" you didn't do the phone hi-five ! "

10. listopadu 2009 v 22:37 | Linni.
bzáááh sem klidná. sem klidná ! vole sem úplně klidná !! grr. nevím proč mě to tak sere, když na to stejně jen nadávám když to dělám ale bylo to z určitých důvodů takhlemoc výhodné pro mě a teď, jestli s tím bude konec, tak všecky - doplň - rozsekám !! sem vytočená, vytočená, vytočená. a potřebuju profackat. a měla bych být ráda, možná si třeba i opravím známky nebo tak, že.

konec výlevu. už sem se skutečně uklidnila. přicházím na skutečnost že to vskutku přináší jen a pouze plusy.

sedět u pavly doma s martínkem a tadeášem je nejlepší zábava na světě. a když se u toho ještě cpem strašněmoc věcma, které nakoupíme v albertě, kde ty svině nemají už žádné megalentilky [ !! ], tak je to ještě mnohem mnohem lepší. a když se k tomu ještě přidá how i met your mother tak to je legen, wait for it, dary ! legendary ! hned jak pavly to himym dokouká, pučuju si to já. a odteď budu všecky srát hláškama i z tohohle. evillaugh.

konečně zase budu spát ve své posteli, na jedné dece a pod třema dalšíma. jo mám tři deky, protože moje zimní peřina zmizela neznámo kam. a tak spím pod tímhle. a je to úplně bezkonkurenční, takže nechci slyšet žádné blbé připomínky.

uvažuju nad tím, jestli mi pomůže zítra v občance říct, že ten můj sešit se nějak tak sám vysublimoval, nebo mi to bude úplně k ničemu. spíš úplně k ničemu, ale pan profesor nejmenovaný kamp by mohl ocenit alespoň to, že vím, co je to sublimace, ne ?

potřebuju aby mi skype hlásil kdo je offline.

už mám značnou část peněz na toho idiotského krokodýla. pavel mi dokonce namaloval desetikorunu, že si ji mám vystřihnout, protože na nějakého krokodýla prý, cituji, sere a ať si chcípne hlady. konec citace. tu minci sem si vystřihla, ale na papír poplatníků se jeho jméno samozřejmě nedostalo. musím maminku poprosit o peníze na divadlo, protože ty máme taky mít do pátku. grr.

zítra má katka oslavu v čajce a je to domluvené na dobu neurčitou, nebo určitou a já o ní nevím, takže mě to znepokojuje ! ale tak, couž. těším se tam. patnáctiny nejsou každý den.

zítřejšek také znamená třídní schůzky. s největší pravděpodobností bude moje nejhorší známka tři až čtyři, takže skáču radostí do stropu. tři až čtyři mám z chemie, z matiky trojku, z češtiny asi tak dvojku, fyzika dvě nebo dvě až tři, biologie za tři, dějepis tři mínus. tralala. a mamince sem říkala že budu mít čtyřky a nemám, takže je to úplně dobré prostě.

je dvacetdva dvacetdva !!

bavím se tu s tinou o marnosti některých slepic. v tomhle se shodnem. je to na první příčce. vyliskat !
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.