if home is where the heart is than we're all just fucked.

8. února 2010 v 21:21 | Linni.
zaprvé.
je tu pořád strašný bordel, ale jako fakt strašný a mi se absolutně nechce s tím něco dělat. nejradši bych vzala vysavač nějakých gigantických rozměrů a všechno to vysála aby se to tu uklidilo tak nějak samo. je tady takový binec, že i já, největší bordelář na světě mám pocit že je tu binec, takže si to jako porovnejte, jo. hlavně že tu mám svíčičky na stole. pche. mohla bych je aspoň zapálit.

zadruhé.
nemám zápisky do zeměpisu a značně mě to rozhořčuje protože máme zítra psát písemku a já nic neumím a v podstatě ani nevím z čeho to je, takže grejt. nesnáším to. teď se to budu muset učit z té postižené učebnice kdy nikdy vůbec nic nechápu a bude to fakt zábava zítra kouknout na ten test a dělat, hm, hm, hm, shit sem v háji. ikdyž minule sem to nějak dokopala na dvojku. asi se začnu modlit nebo tak.

zatřetí.
dneska sem měla na sobě košili kterou sem našla ve skříni, která se mi úplně líbí a máma mi ji doma zabavila a řekla jestli sem se zbláznila, že je to JEJÍ MARKS & SPENCER KOŠILE !! a že prý JESTLI SEM BLÁZEN, že ona ji HLEDÁ JAKO MAGOR ASI DVA MĚSÍCE UŽ ! takže mám takový pocit, že s košilí mám útrum. a to ještě neví že sem jí ze skřně zabavila další dvě.

začtvrté.

mám nejposranější facebook, který mi neukazuje komentáře k fotkám takže nevím co mi tam kdo napsal a nebaví mě to. je to prostě strašně postižené a tady je hezky vidět jak strašně moc sem bez fejsu omezená.

zapáté.

celý dějepis sem si kreslila po rukách a mám tady MŽ v srdíčku, "it's just a lyrical lie.", hvězdičku, takovou hezky přerušovanoou čáru s nůžkama a "cut here", MJ v srdíčku s hvězdičkou a vedle toho "beat it !", "řekla halíbelí." a nakonec "LOVE IS FOREVER.". protože ano, až tak moc je ze mě hipýsák. a ještě tam mám napsaný můj úžasný titulek, jelikož je to sakra pravda.

zašesté.

být tebou, tak se těším na "klik ! clothing factory", to totiž bude největší luxus v okolí. ehm ehm. věřím si, to já dycky.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.