | 16. listopadu 2009 v 18:28 | Reagovat

ty černé kalhoty chci taky!!!! úplně nejvíc! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.