don't you know that rome wasn't built in a day ?

4. února 2010 v 21:20 | Linni.
sem na sebe hrdá, dnešek byl produktivní den. koupila sem si lak ve slevě [ áhaha ! ] ( o té hromadě gumítků za dvojčečích čtyřiačtyřicet korun se nebudeme zmiňovat ), šla sem k terezz dělat doučko, potom sem přiložila doma v krbu a sprintovala na trénink, kde sem si hezky zlepšila osobní rekord na pět vteřin a čtyři setiny ! áhaha, takže prostě fajn fajn fajn. teď v devět udělám ten graf pro saforka aby mě měl zase rád, spočtu kvadratické rovnice a všichni budou navěky šťastní.

mimochodem, příjdu si tak domů, otevřu lednici a říkám si "anoo, dám si kousek ze svých čtyř řad švýcarské čokolády !", čumím a co nevidím ! bylo tam jen dvě a půl řady !! fakt super. takže teď si ji úplně šetřím a vůbec na ni nešahám protože chci aby mi sakra ještě vydržela protože je mňam. nicméně maminka byla tak obětavá, že mi koupila dneska nějakou milku nebo orion nebo co to je s malinovo-jogurtovou náplní, takže je mi souzeno se navěky cpát a cpát a cpát. zdar línosti.

je za dvě minuty devět ! áá ! takže, vaclík si dneska donesl generátor tónů a strašil s ním nás, milé děti. je to úplně podlý člověk, schválně to nechával pískat úplně hnusně a říkal, že vždycky když budem dělat bordel tak si donese generátoreeek a trochu nás umlčí. podlouš podlá. což mě přivádí k otázce, co je s lukáškem, už dlouho nebyl ve škole a nedělá divně pošahané věci.

není tady zima, jako moc, plus sem zrovna snědla maminčino nejlepší zelí co umí jen ona a k tomu bramborové knedlíky a sekanou a ještě vývar předtím, takže sem taková akorát zalehnout a spát, ale to nebudu praktikovat, jelikož sem pilná studentka a teď mi dochází že je zítra chemie s tou novou profesorkou co je tak trochu psychicky labilní, protože nás pořád okřikuje ať sme ticho, pak dělá "a třídě vyšlo stejně ? hm ? no jo, ze třídy už nikdo nepočítá že." a vůbec se nad tím nepozastavuje. a na konci hodiny se ptá "tak, co dáme za domácí úkol ?" a my "niiiiic !" a ona "tak fajn, mějte se." pošahaná !

chci chodit na jógu abych uměla dobře dýchat a stála rovně a neměla kulatá záda jako taylor swift na grammy. je to hnus mít to tak, brr. jenže já chodit rovně neumím, bolí to. skolióza ? nebo tak ? ale, buďme optimističtí. pořád ještě nenosím tašku jen přes rameno, ale hezky batůžek. batůžek tyvole ! to snad ne.

zítra jdu s kejt do baru. tady u nás v zapadákově takový podnik na úrovni. dokonce sem dobrovolně řekla, že si zahraju fotbálek. mám se ráda, dělám pokroky. jezdím výtahem, hraju fotbálek.. akorát chodit pod rampouchama a šahat na kosti mě nikdo nedonutí. na ty kosti se nemůžu ani koukat, jak je mi z nich špatně. když se pak navíc začne probírat tématika první pomoci při otevřených zlomeninách a on tak vypráví, jak ta kost prorazí svaly a kůži a všechno a teď z toho valí hektolitry krve, jó, super. mám ráda biologii.

měla bych si nalakovat nehty na druhé ruce a jít konečně dělat graf, neboť je čtvrt a už zase je vidět jak mám strašněmoc silnou vůli. pche. trapka nejtotálnější !
 


Komentáře

1 eull. eull. | 4. února 2010 v 22:00 | Reagovat

vacl je nemocen. rikal, ze je to jeho nejdelsi absence za cely zivot a ze by chtel do skoly, ale maminka ho nepusti a ze ma i 39,5 (rikal asi predevcirem)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.