x / y + y × (x - y / x )

4. listopadu 2009 v 23:20 | Linni.
zaprvé.
rodičové chtějí abych vypla počítač ale já nechci. asi si nachystám věci a tak a pak mě tu ještě chvíli nechají, jelikož mě máma veze autem. tak budu v to doufat. povede se to. jdu si to nachystat. nevím proč mě nutí to dělat večer, když to normálně dělám ráno !!

zadruhé.
věci mám nachystané a dokonce sem za dvacet minut stačila spočítat domácí úkol do matematiky a už je za tři minuty jedenáct. smutné. ale sem na sebe hrdá, jelikož to mám všechno dobře a úplně sama a spletla sem se jen jednou a to sem začla od začátku znova a našla tu chybu. takže se to nepočítá. doufám, že nebylo nic na zítra do slohu. ale, pff. benevolence pana profesora nejmenovaného polčáka nezná mezí. to je fuk.

zatřetí.

včera sem se tu biolu vůbec neučila, protože sem největší kretén. dostanu tak osmičku, což mi zhorší průměr v biologii na tři až čtyři a můžu se rozloučit se životem. ikdyž maminka by na to měla být připravená, ale nevím nevím. to ona dycky jakože jo fajn a pak to fajn vůbec nebude takže. ale tak, dělání domácích úkolů by mě fakt nezabilo. ještě ze mě bude stejně zodpovědný student jako z pavly. už myslím z cesty.

začtvrté.

pan profesor nejmenovaný kamp dneska mluvil a tržním hospodářství a při ukázce setkání nabídky s poptávkou krásně zanotoval " mý chceme pribiňáka, pribiňáka, pribiňáka ! ". mohly sme se všechny tři posrat smíchy. vůbec sem to hned tu další hodinu nenapsala třeba na druhou lavici z leva v první řadě v učebně češtiny. a dneska byl podivuhodný klid v angličtině. tadeáš nebyl ve škole.

zapáté.

jestli sem teď někdy nevímkdyuž psala že je venku mínus milion stupňů, tak dneska bylo tak mínus dva a půl milionu stupňů a foukal příšerný vítr. pořád fouká příšerný vítr ale teď sem vevnitř, tak mi to nevadí, že. dokonce sem se donutila vzít si kolem krku šátek, abych neumrzla. stejně to moc nepomohlo, protože mi chyběly spíš rukavice. ale mám dvě čepky.

zašesté.

mám tu otevřený pavly blog a nemůžu jinak než souhlasit. taky chci zpátky prázdninové dny a tu nenucenou iniciativu ne z naší strany. a ten status mě tak rozzářil, že z toho snad nebudu moct spát. povrchnosti a naivitě zdar !

zasedmé.
včera mi má hlava děravá zapomněla připomenout, že chci napsat bod o tom, jak byla ve škole myš ! tak to popíšu dneska. jdu si tak hezky z oblíbené jé trojky a periferně vidím jak se něco mihne. čumím tím směrem a normálně myš ! myš ve škole ! tak tam stojím jako totální kretén, ukazuju na ni a říkám "myš. myš. myš. myš. myš ! myš ! MYŠ !" přičemž ta malá potvora mě dvakrát oběhne a šine si to k bufetu, kde od sebe lidi úplně vtipně odskočili aby ta myš mohla projít. s hygienou na naší škole to asi bude bídné.

zaosmé.
zjevně sem nesnesitelná. honza a pája mi neska před onou osudnou písemkou z biologie oba dva nadšeně opakovali že mám držet hubu už doprdele ! já za to nemůžu, mě to tak bavilo je vytáčet a říkat věci typu no dělééj ! dvě hodiny na to nemámé ! nejvíc je ovšem asi dorazilo když sem naprosto autenticky předvedla scénu "kde je to prádlo ?!" to se pája otočila a nekomunikovala. hned po tom co mě seřvala že sem vadná a ať držím už hubu kurva lindo.

zadeváté.
polila sem svou ekotašku moccacinem s dvojtou dávkou cukru. je teď flekatě hnědá a ulepená. sem líná ji prát. v pračce mi ji máma nenechá vyprat, protože prý pouští. a v ruce ať s to udělám sama. těch fleků si snad nikdo nevšimne. byl špatný nápad o tom psát neboť z toho mám strašnou chuť na moccacino !

zadesáté.

dám si přednovoroční předsevzetí, které budu držet až do konce roku.
~ když se budu nudit, nebudu se ničím cpát.
~ pokaždé když si řeknu že se nudím, tak se začnu učit.
~ každý den věnuji hodinu studiu na další den.
~ domácí úkoly napíšu doma.
~ budu dělat sedlehy.
~ do konce roku nepříjdu pozdě kvůli zaspání !!
~ od pondělí do čtvrtku budu jezdit autobusem domů nejpozději v šestnáct čtyřicet, abych byla v pět doma. vyjímku tvoří to, že pro mě přijede máma autem. a pátky. protože pátky bývám u babičky.
 


Komentáře

1 ADA ADA | 4. listopadu 2009 v 23:33 | Reagovat

aojííí.. ^^ předem ti chci pochválit tak kawaii blog ^^

PROSÍM TĚ HROZNĚ MOC NEIGNORUJ TUTO
ZPRÁVU JE PRO MĚ HROZNĚ DŮLEŽITÁ..:[
No strašně moc bych tě chtěla poprosit o hlas na
Téhle stránce http://dobra-mama.cz/ tam ti naskočí
Kuchyně tu necháš a pak ti vyjede obdelník s žlutým
Pozadí a velkým nápisem „Vyhrajte notebooky pro
holky i pro kluky“.No a pod tím najdeš „Galerie Sloganů“
klikneš na to :] a dáš hlas pro STANISLAVA HUDEČKOVÁ
jo..?? ^^..je to pro mě hrozně moc důležitý a já tě
prosíím dej mi ten hlas,udělej mi radost :[..pak se ozvi jestli
jsi mi ho dala..:] jestli jsem ti tohle už posílala tak se ti
tisíckrát omlouvám :[..měj se krásně a ahoj :] ^^

PS: blog http://roxy-so-mutch.blog.cz/

2 Tina Tina | Web | 8. listopadu 2009 v 0:51 | Reagovat

tys pokecala EKOTAŠKU??? >8-Z grrrr!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.