rozstříhala sem papír s věcma na boty.

1. listopadu 2009 v 12:52 | Linni.
zaprvé.
čtu si články ze srpna. je to tragické. nejen to, jak sem psala ale taky to co sem psala a taky to co se dělo. a to co sem si myslela. bože. je to fakt vtipné. mám náladu přečíst si celý svůj blog. proč ne.

zadruhé.

tyhle prázdniny byly úplně bezkonkurenční. všechno to vysedávání někde venku a ježdění domů u západu slunce. chybí mi to. hlavně to ježdění domů v devět. a to teplo. a sranda. a vůbec tak všechno. nenávidím zimu. léto je nejkrásnější část roku.

zatřetí.

teď sem si natáhla ponožky tím stylem, za který normálně vraždím. asi sem nemocná.

začtvrté.
všimli ste si že mám nějak potřebu psát ? divné. pořád teď něco píšu. buď píšu sem na blog, nebo píšu jen tak do dokumentů co mě napadne a pak to smažu, nebo píšu normálně na papír, prostě pořád někam. a do toho supertajného bločku píšu taky třeba dvakrát denně. zvláštní, že mám pořád v hlavě tolik kravin o kterých dokážu nějaké žvásty vůbec psát.

zapáté.
každý druhý člověk v mém okolí je za á : ve vztahu. za bé : má někoho s kým chce být ve vztahu a je to nadějné. já sem případ za cé. totální marnost. ale tak, pořád sem zasnoubená s han, žeano. nestěžuju si.

zašesté.

tenhle odstavec se bude věnovat jen hezkým věcem o pavly. vyžádala si to. takže, začínáme. moje kamarádka pája je strašně skvělá a má krásně nabarvené vlasy. je obětavá [ to že se mnou nechce nikdy jít ani sto metrů od baráku opomeneme. ], je ochotná [ "ježiš né, já to nechci dělat! si to udělej sama !" ], a mám ji strašně ráda. a to bez keců a narážek.

zasedmé.

snědla sem k snídani misku vývaru s nudlema. moje životospráva je něco katastrofálního. rodiče nejsou doma, takže co jiného očekávat. což mi připomíná, že musím vysávat a utírat prach. a taky to, že sou za deset dní třídní schůzky. je mi špatně, nechci na to myslet.

zaosmé.
dneska nadešel den kdy do mě už danyjel může rýpat. super.
 


Komentáře

1 pavly. pavly. | Web | 1. listopadu 2009 v 13:15 | Reagovat

co to meleš ? minule sem s tebou šla v dešti úplně daleko !! a pak sem musela běžet zpátky ! :D takže! taky tě mám ráda :*:D

2 lindy. lindy. | 1. listopadu 2009 v 14:40 | Reagovat

[1]: šlas se mnou jen na konec ulice ! :D a to že si měla cukle je tvoje chyba !! :D

3 pavly. pavly. | Web | 4. listopadu 2009 v 18:31 | Reagovat

[2]: mně šlo spíš o to že sem neměla deštník idiote ! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.